מעשה נבלה מחליא , רוע לב צרוף !

פונדיצ'רי

Active member
משעשע. כי אני נתקלת כל יום ב"דיאלוגים" שכאלה נפלא מבינתי איך יש לכמה משתתפים פה ראש וזמן לחפירות כפולות. גם בפורומים וגם בקומונות.

שחר 6761

New member
נו טוף, אתה מכיר ערבים "נחמדים" יותר מרבים אחרים....

כמו בהפגנת השמאל האחרונה בכיכר רבין......יצאת להפגין כפרה ?

שחר 6761

New member
כן , משפט עם המון מוסר השכל....יענו בסגנון של שני עמים אשר חיים על אותו "סלע" ולכן הם צריכים לעבוד על דו קיום.....חחחחח

אולי יש במשפט זה אפילו רמיזה להיטמעות בין יהודים לערבים , התבוללות. הנאיביות השמאלנית הזאת מפילה אותי מצחוק.....שמאלנים אוהבים לפנטז חלומות על גורל משותף ואהבה אין קץ....חחחח

משהו בסגנון אם כל העולם "שקע" בים והז-ן שלי הוא סלע , איפה
תשב ?

שמאלנים מתקשים בהפקת לקחים היסטורים....לדוגמא : איזה לקח ניתן להפיק מאותו קצין אס אס נאצי/מוסלמי אשר שמו "אמין אל חוסייני" או איזה לקח ניתן להפיק מן מן המושג "הסכם חודבייה" .....נו טוף.

כבוד, יאיר. אני רואה שאתה שולט היטב בשפה הערבית.

סוכן מוסד?

מסתערב?

אני מאד מקווה שאין לך "חברים" ממזרח ירושלים.

שחר 6761

New member
ולכן אני פונה אליך , אתה הרי "מומחוי" לשפה הערבית.

אז בוא תלמד אותי מה שלימדו אותך חבריך הערבים איתם אתה חולק סט ערכים משותף (למראית עין)

הרי אם אין בכוונתך להסביר אז מדוע הגבת לי מלכתחילה ? חחחח

שחר 6761

New member
זה לא הדבר היחיד אשר "נפלא מבינתך" , הייתי אומר כי לאור
צפיותייך ממי מצאצאייך החרדים בפוטנציה לצעוד לעברך כברת דרך דומה לזו שאת מוכנה לצעוד לעברו רק מוכיחה כי גם הביטוי "חכמת חיים" נפלא מבינתך.

אני דווקא אוהב לקרוא שיח בין שני "חכמים בלילה" אשר נמנעים מלנהל שיח עם גולשים אשר מצטיירים בעיניהם כהרבה יותר אינטילגנטים מהם......יש הגורסים כי ההתנשאות היא מפלטו של זה אשר חסר בטחון עצמי.

איפה שלא תסובב את הראש תמצא ניקים עם נקודה אדומה או טרולים....נו טוף.

שחר 6761

New member
מעשה נבלה מחליא , רוע לב צרוף ! האם אתם זוכרים את ההפגנה המפורסמת בכיכר ציון שם הוצגה כרזת רבין במדי אס אס ? ברור שאתם זוכרים שכן במשך 25 השנים אשר חלפו מאז רצח רבין ז"ל נהגתם להוקיע את נתניהו כזה אשר ניצח על זעקות ההסתה אשר נשמעו בהפגנה ההיא , 25 שנה האשמתם אותו כי שלהב את המסיתים וכי ממרום מקומו על מרפסת הנואמים הוא הצליח לראות דף פוליו קטנטן בגודל של A4 בין ההמון הזועם (רבין במדי אס אס - מיותר לציין כי כרזה זו הוכנה ע"י השב"כ )

ובכן , לפני יומיים נחשפתי לראשונה בחיי לסרטון מדהים אשר מראה כיצד נתניהו עומד על מרפסת הנואמים בכיכר ציון ומשתיק את אלו אשר זעקו קריאות הסתה באותה הפגנה , כלומר בניגוד למה ששמעתי מהתשקורת השמאלנית ישראלית אשר פמפמה את מוחי כי נתניהו לא עשה מאומה בכדי למנוע את ההסתה בהפגנה ההיא !

התקשורת ידעה היטב כי נתניהו לא הסית באותה הפגנה (הוא לא הסית מעולם נגד רבין) והייתה מודעת לסרטון אשר תראו מיד אך לעניות דעתי עשתה את מיטב יכולתה בכדי להצניע ולהסתיר כל הוכחה לכך.

הסרטון גם מפריך את טענות השמאל כי נתניהו ראה את כרזת רבין במדי אס אס ולא נקף אצבע נגדה שהרי אם ניסה להשתיק זעקות הסתה מן המפגינים מדוע שלא יפעל נגד כרזת הסתה כה חמורה אשר השב"כ הכין ?

25 שנה של דמוניציה מחליאה ושקרית ספג נתניהו מידיהם של תעמולני שמאל במסווה של אנשי תקשורת אובייקטיבים .

https://youtu.be/1V5jj737Zqc

שחר 6761

New member
סיקור תקשורתי סלקטיבי , אכיפה משפטית סלקטיבית , מוסר סלקטיבי....כרגיל , אנו כבר רגילים.

אט אט ההיסטוריה תוכיח אילו תהליכים מחליאים עוברים על ישראל מידי אלו אשר עדיין לא מצליחים לקבל הכרעות דמוקרטיות.

