יום הולדת חמישים

barהמלכה

New member
יום הולדת חמישים

שלום ושבת שלום! מחפשת קטע ליום הולדת 50 של אמא שלי, משהו כמו איזו מקמה על הגיל הזה, משהו כמו חשבון נפש עם הגיל, האם יש לכם משהו כדי לעזור לי תודהההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההה בר המלכההההההההההההההה

רק נועה

New member
בר - רק את מכירה את אימך

חשבון נפש עם הגיל? לכל אחד חשבון משלו.. כתבי לה משהו מהלב, או חפשי בגוגל. תחת הנושא "ברכות" וכו'.

לי בגיל 50 הביאו נערת ליווי ועשיו..

בגיל 60 יביאו לי את אחותה נ.ב למה לעשות חשבון נפש בגיל 50 -חשבון נפש צריך לעשות כל יום והכי חשוב לא לדעת חשבון

B T1

New member
ביומולדת רק חמישים, ילדי החמודים..

ארגנו עבורי בסיבת סמים ואחריו לקינוח, אורגיה עם סקס פרוע. חושבני, שזה גורם אושר לכל הורה

דניאלה1311

Active member
מנהל
לי הם הזמינו חברים בהפתעה גם אני הופתעתי כי הבית היה הפוך, מבולגן וגם לא ממש נקי. התבאסתי מחד אולם מאידך מאד התרגשתי. אגב, יותר הם לא מפתיעים אותי אלא בודקים אם הבית נקי קודם כל ../images/Emo6.gif

aviev1

New member
ואני נסעתי מהעבודה לשדה התעופה

לחכות עם שלט לחבר שבא מסין והביא משהו מהבן שלי ששהה אז בסין לא דובים ולא יער . זוגתי סידרה לנו סוף שבוע ארוך באיסטנבול גם לחבר ילדות שהיה לא יום הולדת כנל בסמוך גם עבדו עליו . ראיתי בנמל התעופה את כולם, כל אחד והתרוץ שלו. ולא קישרתי שלמעשה כולם באים בשבילי.

aviev1

New member
נהנתי? לא הבנתי מי יקח את הרכב

שבאתי איתו לשדה... ודאי שנהנתי.. יש לי משפחה שם ולא ראיתי אותם לא מעט זמן כולל בת דודה. אבל העיקר פה זו ההפתעה.. כי חוץ מהאוכל אני לא מת על טורקיה

aviev1

New member
כנל.. אבל תדמייני לעצמך. הפתעה שכזו

שרואים הכל ולא מבינים את הקשר. רק בדיעבד . זה מדהים

למעלה