עוד הרהורים ליליים על סתיו...

טוסקה

New member
עוד הרהורים ליליים על סתיו...

יש אומרים שהסתיו הוא גוונים של זהב שהתעמעמו ודהו עם סיומו של קיץ. סתיו, יש אומרים, הם עלים שנושרים, נושקים קלות לאדמה, הצרובה מלהט הקיץ. ויש האומרים שהסתיו הוא רוח שלפתע נשב וצינן בנשימתו הקרירה חום אחרון של קיץ. אבל, יש האומרים שהסתיו הוא געגוע לאחד שאהב ועם תום הקיץ וחומו הלך, ועדיין לא שב... אז מה הוא בעצם סתיו? אולי הוא כל הדברים יחדיו? גוונים של זהב עלים שנושרים רוח שנשב וגעגועים... געגועים...

gilan

New member
טוסקלה, אני חותם על המסקנה הסופית

יופי של שיר

ק ל י ד ן

New member
ובעיניי הסתיו../images/Emo24.gif

מבשר על עונש ושמו חורף, אני כבר מרגיש את הדגדוג בעורף, זה ממש לא נעים, מעלה הרהורים רעים.

טוסקה

New member
קלידןןןןןןןןןןןן ברוך המשיב בנים

אבודים
ואם מותר לי להיות חטטנית - איך זה שיש לך מחשב בשעה כזו??? אה?????

ק ל י ד ן

New member
הסקרנות, מעלה היא! ../images/Emo24.gif

אני נופש בצפון ונקרה בדרכי מר מחשב. so, גנבתי כמה שניות. לא נותר לי,אלא,לאחל לכם לילה טוב,ענוג ומעניין. ובבקשה,פחות דיבורים על סתיו. הסתיו קרוב לי יותר לחורף כמו שהחמישים קרוב לשבעים. ליליה טוב.

טוסקה

New member
לילה טוב ובילוי נעים, קלידן. ולמרות

שגם אני שונאת חורף - דווקא את הסתיו אני אוהבת...

טוסקה.......אין לך מושג איך הייתי..

במתח...! אני כבר שעה מסמן לך באצבעות שלי,ואת בכלל לא שמת עלי....! צפיתי שלפחות תשימי עלי אצבע אחת....! זה בסדר,גם חן חן מתקבל....! יאללה ,תלכו מכאן....תסגרו הדלת,מה אתם מציצים ? בסך הכל שני אנשים בני תרבות מסמנים האחד לשני עם האצבעות....יאללה תלכו מכאן,זה לא דראג פה....!

טוסקה

New member
קונן, במיוחד בשבילך (רק עכשיו

הבחנתי בהודעה
) אז כמו שאמרתי, רק בשבילך : חן חן, תודה רבה, ממש ריגשת אותי בתגובתך, תודה על הפירגון, ועוד כהנה וכהנה

למעלה