בוקר טוב ויום טוב

אלימא

New member
בוקר טוב ויום טוב../images/Emo42.gif

מערבולות חיים עליות ירידות, מעברים משמחה גדולה לעצבות, כמו בתוך ים סוער שוצף בליל סתו, הולמים הגלים בשובר וחוזרים אל הים, אהבה ועצב ושמחה, משמשים במערבולת החיים, פעם למעלה ופעם למטה, ואני שם בתווך עם הזרמים, מבקש חוף מבטחים לחנות בו.

אגל ט ל

New member
כים כך הם החיים

שזורים בנחשולים גבוהים וקטנים. ישנם גלים המתנפצים אל שוברי הגלים אך ישנם כאלו המוצאים דרכם בקלות אל החול הרטוב והמוכר. כך הם חיינו, גועשים או שלווים הקצף פורץ מתוכנו, כיצירה, כעשייה, כהווייה. כגולשים מנוסים (נכון,עדיין לא לגמרי) טוב לנו לעלות על הגלים לגלוש איתם.לא נגדם. ואיתם - להגיע אל חוף המבטחים.

אגל ט ל

New member
יום נפלא ומלא אור וטוב לנו

נולדנו לקבל את החיים בגלים (סתם תוספת קטנה)

בקר טוב לכל המתעוררים ליום נפלא

ואני תמהה כל פעם מחדש ממך אלימא על יכולת הביטוי שלך ובכמה מילים הכשרון להביע הרבה. אכן כן כולנו מחפשים חוף מבטחים ונראה שגם אם נמצא אותו... נמשיך לחפש הלאה חופים אחרים... למה?...כי ככה זה בחיים פנטזיה שמתגשמת ממציאים חדשה . משאלה שמתקיימת מיד מתחדשת לה אחרת.... אין סוף . זה טבוע בנו בני האדם לחשוק לאהוב לרצות לכמוה להנות לרוות נחת לנוח ללקחת פסק זמן לצבור אנרגיות ולהמשיך ברצנות במאווים בכמיהות ובין לבין המשברים "העקיצות" "המכות" "הסטירות" "והכאבים" שאין מה לעשות נגד זה... אולי כי ככה ברא אלוהים ?... שבלי זה לא נעריך את הטוב.... אולי ?... מה אתה אומר אלימא אם היינו מקבלים כמו על מגש של כסף את כל מה שאנו רוצים?....

ורק רציתי להגיד לכם עוד דבר קטן../images/Emo8.gif

שבעוד פחות משבוע אני טסה לארה''ב
הימים רצים והמון עשיה להספיק לפני הנסיעה. אני אוהבת אתכם ומידי פעם נכנסת להגיד היי לאמר שאני אוהבת ולהמשיך הלאה בשיגרת היום.

בוקר טוב לכם ואיבוש.....נסיעה טובה

לכמה זמן את טסה?
וואלה כשתחזרי תעברי דרך נתב"ג 2000, כבוד גדול יפול בחלקך...

"מבקש חוף מבטחים לחנות בו?"

יש דבר כזה? אולי לרגע... כי הכל שביר מתפורר בקלות, ומה שנראה בטוח יתכןויתגלה מחר כמשענת קנה רצוץ. "שביר מתפורר בקלות מעמיס על עצמו את כל העולם נושר כמו עלה למשב כל רוח קלה בקיצור, שביר מתפורר בקלות שביר מתפורר בקלות מחפש את עצמו, מחפש כל הזמן לוקח כבד, חושב זה סוף העולם בקיצור שביר מתפורר בקלות." מילים: אריק איינשטיין לחן: יצחק קלפטר

maxima

New member
בוקר טוב כולם...אלימא ואגל טל../images/Emo140.gif

כייף לפתוח את הבוקר עם שיר בלב והמילים היפות שלכם

אגל ט ל

New member
השיר הזה מ-ד-ה-י-ם....

ותסמונת אטלס הנושא על כתפיו מעמס יתר בהחלט מוכרת (ולא חביבה).

וספיישל ../images/Emo79.gif only time של אניה

שימי
למילים...
Only Time - Enya Who can say where the road goes Where the day flows, only time And who can say if your love grows As your heart chose, only time Who can say why your heart sighs As your love flies, only time And who can say why your heart cries When your love lies, only time Who can say when the roads meet That love might be in your heart And who can say when the day sleeps If the night keeps all your heart Night keeps all your heart Who can say if your love grows As your heart chose - Only time And who can say where the road goes Where the day flows, only time Who knows? Only time​

אלימא

New member
חוף מבטחים

לחנות בו, ולו לרגע - חונה לרגע. כן - והכל "שביר" כמו משברי הים - הגלים, המערבולת. ותודה לאגל טל על המילים היפות ולחונה על השיר ולמקסימה - תודה

שרונהה

New member
אלימא... המילים שלך ...

כל כך נכונות לי..... גם אני שם בתווך עם הזרמים, מבקשת חוף מבטחים לחנות בו...

למעלה