לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
1441614,416 עוקבים אודות עסקים

פורום חמישים פלוס

שלום.בדרכי בחיים פגשתי מכל הגילאים ומצאתי בני אדם עם חוכמת חיים,בעלי ידע,ניסיון אישי ומקצועי,אנשים טובים,רגישים,בעלי נתינה...למרות שהפורום מוגדר מגיל 50 עד 60 אשמח שמכל גיל יכתבו בפורום..בסופו של דבר גיל הוא רק לימי הולדת ולמוסדות המדינה.תודה,גבר בדרכו שלו.

הנהלת הפורום:

אודות הפורום חמישים פלוס

שלום.בדרכי בחיים פגשתי מכל הגילאים ומצאתי בני אדם עם חוכמת חיים,בעלי ידע,ניסיון אישי ומקצועי,אנשים טובים,רגישים,בעלי נתינה...למרות שהפורום מוגדר מגיל 50 עד 60 אשמח שמכל גיל יכתבו בפורום..בסופו של דבר גיל הוא רק לימי הולדת ולמוסדות המדינה.תודה,גבר בדרכו שלו.

לצפיה ב-'זהו, התבשרתם על כך שעליכם לפגוש את הורי'
זהו, התבשרתם על כך שעליכם לפגוש את הורי
<< ההודעה הנוכחית
22/02/2020 | 07:32
6
62
החתן/הכלה, להחליט על איך, איפה , מתי ולמה והכי חשוב כמה.
איך תנהגו?

חמישים פלוס >>
לצפיה ב-'וואווו שאלה קשה'
וואווו שאלה קשה
22/02/2020 | 16:29
38
אני עוד לא שם,למרות שילדיי הגדולים לא רחוק הזמן שיהיו שם..האמת לא יודע..אשמח לשמוע מניסיון של אחרים..
חמישים פלוס >>
לצפיה ב-'הייתי מציעה להיפגש במקום ניטרלי '
הייתי מציעה להיפגש במקום ניטרלי
22/02/2020 | 20:57
36
שמעניק פרטיות כמו בית קפה שקט , וזאת כדי שכולם ירגישו נוח ולא בפגרש הביתי של אף אחד . את התשובות לאיך איפה ומתי צריך לקבל מהחתן והכלה מפני שזה האירוע שלהם , ההורים כמובן יכולים להביע את דעתם ולא להכתיב לזוג את רצונם . אם מתחילים חילוקי דיעות ויש צד של הורים שמשתלט הייתי זורמת עם רצון הבן/ הבת שלי כדי לא לגרום לפיצוץ , ושאלת הכמה היא שאלה קשה שלעיתים מפוצצת חתונות , צריכים לבוא מוכנים לרגע בו אולי יאמרו סכום נמוך מזה שציפינו ולקבל הכל בהשלמה , מה שחשוב זה הזוג עצמו ובעצם האם אלו שצריכים להתמודד עם כל מה שבא לפתחם , לא צריך להוסיף קשיים , לבוא ברצון טוב ואיפוק מירבי לספיגה עד כמה שניתן .

חמישים פלוס >>
לצפיה ב-'אתחיל מהגורם שהכי חשוב לך - כמה'
אתחיל מהגורם שהכי חשוב לך - כמה
23/02/2020 | 10:58
3
44
אני מניח שדיברת על כסף, מה הסיוע שהזוג הצעיר יקבל.
אני והזוגה אומרים לצאצא/ית בשיחה בשש עיניים מהו הסכום הכולל שאנחנו יכולים להרשות לעצמנו לתת כדי לעזור, והסכום הזה הוא לכל המטרות. חגיגת חתונה או רכישת דירה או לא משנה, זהו הסכום.
אם הצד השני, לא מוכן/יכול לתת דבר או שהסכום הוא משמעותית (מאוד) הרבה יותר נמוך אנחנו לא ניתן את הכסף (או רובו) בהעברה אחת אלא בתשלומים, למשל ניקח על עצמנו את התשלום החודשי של המשכנתא שלהם.
אם הצד השני יכול/רוצה לתת משמעותית יותר מאיתנו אנחנו ננסה עם הזמן לתת עוד, כנראה בצורה חודשית, אבל יכולים להבטיח שננסה, לא שנצליח.

