בוקר טוב......היום אני ראשונה

tsiporganeden

New member
קקקקקסססססססססססםםםםםםםםם

ברוכה הבאה, איך היה? ספרי, ספרי, שילחי תמונות, רוצים לחלוק אתך את החווייה.

בוקר טוב חונצ'ה, בוקר טוב פורום

חונצ'ה את יודעת שמאז שחזרת, בעצם, מאז שנסעת עוד לא החלפנו מילה בינינו.. את חושבת שזה יכול להמשך כך?

gilan

New member
חונה, הפסדת מזוודות אבל זכית

באהבה, אז מה לך כי תליני?
ואם את רוצה תמונות רק תגידי איפה ומה לצלם כי אני בקרוב עושה את המסלול...

שרונהה

New member
בוקר טובבבבבבב איזה בוקררררר

מקסימה וחן פיוטיות והקסם הגיע......... ברוכה הבאה קסםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםם געגענו לך...... חסרת לנו עם הקסמים שלך.......

בוקר

בוקר נהדר של אור ושמחה, של ויתור על היצמדות לכל מה שלא יהיה.................... ויהי מה עלינו לוותר על הצמדות לדברים, להתנהגויות ולמעשים. אלה ועוד הם הדברים שהופכים את חיינו לשיגרתיים ומשעממים בסופו של דבר, חשבו על גוזל העומד על קצה קן בטוח ומוגן עומד ומנפנף בכנפיו, חושש וקופץ בסופו של דבר לאויר ופתאום הוא עף עף עף ואוו הפחד הופך לאושר והתפעמות לעיתים חוטפים מכה אבל שווה את השחרור מהישן ראיתי אתמול גוזל שלוקח איתו את כל הקן ועף ברור לאן הוא מגיע הא? וכל זה מפני שאינו מרפה

קחי אותי שרון-קחי אותי מוניקה../images/Emo151.gif

שרון-הורידה את ערך האהבה לזנות מוניקה-הורידה את קלינטון לזנות ואני-לוקח את שתיהן,בעיניים עצומות.. הראשונה-רק למעלה (ole-ole) השניה-רק למטה (בסוף,גם עולה..)

יו-ניצחנו את הגרמנים בקרבות-אויר../images/Emo8.gif

ממש-חיסלנו אותם בנוק-אאוט באימון מעל סרדיניה. אז אם אני מבין נכון-במלחמת העולם השניה,למשל יכולנו לנצח את היטלר ממש לבד עם מטוסי הספיד-פייר שמהוללים שלו דאז.. איזו החמצה,איזו החמצה... תראו אותנו איזה חזקים אנחנו !!! כלומר שוב,אם הבנתי נכון אז אילו הפלשתינאים רצו הם יכלו לגבור בקלות על גרמניה כי אנחנו לא מסוגלים לגבור על עראפת ומריעו איזו החמצה לעראפת ! שילך להלחם עם הגרמנים האשכנזים הגזענים הללו ולא איתנו-האשכנזים הלבנטינים.. מישהו מוכן לרמוז לעראפת את זה ?

שילה1

New member
טוב שאני לא בתמונה,מרקי..../images/Emo8.gif

מסוכן אתה! יום טוב גם לך.

../images/Emo9.gifבקר טוב לכל האוהבים...

בקר נפלא לכולם.... ויום טוב אני בדרכי עוד מעט לירושלים לרננה נכדתי. אתם צריכים משהו משם?.... אה?.....

ymmy

New member
אם איפשר.......

איזה מעורב ירושלמי מהמסעדה של סימה

למעלה