למרות התפנית הפוליטית שמתרחשת בפורום

שחר 6761

New member
תפיסת מציאות אפוקליפטית דכאונית כולה חודשיים ללא עבודה ואתה ממהר לקבוע שאנשים יזרקו לרחוב או שלא ידעו מהיכן תגיע הארוחה הבאה שלהם...חחחח

לא להאמין עד כמה אתה שבוי בתוך המציאות המדומיינת אותה המצאת לעצמך..ועוד אתה רומז להתאבדויות ושאר ירקות....

ילדון מפונק שכמותך , כל החרדות הללו נובעות מן האופי הנהנתן והחלש שלך .

תקשיב טוב ילד , "מי שלא טרח בערב שבת שלא יתפלא אם לא יאכל בשבת" ......יש לי בעיה עם אזרחים בכיינים אשר חיים בהרבה מעבר ליכולתם הכלכלית , כאלו אשר לוקחים משכנתא אותה הם מתקשים לשלם רק בכדי לאחוז נואשות באורח חיים אשר ראוי לאוכלוסיה "איכותית" מסוגם ....כאלו אשר יושבים כאבן ריחיים על צווארם של הוריהם מבחינה פיננסית ועוד....

יאללה , עוד תחזית קודרת וחמוצה השלכת אל פתחנו ואתה עוד מאמין בה באמונה שלמה....חלש אופי שכמותך , החרדות שלך משפיעות על שיקול דעתך.

אני מציע לך ללמוד להטיל ספק בשטויות אשר התקשורת מלעיטה אותך , נסה לחשוב באופן עצמוני - אתה קורבן של התקשורת הישראלית אשר שכנעה אותך כי אוטוטו המדינה מתמוטטת.

זכור יקירי " הספק הוא האבא של התבונה" ואם לא תלמד להטיל ספק במידע אשר מושתל במוחך ע"י החונטה השמאלנית תקשורתית אתה תאלץ לבלות שעות רבות על ספת הפסיכולוג....בדיוק כמו כל כך הרבה שמאלנים מעורערים וחסרי משקל סגולי אשר משתחווים אפיים ארצה בפני כל פיסת מידע מניפולטיבית אשר נועדה לשכנעם כי בנימין נתניהו הוא אסון.

ואתם עוד מתיימרים להיות הרבה יותר "איכותיים" משאר בני התמותה...חחחחח

חיא2

New member
למרות התפנית הפוליטית שמתרחשת בפורום

בני חמישים או אפילו יותר עסוקים בסוגיות אחרות, שמשום-מה לא נעלמות בשל "בהלת הקורונה" האמיתית והמזויפת.
פרנסה - הרבה מבני גילנו הינם חל"תים, שהפלא ופלא יש להם ילדים שאף הם חל"תים וחוזרים הביתה, ובכך מעיקים מאוד על התקציב המשפחתי, שגדל מחדש.
בריאות - המחלות של חלק מאיתנו לא נעלמו עם הקורונה, עם הפוליטיקה ושאר עיסוקי עלמא דלתתא [עולם שלמטה ]. חלק מתחיל לגלות את הסימפטומים של מחלות עתידיות, שהן מחלות זקנה.
משפחה - בני 50++ כבר חובקים נכדות/ים. יש כאלה שיש להם עוד ילדים בבית, יש שיש להם חמים וחמיות, שאם הככל היה טוב שם לפני הקורונה, אני מניח שכך זה ממשיך, אבל במקומות בהם ישנם קשיים [בלשון המעטה ] הם מתפרצים בעוצמה רבה.

אני לא רואה שום תפנית פוליטית בפורום.

בסך הכל חלק מאיתנו אוחזים כל אחד בדיעות פוליטיות משלו.
הרי אף אחד כאן או בכל מקום אחר, לא ישכנע אותי בצדקת הדרך הפוליטית שלו
וכנ"ל להפך.
בקשר לבריאות ופרנסה בתקופת הקורונה...
אז כן, הרבה חששו בכלל להגיע למרפאות כדי לטפל בבעיות בריאותיות שאינן קשורות לקורונה.

חבל שלא העלית גם את נושא הליבידו בתקופת הקורונה.
אני למשל הייתי תקוע עם אישתי חודשיים וחצי כאן מול הטלויזיה.

טוב, אני עדיין אוהב אותה.

אבל בכל זאת....חודשיים וחצי, ראבקקקקקקק.

לכן אני חושב שהממשלה עוד לפני שהיא שולחת כספים לעצמאים ושאר האזרחים
היא חייבת קודם לטפל באנשים כמוני שהיו "תקועים" חודשיים וחצי עם הנשים שלהם.
זה יכול להיות אולי צוות בידור.

אפשר רקדניות מאיזה פסטיבל בריו דה ז'נרו.

אפילו דודות מבוגרות שתבאנה ככה מאופרות יפה
ותאחזנה לי ביד תתקבלנה בשמחה.

למעלה