אז מה? הקורונה מסתבר עדיין כאן.

אז מה? הקורונה מסתבר עדיין כאן.

חזרנו לאותה נקודה שבה הכל התחיל, כמדומני בחודש פברואר. אז סתם בזבזנו 90 מיליארד שקלים? חל"ת שמל"ת בבל"ת.. זהו, נגמר הכסף, או יותר נכון עדיין לא החזרנו את החוב של אותם 90 מיליארד. אין חל"ת מועד ב'. ההפגנות כבר לא יועילו לאף אחד כי הקופה התרוקנה. ת'אמת? אני כבר לא בטוח שאקבל את קצבת הזקנה שלי מהמוסד. הכוונה למוסד לביטוח לאומי. והקצבה של הילד גם. בסדר, שמתי בצד גרוש לבן ליום שחור. אבל היי... יש המון שאני מכיר שלא שמו בצד כלום. חיו מהיד לפה. גם רכשו מכונית חדשה. דירה מפוארת במגדלי בונבון. נכנסו לחובות של רהיטים ושיפוצים. הכל מהכסף שהיו אמורים להשתכר באין חל"ת. ת'אמת? אני מודאג עבורם יותר מאשר עבורי.

איך כל העולם בבעיה

בריאותית וטובי מומחי הבריאות בעולם לא מצאו פיתרון לנגיף..איך?מזכיר לי סרטים שבו האנושות נעלמת ממלחמה גרעינית או נגיף..

תיאוריית הקונספירציה יודעת לספר

שאת הנגיפים מכינים חייזרים אשר שולחים אותם באמצעות מטאוריטים לכדור הארץ. וכל זאת כדי לשפר את הגנום האנושי. מצאו שתמיד אחרי מגיפה האבולוציה עולה מדרגה וגאונים חדשים באים לעולם. כמה התיאוריה הזאת נכונה? אין לי מושג. אבל מסתבר שהנגיפים של היום הם כל כך חכמים הכוונה חכמים מהצד השלילי. למה הנגיפים כל הזמן מזמנים לנו רק מחלות ו/או צרות? למה אין נגיף שגורם לנו להרוויח הרבה כסף?
או למשל נגיף שברגע שאתה נגוע בו כל אישה בעולם, ברגע שהיא מתקרבת אליך.. היא מיד מתחילה להתפשט.
טוב, אולי קצת נסחפתי..
לא צריך שהיא תתפשט, אבל נגיף שעושה אותך בריא וחזק כמו שור.
למה תמיד זה מלווה בחום גבוה ושיעול?

למעלה