אני לכיוון נחלת בנימין.

שילה1

New member
אני לכיוון נחלת בנימין.

אם מישהו מהחברים בכיוון-בבקשה ליצור קשר.תודה

האדמור

New member
בוקר טוב....ואני בכוון

בית הגפן בחיפה. הבנתי שבשעה 11 יש שם הפגנה גדולה. פפו......מצלמה בבקשה. יום שקט לכולם.

פפו

New member
אדמור ידידי מעכשיו אני משנה טקטיקה

מצאתי אתמול גוש עץ ברוש ששכב אצלי במחסן יותר משנה ללא תחלית. שמתי אותו על המחרטה ואני מכין מעין אלת בייסבול שתהיה מוכנה רק היום בערב. אפשר לדחות את ההפגנה ל 18:00 ? אודה לך אם תסדר זאת

TJ

New member
נראה לך שברוש הוא עץ מתאים למטרה?

לא עדיף בוק?

פפו

New member
אכן הבוק קשה יותר מהברוש

שגם הוא אינו בטל בשישים. אבל אין לי בוק מתאים ונראה לך שאני אבזבז כסף על הראשים מלאי הזבל האלה?

מיקאלה1

New member
הי שילוש אני בדרך לקניון לקניות

אתמול הייתי בכנס של קואצ'ינג היה מאוד מעניין דיברו על החזון של כל אחד ואיזה מטרות קטנות הוא עושה בשביל להגיע לחזון שלו. חזון הכוונה למשהו שהאדם היה הכי רוצה להגיע אליו לממש את עצמו. בקר טוב לכלם מלא שקט ובטחון.

רותם351

New member
שילה, מה זה פה? והבישולים לקליאו,

והספונג'ה מי יעשה לה, מי??? ...צאי לטייל...תהני... יהיה לך מה זה צפוףףףףףףףףףףף.

maxima

New member
שילה תהני בנחלת בנימין

בטח יהיה מזה מלא היום מיקאלה קניות נעימות

נהדר שילה עשי חיים ואני בכיוון של

המטבח,,הלחם כבר בתנור,האושפולו כבר על האש..אתם לא יודעים מה זה אושפולו ???? זה עוף עם גזר אורז מלא וצימוקים והיום הוספתי בטטה נראה איך זה יצא... וזהו שתהיה לנו שבת שקטה ושהצפון יחזור כבר לשקט .ושלא יפול אף חייל או אזרח.יותר..די . זו תהיה תפילתי היום בהדלקת הנרות לשבת.

odrie

New member
חרף העובדה שנסראללה הוציא אותי

ב- 8:00 בבוקר ממקום מאד חשוב...והוריד אותי למקלט, למרות הישיבה המאד חשובה ודחופה שהייתי בעיצומה.. החלטתי להתחכם לו ולתת לו בהפוכה......הרי הוא התכוון שאני לא אתפקד היום נכון? אז ככה, דוקא ודוקא ודוקא, אני ניקיתי והברקתי את כל הבית....ודוקא אני גם כיבסתי 2 מכונות...ותליתי במן דוקא כזה על החבל להתייבש... ודוקא ודוקא ודוקא בישלתי מרק עוף וירקות כזה מנחם עם אטריות כוכבים קטנטנות...שזה האוכל הכי מנחם שאני מכירה. ודוקא ודוקא ודוקא...בישלתי פרגיות ברוטב קארי ירוק ואורז מלא עם ירקות וגם כרעיים עוף בתנור... ודוקא ודוקא ודוקא...נכנסתי לאמבטיה והרבצתי לי מקלחת נהדרת עם חפיפה ופילינג גוף ופנים...ובשביל הכי דוקא מרחתי אחורי המקלחת את כל הקרמים האפשריים על עצמי... עכשיו מצידי הוא יכול לשלוח כמה רקטות שהוא רוצה....רק שיצפרו לי בבקשה איזה דקה קודם...

חחחח...יפה אודרי.

אני גרופי שלך. זהו. אני נכנס לנוהל יום שישי. ואחר כך, אללה הוא אכבר.

B T1

New member
האם אפשר לבוא לאכול אצלך?...../images/Emo6.gif.

פרגיות עם אורז ירוק חיזבאללה וברוטב נסראללה?

itaf10

New member
אודרי, נהניתי לקרוא ../images/Emo24.gif

"רק שיצפרו לי בבקשה איזה דקה קודם"... שמרו על עצמכם

itaf10

New member
שיר שנועד ליצור חיוכים ../images/Emo9.gifאיפה מיקא

החיוך שלי אלייך, החיוך שלך אלי, החיוך שלנו להם, החיוך שלהם לנו, החיוך של כולנו, החיוך שיתן לנו את הסימן לכולנו, שזו השפה שלנו, השפה שלי ושלך השפה שלהם השפה שתהייה של כולנו...

מיקאלה1

New member
היי אני הסתובבתי בקניון עם חברה

שצלעה קצת כי התגלשה בדרכה לשפוך זבל, וקניתי כמה צלחות חדשות וספלים וכוסות לקפה שחור, לא היו הרבה אנשים בחנות הכלים היתה הזדמנות בלי לעמוד בתור. וקניתי אוכל סיני לארוחת צהריים, לא בישלתי שון כלון ושתיתי קפה עם שתי חברות, דווקא בקפה לא היה מקום ושתיתי בעמידה כמו באיטליה עד שהתפנה כסא. מחר נכין משהו טעים היום יום מנוחה - מקווה שהזיזל לא יפריע לתוכניות.

למעלה