האדום אדום הזה....

אגל ט ל

New member
ממש לא...חטפתי שכרון חושים אמיתי

מעולם, אבל מעולם קודם לכן, השטח הזה לא כוסה בכל כך הרבה מרבדים של כלניות. פשוט מדהים.. צר לי שלך היתה אסוציאציה כזו.

אלימא

New member
ממש ממש מדהים

איזה יופי, כל כך מדהים האדום הזה, חגיגה לעיינים.

שרונהה

New member
מדהיםםםם.... עצרתי את נשימתי...

הצילומים והאדום אדום הזה פשוט נפלאים. מרבדי הכלניות העצומים הללו הם ההוכחה שאפשר לחנך דור שלם ולומר לו: "אל תקטוף..." כך אמא אדמה גומלת לנו
תודה אגל על הצילומים המדהימים

אגל ט ל

New member
בשדה המקסים הזה...הסתובב זוג

מבוגר.. האשה הלכה על קצות האצבעות כדי לא לדרוך, חלילה, על אף אחת מהאדומות האלה. תודה לכן.

TJ

New member
מי בכלל רוצה לקטוף כלניות?

אני למשל, מעדיף פרגים. עושה בהם חריצים, אוסף את צופם, ואחר כך...נו טוף, מה שקורה אחר כך אני מעדיף לשמור על זכות השתיקה.

אגל תסתכלי על הדמויות בלבן, נשבעת

לך שיש שם פיות, אלה הצורות הכלואות בטבע שיש שנראים כמו פיות, יש מהן שנראות כמו תנועה של מרחפות ויש שהן דוממות את ראית את התגובה הראשונה שלי, הייתי המומה, הטבע הזה פראי וראשוני באופן כל כך מציאותי שזה מדהים, תמונות גדולות אחת אחת

פורפור איך מסמנים על צילום? ואראה

לך מה אני רואה, אבל אם זאת תמונה של JPG זה לא עובר אצלי לפורום, רק תמונות מסוג GIF עוברות בהזדמנות כשניפגש, נו כבר הגיע הזמן לאיזה מיפגשון צפונבוני קצר, או בהזדמנות אחרת, נבקש מאגל שתביא את הצילום, לאו שאצלם אצלי במדפסת ואראה לך איך אני רואה את זה, בעיקרון הדמויות הללו הן לפעמים מאד זעירות, ובדרך כלל הן קטנות בתוך כלל התמונה, וצריך להסתכל עליהן בצורה מרחבית, תפיסה גיאומטרית, ואז בקלות ניתן לזהות אותן.

פורפורה זה בשבילך, תגדילי את הצילום

הזה, תסתכלי בקו ישר מימין החל מגדר התיל, תתקדמי בקו ישר עד שתגיעי לדמות של פיה לבנה פורסת כנפיים, והיא נמצאת על הקרקע, כאילו נמצאת בתנוחה של תעופה. תעברי לצד השמאלי של הצילום, התמונה לא נפתחת לי עכשיו, אבל משמאל תמצאי דמות של פיה בן, גם בצבע לבן, קחי בחשבון שהדמויות זעירות מאד

לאגל, תודה על התמונות ../images/Emo141.gif

אווירה מאוד מעניינת. האדום הזה, מזכיר לי אישה שדורשת בתוקף שיאהבו אותה, זועקת כאילו, זכותי להיות נאהבת, נאהבת לעומק, זה התחושה החדה שיש לי כשאני מביט על השדות האדומים האלו. תודה לך. באהבה ממני,

למעלה