זהו, התבשרתם על כך שעליכם לפגוש את הורי

חיא2

New member
נשמע לי נכון, דא עקא

גם אחי וגם הצאצא/ית בחרו בני זוג מסורתיים, ואצלנו אולי הכלבה היחידה שהיא כשרה, כך שאצלנו לא יגיעו להתארח, או לסגור תנאים.
גם אני אמרתי לבת זוגי - אנחנו מסוגלים X, מעבר לזה אני לא נותן גרוש. [הסברתי לה פעם מה זה לגדול באווירה של חרדה קיומית, עם הורה אחד עובד שבקושי מצליח לפרנס ארבעה צאצאים.. וחוסר יכלתי לחזור ללא אשפוז מיידי לחוויה כזו ].
יש לצאצא/ית חשבון בנק סגור "מלא" בכסף שמגיע לו/לה מאתנו. בטח יקבלו את זה.

חיא2

New member
נחיה ונראה

לא מטריד אותנו אם לא יבואו אלינו, גן נוח לא לקשור את הכלבה כל פעם שמגיע מישהו.

חיא2

New member
זהו, התבשרתם על כך שעליכם לפגוש את הורי

החתן/הכלה, להחליט על איך, איפה , מתי ולמה והכי חשוב כמה.
איך תנהגו?

וואווו שאלה קשה

אני עוד לא שם,למרות שילדיי הגדולים לא רחוק הזמן שיהיו שם..האמת לא יודע..אשמח לשמוע מניסיון של אחרים..

הייתי מציעה להיפגש במקום ניטרלי

שמעניק פרטיות כמו בית קפה שקט , וזאת כדי שכולם ירגישו נוח ולא בפגרש הביתי של אף אחד . את התשובות לאיך איפה ומתי צריך לקבל מהחתן והכלה מפני שזה האירוע שלהם , ההורים כמובן יכולים להביע את דעתם ולא להכתיב לזוג את רצונם . אם מתחילים חילוקי דיעות ויש צד של הורים שמשתלט הייתי זורמת עם רצון הבן/ הבת שלי כדי לא לגרום לפיצוץ , ושאלת הכמה היא שאלה קשה שלעיתים מפוצצת חתונות , צריכים לבוא מוכנים לרגע בו אולי יאמרו סכום נמוך מזה שציפינו ולקבל הכל בהשלמה , מה שחשוב זה הזוג עצמו ובעצם האם אלו שצריכים להתמודד עם כל מה שבא לפתחם , לא צריך להוסיף קשיים , לבוא ברצון טוב ואיפוק מירבי לספיגה עד כמה שניתן .

למעלה