אני מאוהבת ...

../images/Emo99.gif אני מאוהבת ... ../images/Emo23.gif

ארץ ישראל יפה, ארץ ישראל פורחת.. חיפשתי תמונה לתאר את האהבה, לא מצאתי תמונה של לב מאוהב... מאוהבת מאוהבת מאוהבת...

גמני מאוהבת ../images/Emo104.gif../images/Emo23.gif

והיום התפעמתי בעין הוד, גן עדן עלי אדמות, דרך סלולה ביער סבוך מובילה אל חלקת אלוהים קטנה, בתי אבן יפיפיים, גלריות, ופסלים סביבתיים.... מבקרים...לא יותר מידי וגם לא מעטים... ממש במידה שעושה כיף להסתובב... עבודות אומנות מרשימות כבר אמרתי? וחצרות בתים מקסימות כבר סיפרתי? ואם הולכים עשר פסיעות לקצה הכפר.... נפרש נוף מרהיב של עמק והר ירוק סביב סביב... וזה שלנו...שלי...שלכם...של כולנו!

maxima

New member
גמאני../images/Emo23.gif../images/Emo42.gif../images/Emo39.gif

ארץ ישראל יפה וגם פורחת הייתי לפני מספר שנים בעין הוד אכן מקום מקסים ומיוחד

../images/Emo104.gif ממש ככה ../images/Emo23.gif

ופתאום כל השירים רצים לי כסרט ... ומראות וכתרים ליופייך עוטרת, ריחה של פריחה...ריחו של הרגב, ולובן חרמון עד לבו של הנגב... את לי אביב, את לי תקווה - את לי הבית ובי רק אהבה...

סבאאורי

New member
../images/Emo104.gifואיך אפשר לדלג על אלתרמן

אז תשאל האומה,שטופת דמע וקסם ואמרה:מי אתם?והשניים שוקטים, יענו לה:אנחנו מגש הכסף שעליו לך נתנה מדינת היהודים... חג שמח

נצנץ2

New member
מוקדש לאופטימיים שבחבורה

עץ האגס יד האביב בקשר הזה...אדם מקיץ משינה ורואה: מול חלונו עץ אגס מלבלב ובן רגע: ההר הזה רבץ על הלב התפורר ואינו, הן תבין: לא יוכל האדם באבלו התעקש על פרחו האחד שכמש בנשיבת הסתו האכזר- אם אביב מפייסו ומגיש לו, חייך והגש זר פרחים ענקי למו חלונו ממש!!! (המשוררת רחל)

למעלה