בוקר טוב לכולם

אלימא

New member
../images/Emo39.gifבוקר טוב../images/Emo142.gif../images/Emo141.gif../images/Emo42.gif

צעדת הבוקר שלי מזמנת לי מפגשים נהדרים מפגשים עם מראות של שדות והרים מפגש של מבט של צבע של אור מבט שכמוהו לעולם לא יחזור מפגש של מבט עם עופר צבאים מפגש עם עקבות של המון בעלי חיים זה נותן המון אור ורוגע שלוה יום יום נפעם ומלא ענווה מול טבע נשגב ומלא הוד ומה נבקש ממך עוד?

איפה פגשת עופר צבאים?

אני בצעדת הבוקר שלי ראיתי רק חרא של כלבים, וחתולים מחטטים בפחי זבל. ולמה צעדה? למה לא טיול?

ולמה במקום לראות את החרא של

הכלבים לא תסיט את מבטך לעבר הפרח שבצידי השביל? למה כועס על הבוקר?????

אלימא

New member
ובכן - קצת מחוץ לעיר

יש נופים אחרים אז אני יוצא כמעט כל בוקר להליכה לכיוון רמת הנדיב אזור קסום שעדיין לא נהרס ו... כן.... לפעמים אני מצטייד בשקית ניילון ואוסף את האשפה שהשאירו שם בני האדם יום נפלא לכולםםםםןןןןןןןןן

מה אבקש עוד?

ים ושמים ותכלת ענן. לראות את המראות להרגיש מאושר. להביט במה יש לנו ולא במה שאין.. ובכל זאת רוצה לבקש... והבקר נחת טיל ובנס לא פגע באיש אז שיהיה שקט ושלווה ונעבור את החג בשלום ובבטחה ... נחבק את החיילים ששמרו עלינו בדרכים בצמתים ובקוו התפר שאותם ראיתי בליל הסדר על משמרתם. אני זוכרת את אלו שכבר לא יחגגו עמנו ... זאביק וידר חברי וידידי שנרצח עם בתו תלמידתי היפהיפיה סיון וידר יחד עם חתנה של אחותה ויחד עם שאר החוגגים שנרצחו במלון פארק . זוכרת אותם באהבה ... ובכאב. וברגשות של אנו חיים !!! ואנו פה במסורת של אלפי שנים נמשיך לחיות לאהוב לראות להנות גם מים שמים ותכלת ענן....

בוקר נפלא ../images/Emo39.gif../images/Emo141.gif../images/Emo42.gif

אני את צעדת הבוקר שלי עשיתי מהמיטה למטבח, להכין לי את כוס קפה הראשון של הבוקר, לבוא לראות מי התעורר כאן ראשון ולחזור למיטה , כדי שאפשר יהיה לצבור את הכוחות שלא ניתן, לעשות זאת במשך השבוע. שיהיה לכולם אחלה של יום נעים אביבי וכייפי
אלימא היכן בדיוק את צועד את צעדת הבוקר שלך? בין איזה הרים בדיוק, שאתה מוצא עופר? לא ידעתי שכאן באיזור שלנו יש כאלה דברים רק יודעת על הישוב עופר שנמצא אבל זה די רחוק ללכת ברגל עד לשם כצעדת בוקר. תגלה לי בבקשה על המקומות היפים האלה. לכיוון המזרח אתה הולך או צפונה עולה להר ומשקיף משם המשמורת הטבע היפיפיה או אולי חוצה את הכביש ופונה לכיוון מערב, או לפרדסים מדרום שעדין קיימים ומפיצים ריחות נפלאים?? ספר לי גלה לי אולי אחליט גם אני לצעוד למקומות האלה כמו בימי ילדותי שהייתי עושה זאת כל שבת ושבת אם ברגל או רוכבת על אופנים עם כל בני משפחתי.

פרפור מה זה יופי הודית??

מה את עושה בבית?? לא אמרת שרוצה לנסוע לכינרת?? חשבתי לא אמצא כאן אפ אחד שכולם יצאו לבלות להנות מיום המקסים הזה. שרק אני העצלה לא יוצאת מהבית ושומעת את כל הצעקות של השכנים בדירות שמתחת לדירה שלי. (הלוואי וזה יגמר כבר). הערב אני מוזמנת למפגש של בני כיתתי מביה"ס היסודי לכן מעדיפה להשאר ואגור כוחות לקראת השבוע הקרוב, (מחר עבודה כרגיל
). אז סעו טיילו ובערב ספרו חוויות כדי שאוכל לדמיין שגם אני הייתי איתכם שם במקומות היפים האלה .

ק ו ל י ת

Well-known member
ג'ודית ../images/Emo6.gif

את צודקת..ובטוח שהמפגש שלך יהיה מרגש מאוד. אני הייתי במפגש כזה לפני שנתיים , לא זכורה לי כזאת התרגשות מזמן מזמן. אולי אסע עוד היום לבקר חברים.. רק התעוררתי לפני כשעה.

טומי*

New member
שבת שלום ......./images/Emo42.gif

יום לטיולים...אז אני יוצא היום כפי שיצאתי אתמול יום כייפי לכולן/ם!

רֶגֶש2

New member
הבוקר שלי...

החל בהאזנה לקונצרט ציפרי הבוקר. מקהלה עליזה (באמת) השמיעה באזניי סימפוניה של צלילים. אחחחחח... כך צריך להתחיל בוקר . בוקר טוב לכולם !

../images/Emo42.gif בוקר טוב ואנחנו בדרך ל.....

כפר האמנים עין הוד.... ת'ראות אחורי זה....

רֶגֶש2

New member
מקום קסום, חונה...

הייתי בשמחה תופסת איתך טרמפ. לשם ולכל הסביבה. שיהיה לך יום נפלא.

חונה ובדיוק בבוקר דיברתי על מושב

עופר שנמצא לא רחוק מכפר האומנים עין הוד תהנו לכם שם במקום המקסים הזה.

למעלה