יומן מסע מקוצר לברצלונה

תמנונה

New member
../images/Emo28.gifקסם אני מקפיצה את המצגת

הכי יפה שראיתי על ברצלונה....הו ברצלונה.... ואוראל בבקשה תתאפקי לפחות 24 שעות ותני כבוד לקסם שלנו .....אחורי זה תמשיכי ללכת שמאלה ימינה ולאן שתרצי. קסםזה גדול מה עשית וממש אבל ממש החזרת אותי שנה מלפני.........ובכיף מורידה את מצגת למועדפים. ותוספת קטנה משלי.........הדג הענק המוזהב הוא לא אחר מאשר עבודה של פרנק גרי האדריכל המדהים שנורא אוהב לעשות דגים בכל מיני ויריאציות....בדג בצורה מסעדה אכלתי.....בקובה אשר ביפן העיר שחרבה לפני מספר שנים ברעידת אדמה. אותו פרנק גרי בנהמן הסתם את המוזיאון בבילבאו....כמובן.

תמנונה

New member
הכוונה=מן הסתם../images/Emo110.gif

חברים מצאתי את המצגת איזה 90 ס"מ למטה....

תמנונה

New member
רדרד לכבוד קסם בבקשה תביא../images/Emo79.gif

את הברצלונה שהושרה בפי פרדי מרקיורי ומונסרה קבייה בפתיחת האולימפיאדה שהיתה......

Sודית

New member
מצתרפת לבקשה....

רדרד אופו אתה??? תביא פה ת'שיר שיתאים למצגת המהממת.

o®eL

New member
נונה, אם כבר דיברת עלי, אז

תסבירי לי
, הסבר להדיוטות כמוני (במחשבים), מ'ני לעשות כדי לראות גמני ת'מצגת. כי ניסיתי - ולא יצא לי. ו
אל תספרי ליאף איחד ש'ני לא יודעת. שישאר בינינו. לא נעים.

o®eL

New member
ן- ../images/Emo28.gif../images/Emo52.gif שהורדתי למטה.

נשבעת לך לא 'תכוונתי.

תמנונה

New member
אוראל חמודה תקשיבי:../images/Emo24.gif

אז ככה: את עושה קליק על הסימן שקסם עשתה בכחול "הו ברצלונה" ן.................תהני יקירתי

תמנונה

New member
צ'ופקה.... בי נייס... ובלי איומים

בשם כל הקדושים כורעת ברך ומתחננת לחברה צ'ופקה שלא תוריד ת'שירשור למטה. טוב??????????????????????????????????

c h o o p a

New member
שיט

רק עכשיו ראיתי ת'תחנונים ונראה לי הנזק להיום כבר נעשה :)))))))))))))))))))))))))))) מחר יום חדש ברצלונה תקבל את מיקומה עד חצי המלכות עוד משו????

o®eL

New member
טוב אתזה גמני יודעת ל'שות.

אבל לא רואים כלום, רק שומים.

תמנונה

New member
תגלגלי למטה......ותגידי לצ'ופה

שככה לא מתנהגים בקולחוז שלנו.......... א ביסאלע כובד......

o®eL

New member
בידיוק אמרתי לה...בערך...../images/Emo6.gif

ועכשיו מינסה...

למעלה