בשמחה רבה לאיד אני מספר על:

חיא2

New member
מתשובתך הבינותי שהמגיב לדבריי

לא ממש טרח להבין את מה שכתבתי, אלא "נדלק" מהפרובוקציה הלא זולה אגב.
בניגוד אליך, אינני מלא חסד, ויש אנשים שאינני משחית זמני עליהם.

חיא2

New member
בשמחה רבה לאיד אני מספר על:

1. מירי - תנו בכפיים - סיבוני-רגב מונתה לשרת התחבורה.. רחוק רחוק מביבי ומסביבתו, נשמרת לצרכים צעקות, הסטת האש, הלהבת הציבור. מישהו שם מאמין שהאשה דלת ההשכלה וצרת האופק הזו מסוגלת לתת איזה פתרון לבעיית תשתיות בארץ? אל תצחיקו אותי. המינוי שלה הוא פתיחת פתח למאכערים שיופיעו כבעלי סמכא, למשרדי יח"צ גדולים שמייצגים בעלי אינטרסי ענק.. והם יקבעו מה הולך, כי אין לה שמץ של מושג, כי היא חסרת השכלה, בורה וחובבת פרינמיטיביזם עממי מצטלם טוב.
2. אורלי - הבת של דוד - לוי אבקסיס - נקמה מתוקה בבוגדת הכי גדולה בפוליטיקה הישראלית: מחד תפקיד של ראש אגף במשרד הרווחה הופך למשרד, שבו לשרה יהיה חדר, מזכירה ומכונית והשתתפות בהצגות במתנ"סים. זה מתאים לרמת היושרה והתחכום הפוליטי שלה, וזה האתנן שביבוש שילם לה על הבגידה. המרכיב השני, הוא נקמת אשת הקיסר שהרחיקה אותה מכל צומת של עשייה אמיתית. נראה לכם שמולי יוותר על חלקים ממשרדו בשביל מי שתקעה להם סכין בגב?
אכן, מלאכת מחשבת מרושעת וזדונית במיוחד וצופת עתיד מתרסק של ממשלת ישראל. ביבי כבר לא צריך את אורלי, אז אם היא תתפטר, כולם ימותו מצחוק, ואז הסיבוב שעשה עליה ענק, והיא תקבר לנצח פוליטית.

שוב פעם ההתנשאות המוכרת של ה"אליטה" הצפונבונית.

שוב הצורך הבלתי נשלט להשתמש בשם משפחתה הקודם של השרה: "סיבוני"..
זה כמו רוצה לומר: "בבוני", או "שימפנזוני" אולי גם "חזירוני".

יש לכם את אוחנה (לא הכדורגלן) בתור שר המשפטים.
יש את מיקי זוהר שהוא יד ימינו ועושה דברו של נתניהו.
אמסלם דוד.
דוד ביטן..
ועוד..
בשורה התחתונה, "סיבוני" ושאר המרוקאים למרות חוסר השכלתם והנה בכל זאת הם הצליחו לשדוד לכם את המדינה מתחת לאף.

אינני רואה כאן שום שמחה לאיד.
הגברת רגב תהיה שרת התחבורה שזה תפקיד רם מעלה.
היא תקבל לידיה ירושה יפה מישראל כץ.
ירושה בדמות כבישים חדישים, מסילות רכבת נוספות, רכבות קלות.
בתור שרה תהיה לה לישכה פלוס רכב שרד עם נהג צמוד,
מזכירות ועוזרי מזכירות.
בטח יהיה לה סגן שגם לו תהיה מזכירה, עוזר מזכירה, מכונית, נהג וכו' ומלא מלא מלא הטבות מפנקות.
ופנסיה שמנה לכל החים.
וכל זה מהכסף שאתם ביזע דם ודמעות משלמים את המעות (מיסים).

תאמין לי, היא הרוויחה את זה ביושר.
כמו שאומרים: הדרך אל הבנק רצופה כוונות טובות.

