לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
1445414,454 עוקבים אודות עסקים

פורום חמישים פלוס

שלום.בדרכי בחיים פגשתי מכל הגילאים ומצאתי בני אדם עם חוכמת חיים,בעלי ידע,ניסיון אישי ומקצועי,אנשים טובים,רגישים,בעלי נתינה...למרות שהפורום מוגדר מגיל 50 עד 60 אשמח שמכל גיל יכתבו בפורום..בסופו של דבר גיל הוא רק לימי הולדת ולמוסדות המדינה.תודה,גבר בדרכו שלו.

הנהלת הפורום:

אודות הפורום חמישים פלוס

שלום.בדרכי בחיים פגשתי מכל הגילאים ומצאתי בני אדם עם חוכמת חיים,בעלי ידע,ניסיון אישי ומקצועי,אנשים טובים,רגישים,בעלי נתינה...למרות שהפורום מוגדר מגיל 50 עד 60 אשמח שמכל גיל יכתבו בפורום..בסופו של דבר גיל הוא רק לימי הולדת ולמוסדות המדינה.תודה,גבר בדרכו שלו.

לצפיה ב-'סקס בתקופת הקורונה..'
סקס בתקופת הקורונה..
<< ההודעה הנוכחית
28/03/2020 | 09:44
10
87
אתחיל במשהו מעניין:עברתי כאן על פוסטים מאז שאני מנהל ולפני.פוסטים על סקס מעטים.כאילו אין סקס אחרי חמישים או שפשוט בגיל מסויים לא נהוג לדבר על זה?
אני נוהג לקרוא פוסטים בקבוצות של סקס כאן  בתפוז ובפייס.ראשית כי אני אוהב סקס שנית כי אני אוהב לקרוא אנשים שכותבים על חייהם בסקס.
חי הסקס בתקופת הקורונה מתחלקים ל2:כאלה שמיוחמים רוב הזמן וכאלה שאין להם חשק לסקס.האם אלה שמיוחמים זה בגלל מיגור פחדים ואלה שאין להם חשק זה בגלל החוסר אונים?אולי סיבות אחרות?הבעיה כשבזוג אחד רוצה ואחד לא.אז מאוננים או מפנטזים על אהבה מאחרים.בתקופה של חוסר וודאות אין מחשבה נכונה או לא נכונה.העיקר שנגמור מהקורונה..
חמישים פלוס >>
לצפיה ב-'חחחחחחח'
חחחחחחח
28/03/2020 | 14:44
2
54
נדמה לי שהבאתי לכאן קישור לבלוג של ההומו ההוא "טמיר ישראל" , להיות בן 65, בו הוא מסביר את העלמות "כוח הגברא" או הירידה באון המיני.
אאל"ט ובכל העולם המערבי, טרום הקורונה, בטח באירופה, מאזן הילודה שלילי; ר"ל, יותר מתים מאשר נולדים.
אאז"נ אחת הבעיות של חברות ביטוח המתמחות בפנסיה [ מבטחים, למשל ] היא קריסה כלכלית וכספית, מפני שאין מספיק צעירים המכניסים מספיק כסף לקופות המדלדלות.
אשר על כן -
היעלמות הסקס והחשק המיני מאפיין את החברה השבעה, חברה שאינה רואה בצאצא "קומודיטי", שאין בה תפיסות חברתיות רבות מעבר לערב ב"BAR" עם חברים מהעבודה.
תרבות הצריכה, שהיא בסיס הכלכלה המודרנית מבוססת על צריכת כל מה שלא צריך. דא עקא, על מנת לממן את ה"מתנות" הללו צריך הרבה כסף, וזוג עם ילדים מהמעמד הבינוני [ שהוא עיקר הצרכנים, כידוע ] לא עומד בה. אז מוותרים על ה"קומודיטי" שבלאו הכי לא מכניס כלום, אלא בעיקר גורר הוצאות, פיקוח ממשלתי וחברתי, סנקציות, עונשים. בניגוד לעבר, הלא ממש רחוק, והקיים גם לידינו, חרדים למשל , ובניגוד לתפיסות תרבותיות של המשך השושלת הגנטית [ שם המשפחה ] האינדווידואליזם המודרני והפוסטמודרני רואים רק הסובייקט, כי אני יחיד, מיוחד, חד פעמי, ולא חובה שיהיה המשך לייחוד שלי. זה בעצם השיא של התפיסות הניטשיאניות של "על אדם" או של האקזיזנטציאליסטים של אמצע המאה העשרים. שיא נוסף הוא כמובן תרבות "הנעורים" שמעודדות אנשים בוגרים להתנהג כאדוליסנטים [ גיל ההתבגרות] ויצרה "תעשיה" [שמו לב לבחירת תחום הרפואה חסר הצורך הזה ] - תעשיית היופי, תעשיית הנעורים  ומה לא.
כל זה עוד לפני הקורונה!
הקורונה כמו כל משבר ענק מחדדת כיוונים, מצבים קיימים, מגמות שייעלמו ועדיין שומרים עליהן.
אז לא מזדיניים מגיל צעיר יחסית [ שנות העשרים + ] בגילי ה- 50 והלאה.. אם אין תחושה ממשית של "סוף עולם" הגוף לא מרגיש "צורך" אטאביסטי להמשך קיומו = סקס.
חמישים פלוס >>
לצפיה ב-'זכור לי שהבאת'
זכור לי שהבאת
28/03/2020 | 16:09
41
לכן ציינתי שיש מאק מאוד פוסטים בנושא מעל חמישים
חמישים פלוס >>
לצפיה ב-'חולקת עליך מעט , חיא2'
חולקת עליך מעט , חיא2
30/03/2020 | 08:05
34
אנשים עושים היום הרבה יותר סקס, בקלות יתר ובפתיחות, הודות לאתרים ולאפליקציות המיועדות לכך.
חמישים פלוס >>
לצפיה ב-'מתברר שגם טמיר ישראלי התעסק בסוגיה לעומק'
מתברר שגם טמיר ישראלי התעסק בסוגיה לעומק
28/03/2020 | 15:09
47

