בוקר טוב......היום אני ראשונה

maxima

New member
בוקר טוב......היום אני ראשונה../images/Emo42.gif

השמש עוד לא עלתה במרום רק השמיים מעט הבהירו רוח קרירה של סתיו ציפור ראשונה... בוקר חדש עם תקוות חדשות יום נהדר לכולם

חן (*_*)

New member
בוקר טוב לכולם ../images/Emo42.gif../images/Emo96.gif

להקיץ בחיוך בתום לילה בחלון נדה צמרת העץ ברוח הקלה ממעל, פרושים, שמיים תכולים עננים בגווני האפור,לאיטם נעים . מידי פעם, אחת למספר רגעים מציצה השמש מבין העננים כאילו מחייכת אלי במסתור מוסיפה גווני כתום ליום האפור לוכדת את הבוקר לרגע קט בקרניה ואותי.....מאירה וצובעת בצבעיה גוונים שונים של אש, זהב וצהוב כתחילה מופלאה של יום טוב

kessem

New member
בוקר טוב ישראל,בוקר אור פורום../images/Emo28.gif

וואוו....צריכה ימים רבים להשלים פערים. שיהיה לכולנו יום נפלא,'געגעתי לכם.

gilan

New member
בוקר טוב לכולם ובמיוחד לקסם../images/Emo24.gif

ברוכה השבה
, ספרי מהר חוויות!!!!

kessem

New member
../images/Emo24.gif../images/Emo25.gif../images/Emo24.gifברוכים הנמצאים

emmy5

New member
בוקר טוב קסם,בוקר טוב פורום../images/Emo24.gif

ברוכה הבאה, שיהיה יום נפלא , הית חסרה.... לי, בטח . שנה טובה לך עם כל המשפחה

זה פורום חמישים זה....?

אדיוס סנטוס! גם אני לא הייתי פה וטוב שלא הרגשתם בחסרוני,אחרת הייתי יורד לסטלה עם נקיפות מצפון. פתאום אני רואה שהידיים של המדינה נצבעו בכחול! שרונה אני ממש מתרגש בשבילך. סוף סוף ולאחר לחצים כבדים על הנהלת "תפוז",תהיה פה מנהלת שהיא גם מסג'יסטית. רק רציתי לדווח לכם שבעלה של סטלה קצת התחרפן. הוא לחץ על הוועד להתקין נקודת חשמל בתוך המעלית.לטענתו הוא מאוד אוהב לגלח את הרגליים שלו לקול צלילי מעליות....! עם עורך דין קשה להתווכח,הוא מייד מוצא לכך סימוכין בחוק והביא לדוגמא אותי קונן. באותו יום שבו הכנסתי פרה למעלית ,הוא הגן עלי בחירוף נפש וטען שיש להגן על יצורים חלשים ונדכאים שכמותי שרואים בפרה כלי עזר לייצר המיני שלהם...ושצריך להסתכל על חצי כוס החלב המלאה שכל דייר יקבל בכל בוקר. מובן שקשרתי את הפרה על גג הבניין,ותיכף ומיד ירדתי לכלי העזר שלי סטלה,אשתו של המלעון. אז זהו,אעזוב אתכם לנפשכם ולשירים היפים שלכם עד יעבור זעם....! נכון צדקתם,אני כותב אליכם מהמיטה של סטלה. ת'ראות בערב. רק רגע...אפשר למסור דש לבראברה וחונה ופורפור ושילה ותמנונה ודניאלה ? אהה,אי אפשר ? טוב, פ'ם אחרת.

שרונהה

New member
מממממממממ טגידו........

אם אנ'לא טועה...... קסם וקונן נעלמו באותו הזמן...... וחזרו היום ביחד........ אתם חושבים מה שאני חושבת?
קונןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןן

האמת.............................

התגעגעתי - ולא רק אני.... אם תדפדף בין הודעות הפורום - תווכח שלפחות פעם ביום הזכירו והזקירו את שימך....
ו-
ע-נ-ק!!!!!!!!!!!

שילה1

New member
ד"ש מהמיטה שךל סטליקה?אדיוס

סהטוס. הקונן הזה..רק מחשבות זימה חושב!

tsiporganeden

New member
יא מלעון ואופו אני? ככה נוטשים

חברים באמצע הקרב? טוב ארוץ לשתות חצי כוס חלב, לפחות לראות את החצי כוס המלאה. שנה טובה יפיופי.

למעלה