לגבי סטיגמות

ראשית זה לא כמו פעם...
שנית מי שמעלה כל פעם את הנושא של מזרחיים ואשכנזים הם המזרחיים.מתי ייפסק תחושת הקיפוח הלא נכונה של מעטים מהם..אני מזרחי וחושב שאין קיפוח ואין דיבורים על עדות..רק על בלונדיניות.לי לא מפריע אם יותר יותר אשכנזים או מזרחיים בממשלה או בעמדות בכירות.לי מפריע שאין יותר נשים.לדעתי הן יותר מוכשרות מגברים.

חיא2

New member
איזה סטיגמות ואיזה נעליים

השרה עצמה העידה על בורותה, והתנהגותה הציבורית משקפת סוג של עכו"מ, שמזרחי מרוקאי ידוע, לפני למעלה מאלף שנים הגדיר כעבודת אלילים.
לגבי השניה, אני ניזון מצויין מידע היסטורי ומידע רכילות מוכר בענייני שרה ונשים סביב האדון.
חחחחחחח

שחר 6761

New member
אריק , שוב התחלת להזכיר את שם נעוריה המזרחי של השרב רגב ?
שם אותו היא נטשה לאחר נישואיה....
יהודי ממוצא מזרחי אשר בא ללעוג למוצאה המזרחי של שנואת נפשו.

זכור אריק , ההשתכנזות { התביישות במוצאך המזרחי } היא מחלה חשוכת מרפא.
זה שאתה מזרחי שמאלן אינו אומר שאתה צריך להתגזען על בני
מוצאך... לא יפה

חיא2

New member
שחר המתוק שלי

לצערך מירי הוסיפה את שם נעוריה לשמה.. כשהיה לה נוח, זה היה טוב רגב-סיבוני, עכשיו לא?!
ואתה צודקת, הויתור על הסיבוני משמעו - השתאכנזות ממדרגה ראשונה.
תודה על החיזוק שחר.

שחר 6761

New member
לי לא ידוע שהיא הוסיפה את השם "סיבוני" לשמה ראה ערך ויקיפדיה
אבל אתה כינית אותה סיבוני הרבה לפני שהיא {לטענתך} הוסיפה את שם נעוריה לשם נישואיה - עשית זאת בכדי ללעוג למוצאה המזרחי אשר משותף גם לך.

הויתור על שם נעוריה לטובת שם בעלה רק מעיד על החינוך השמרני אותו אותו קיבלה בילדותה , אין בכך שום השתכנזות - בנושא זה היא רחוקה ממך כרחוק מזרח ממערב.

riki yot levi

New member
זה מאוד מוזר לי שכך נכתבים דברים...

כאילו... כבר בזמן האינקוויזציה היו מוציאים להורג באכזריות על
כתיבה כזו... שלא רק שאין בה פרומיל אחוז של אמת... לא לגבי מידת השכלתה
של השרה... מול השכלה של זכרים לבנים (מצויינים) כמו יאיר לפיד... או לחילופין שומר הברים
באוניברסיטת באר שבע מר... ח"כ
אלה שההתנשאות הלבנבנה הזו... על אלה שמוצצים מהשמש מעט כדי להראות...
חחחח אין בהם פחות גזענות מלוכלכת (הייל...הייל)...
פיכס

חיא2

New member
צר לי ריקי

מעולם לא היית בת שיח שלי, והנה לרגע את מנסה לגרום לי, לי! לשוחח אתך.
שומו שמיים והצילי ארץ. ורמת הבנת הקריאה שלך, נו השרה רגב קוראת ומבינ טוב ממך.

זה בסדר ריקי, שום צר ושום מר...

אנחנו נהיה עדים עכשיו לעוד התנשאויות כגון זו. ואם את חושבת שיש לך עסק עם אליטה כלשהי... אז תחשבי שוב, לא מניה ולא מקצתה.

למעלה