28/03/2020 15:06
טמיר ישראל
קורונה, גו, קבלת שבת

שישי בערב
שנינו עם מנות האוכל שהכנו לנו. הוא המזון שלו, אני המזון שלי, וסלט ירקות משותף לשנינו.
השמענו מוזיקה רגועה
הפעלנו את הטלוויזיה החכמה, צפינו בסרט הרפתקאות עתיר תקציב ופיצוצים, וממש הרגשנו קרבה אינטימית כלכך, שלפתע ג'ו היה בזרועותיי, ואני מלטף שערו.
משנגמר הסרט, ג'ו הציע לי מסאג'.
התפשטתי
גם הוא
ואז השובב העלה סרט שבו דבר אינו מוסתר.
אז לא התגברנו
וכל אחד דאג לצרכיו האישיים
וחזרנו להתחבק."

חמישים פלוס >>
לצפיה ב-'אצלנו כל החוקים והתקנות מול הקורונה'
אצלנו כל החוקים והתקנות מול הקורונה
29/03/2020 | 23:13
51
מעט שונים ואחרים ממה שקורה בערים, בישובים...
הבכורה שלי שהיא השכנה היחידה שלי עובדת מהבית
בעלה בחל"ת... הילדים בבית.
כך שהיחידה שיכולה להפיץ קורונה בשום מקום הזה... זו אני.
סקס...
איזה כייף להחדיר מצלמה נסתרת... אל חדר השינה ולחכות...
כי אין סקס בימי הקורונה חחחחחחחח

אמנם אנחנו לפני פסח... ולפני פסח לא מעט ספונג'ה וקניות ודאי אבל סידורים??? הכל און ליין הכל מול הצג... וכשחסר ס' אין סקס...!!!
חמישים פלוס >>
לצפיה ב-'אני, אחרי גיל חמישים'
אני, אחרי גיל חמישים
31/03/2020 | 11:55
4
48
כבר היו מאחורי ארבעים וחמש שנות קריאה אינטנסיבית, ולא זכור לי אפילו טקסט ספרותי אחד על סקס שהיה ברמה ספרותית גבוהה. גם לא על אוכל, אגב. ואני אומר, אם אני לא יכול לכתוב ברמה גבוהה, עדיף לא לכתוב בכלל. זבל יש די והותר באינטרנט.
זה הקשר העיקרי שאני רואה בין כתיבה על סקס וגיל חמישים.

חמישים פלוס >>
לצפיה ב-'מה?? שושן לא קראת את "מאהבה של ליידי'
מה?? שושן לא קראת את "מאהבה של ליידי
01/04/2020 | 13:44
3
37
צ'טרלי"?
לא מאמין שאחרי 45 שנות קריאה לא מצאת את קטע הסקס ביניהם כאחד מהיפים שנכתבו אי פעם.. אבל על טעם ועל ריח..
הניק שלך חמוד לאללה, בדר"כ מיוחס לנשים.
חמישים פלוס >>
לצפיה ב-'גם "דונה פלור נשואה לשניים" זכור לי לטובה '
גם "דונה פלור נשואה לשניים" זכור לי לטובה
01/04/2020 | 19:21
16
לצפיה ב-'קראתי, קראתי '
קראתי, קראתי
02/04/2020 | 15:30
1
39

מה אגיד לך, זה לא אחד הספרים שאקח אתי לא בודד.  

תודה על המחמאה, אני אכן מחובר לצד הנשי שלי
חמישים פלוס >>
לצפיה ב-'מה כן היית לוקח'
מה כן היית לוקח
03/04/2020 | 12:58
37
בהיותי מחובר לצדי הנשי שלי גם כן, ערכת טיפוח עור, אלמנטרי
חמישים פלוס >>

הודעות אחרונות

05:50 | 04.06.20 סבא של כפה אדומה
12:23 | 03.06.20 סבא של כפה אדומה
06:08 | 03.06.20 סבא של כפה אדומה
05:30 | 03.06.20 סבא של כפה אדומה
11:40 | 02.06.20 גבר בדרכו שלו
12:24 | 01.06.20 גבר בדרכו שלו
04:56 | 31.05.20 סבא של כפה אדומה
19:29 | 30.05.20 שחר 6761
08:59 | 30.05.20 סבא של כפה אדומה
06:38 | 30.05.20 סבא של כפה אדומה
06:17 | 30.05.20 סבא של כפה אדומה
17:46 | 29.05.20 סבא של כפה אדומה
09:42 | 29.05.20 סבא של כפה אדומה

חם בפורומים של תפוז

חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