עלה זהוב אחד -
שיר

tsiporganeden

New member
שיר של ערגה וגעגוע, טוסקה תודה

השיר יפה מאוד, וכרגיל נהנית לקרוא את שיריך.

כמה כיף לו לעלה הזהוב ../images/Emo23.gif

על השיר העצבובי... משום מה השיר הזכיר לי שיר שכתבה "עקבות בחול" חברתי הטובה שקיבלה מייל עם המשפט "אוהב אותך למכביר" וזה הולך ככה: "הוא כתב לי במייל אוהב אותך למכביר ואני מביטה ומשתאה לא על הגילוי, אנחנו חברים כבר המון זמן, רק אהבה יש שם. אני מביטה ומשתאה על מילותיו שתמיד הן יפות ותמיד הן מיוחדות ותמיד מצליחות להאיר לי דברים מזוית אחרת כ יהן שונות כי הוא שונה ועולה לי חיוך כזה מתחיל מאמצע הפה מושך את השפתיים לצדדים לא קצת המון ממש עד מאחורי האוזן כמו ידיות של משקפיים ולרגע קופץ החיוך אל הלב וחוזר לשפתיים ומקיף את הצוואר ועושה סיבוב על העורף ומשם דרך כל הגוף מתחייך לו בעינוג למטה ולמעלה ולצדדים מרניןלי את כל הגוף ואתהנפש" בוקר טוב לכולם

Sודית

New member
טוסקלה, מצאתי את העלה שלך.....

לפנות בקר והוא מאד ריגש אותי. אלוהים, מה שעלה בודד אחד יכול לעשות. סודית אוהבת אותך ואת כתיבתך

עלים של אהבה.יפה טוסקה ומרגש

אהבתי גם את יכולת האהבה שבך שכל כך מביאה לי התרגשות .

שיר מקסים טוסקתי../images/Emo24.gif נוגע מאד

המטאפורות נהדרות ועלה אחד של זהב מעצים אותן עוד יותר
נהדר לפתוח את הבוקר עם שיר נפלא שכזה

bat5

New member
טוסקה,

איזה שיר יפה, ואיך תמיד את מוצאת דימויים חדשים לאותם הגעגועים עצמם, הערגה הנצחית הלופתת את הלב. ועולה בדעתי שגם כשיש אהבה, היא שבירה ותלושה כאותו עלה, והתיאור בשיר הזה, כבשירייך האחרים שקראתי פה, הוא של חוויה בסיסית בנפש האדם יותר מאשר של מציאות חיצונית כלשהי.

טוסקה

New member
תודה לנועה איוונה ובת5 ../images/Emo140.gif ויפה

אמרת בת5 - זה תמיד אותו געגוע, אותה ערגה ואת כמובן צודקת זו חוויה בסיסית יותר מאשר מציאות חיצונית. למרות שאתמול בצהרים באמת ישבתי על ספסל בגן יעקב, ליד היכל התרבות, בעודי ממתינה לחברים. הצמחיה בגן די פראית והעלים הצהובים נשרו בלי קול, ולא היו אנשים סביבי... וכך שיר נולד

שרונהה

New member
טוסקה את צריכה לצאת יותר

לגנים עשירים בצמחיה פראית. המוזה כנראה מסתתרת לה שם. אני אוהבת שהמוזה מבקרת אותך כי מכל ביקור שלה אצלך נולדים שירים יפהפיים. "העלה הזהוב" נפלא

תמנונה

New member
ט../images/Emo142.gifו../images/Emo142.gifס../images/Emo142.gifק../images/Emo142.gifה

קסם, קסם של עלה זהוב. איך אני אוהבת את שירייך. נונה

למעלה