לעניות דעתי החונטה השמאלנית על מעוזיה בתקשורת , פרקליטות המדינה , בג"צ ועוד....כולם פועלים בסינכרוניזציה לשם מיגור שלטון הימין - כולם יחד פועלים לשם כיפוף הדמוקרטיה בדרכי עקלתון....פועלים בכדי לרמוס את רצון הבוחר או במילים אחרות העברת שרביט הריבון מהעם אל ידי מערכת המשפט המסואבת שלנו.

שחר חבל על העצבים שלך

1."אתם" בטח לא התכוונת אלינו כי אתה לא מכיר את כולנו.
2.התגובות שתקבל יהיו אולי של סבא ויאיר.השאר צופים או לא נכנסים לפוליטיקה.בפורום אקטואליה יהיה לך יותר אקשן לפוסט..
**דרך אגב 25 שנה אין חוק התיישנות?

שחר 6761

New member
תגובות ? וואלה לא מזיז לי במיוחד... אני בסה"כ מביא מידע , מי שרוצה לצרוך מוזמן.

אתה מכיר איזה "חוק התיישנות" אשר חל על נתניהו ? ....אני לא מכיר.

אז מתוך כך אני מבין שהסירטון הראשון ההוא שהופץ
השכם והערב בהמון הזדמנויות בטלויזיה, הוא בעצם סירטון ערוך.
סירטון שגזרו ממנו כמה חלקים רלוונטים.
ז.א. שהם ביודעין ידעו את האמת אבל צנזרו את הקטעים שבהם נתניהו
מפציר בהמון המשולהב להפסיק את ההסתה.
כדי להשחיר אותו ולהציגו באור נבזי.
מה אני אגיד לך שחר.
המציאות עולה על כל דמיון.
לפעמים קשה לי להאמין שהאנשים האלה ממש,
פעם ניהלו את המדינה הזאת.

שחר 6761

New member
מה אתה מצפה ממצביעי מחנה פוליטי אשר מוכנים להצביע בעד ממשלת מיעוט תחת סחיטה של רשימת תומכי טרור ?

אני כבר לא מצפה מהם לכלום, כי הם חבורת צבועים עלובה.
עכשיו לאחרונה מגישת החדשות "איילה חסון" מוצאת את עצמה בעין הסערה וחוטפת אפילו מהקוליגות שלה קיטונות של קללות ונאצות
ורק בשל העובדה שהיא העזה להעלות בתוכנית שלה את נושא ההקלטות של מנדלבליט.
כזכור, כלפי מנדלבליט הועלתה טענה כי מסר לרמטכ"ל דאז "אשכנזי" ב 2010 פרטים מהדיונים שהתקיימו במשרד המשפטים בקשר לחקירת פרשת הרפז.
באחת השיחות מדובר בכלל בהאזנת סתר הנוגדת את החוק.
עכשיו תשים לב לצביעות העלובה של אנשי השמאל.
לפני זמן לא רב הם צבאו מול ביתו של מנדלבליט מדי ערב עם שלטים שקראו לו:
"בוגד", "רוצח", "משת"פ" ומה לא..
אפילו פרצו ערב אחד לבית הכנסת שבו הוא התפלל, הפילו את הכיפה מעל ראשו
וחטפו את ספר התורה מידיו באמצע תפילת האשכבה על אמו המנוחה.
והנה ראה איזה נס התחולל לפתע לאחרונה, כמובן
אחרי שהוא החליט על כתב אישום נגד נתניהו.
הוא לפתע הפך להיות "צדיק הדור", "מגן העם", "אביר המוסר".

ואילו את "איילה חסון" הם מכנים: "השופר של נתניהו".

ועיתונות השמאל המוטה כותבת בכותרות שלה: בשבוע האחרון אנחנו עדים לניסיון נוסף לבצע הנשמה מלאכותית ל"פרשת הרפז".

איך אמרת פעם?
הוווווווווווווווו הצביעות.

זה אשכרה ככה.

שחר 6761

New member
"אם לא תגיש כתב אישום נגד נתניהו בהקדם אנו נגרור את שמך הטוב
ברפש ובזוהמה , אנו נמנע ממך כהונה בבית המשפט העליון ונביא את הקריירה המשפטית שלך אל סופה תוך כדי השפלתך" - כך {לעניות דעתי} סחטה החונטה השמאלנית פקיד ציבור בכיר , את היועמ"ש.

מנדלבליט הבין היטב על איזה צד של הלחם מרוחה החמאה , הוא נשבר !

מה גם וצווי איסור הפרסום על הקלטות מנדלבליט בפרשת הרפז עדיין בתוקף מה שמעלה חשש בפני גורמים רבים כי מנדלבליט למעשה נסחט ע"י ראש הפרקליטות דאז שי ניצן כלומר למנדלבליט לא הייתה ברירה אלא להסכים לכתבי האישום ההזויים נגד נתניהו רק בשל "המנוף" אשר שי ניצן החזיק עליו.

לדעתי , מרבית השמאלנים אינם תומכים בשלטון החוק, הם ידרשו שקיפות מופתית כל עוד היא אינה פוגעת באינטרסים הפוליטיים שלהם , אין להם שום בעיה עם שחיתות כל עוד היא מצויה במחנה הפוליטי אשר מתנגד לדעתם.

בשם אותה צביעות מחליאה ודוחה הם יורדים לחייה של איילה חסון , מנסים להלך עליה אימים , לגרום לה לסתום את הפה , להשתיק אותה.

ובשל סיבות אלו וסיבות רבות אחרות , אני ממליץ להטיל ספק תמידי בדבריהם של כל אותם "אבירי המוסר הצדק והטהרה"
, אני הייתי מכנה אותם "אבירי הצביעות , השפל והגזענות"

למעלה