שהצאצא/ית יתאם מול החצי השני את הציפיות ושיתכננו לעצמם את עתידם הכלכלי. אני מציע לעזור אם הם רוצים בתכנון העתיד הכלכלי שלהם - אבל הם צריכים לבקש, אני לא נדחף.
אני לא מתכוון להכנס לשיחות עם המחותנים על כסף.

מפגשים אנחנו עורכים שניים, פעם אצלנו ופעם אצלם (סדר לא משנה), בד"כ על ארוחת צהרים של סוף שבוע.
המפגש הוא להיכרות, כמו שאמרתי מבחינתי לא דנים בו על כסף.

חגיגת החתונה עצמה? שבעלי השמחה יחליטו.
על אורחים שלנו, ההורים, אנחנו משלמים
האורחים של הילדים, שהילדים ישלמו, ישתמשו בחלק מהסכום שחסכנו בשביל לעזור להם בתחילת החיים.
אורחים של ההורים של הצד השני - לא עניין שלי, שהצאצא/ית שלהם יסגור איתם סיכומים.
חמישים פלוס >>
לצפיה ב-'נשמע לי נכון, דא עקא'
נשמע לי נכון, דא עקא
23/02/2020 | 14:43
2
34
גם אחי וגם הצאצא/ית בחרו בני זוג מסורתיים, ואצלנו אולי הכלבה היחידה שהיא כשרה, כך שאצלנו לא יגיעו להתארח, או לסגור תנאים.
גם אני אמרתי לבת זוגי - אנחנו מסוגלים X, מעבר לזה אני לא נותן גרוש. [הסברתי לה פעם מה זה לגדול באווירה של חרדה קיומית, עם הורה אחד עובד שבקושי מצליח לפרנס ארבעה צאצאים.. וחוסר יכלתי לחזור ללא אשפוז מיידי לחוויה כזו ].
יש לצאצא/ית חשבון בנק סגור "מלא" בכסף שמגיע לו/לה מאתנו. בטח יקבלו את זה.
חמישים פלוס >>
לצפיה ב-'והם לא יסכימו גם אם תרכשו מוצרים במקום כשר'
והם לא יסכימו גם אם תרכשו מוצרים במקום כשר
23/02/2020 | 15:55
1
31
ותשתמשו בכלים חד פעמיים, כמובן כשרים גם כן?

אם לא חשוב לך - אז לא חשוב. אבל בהזמנות ההדדיות נקבעת מערכת יחסים להרבה שנים ואולי לא כדאי לך להסכים לכך שלא יכבדו את דרך החיים שלכם.
אני כמובן לא חושב שהם צריכים לאכול מזון שהם לא רוצים לאכול אותו אבל להכיר בכם ובדרך שלכם כלגיטימית - לדעתי כדאי לעמוד על כך כבר עכשיו.
נראה לי חשוב לא פחות מתנאים כספיים.
חמישים פלוס >>
לצפיה ב-'נחיה ונראה'
נחיה ונראה
23/02/2020 | 16:33
30
לא מטריד אותנו אם לא יבואו אלינו, גן נוח לא לקשור את הכלבה כל פעם שמגיע מישהו.
חמישים פלוס >>

הודעות אחרונות

14:49 | 05.04.20 גבר בדרכו שלו
09:44 | 28.03.20 גבר בדרכו שלו
06:59 | 26.03.20 גבר בדרכו שלו
05:20 | 24.03.20 גבר בדרכו שלו
10:29 | 15.03.20 riki yot levi
11:26 | 14.03.20 אורחים בפורום
10:28 | 13.03.20 גבר בדרכו שלו
10:09 | 10.03.20 גבר בדרכו שלו
11:31 | 07.03.20 חיא2
07:59 | 29.02.20 גבר בדרכו שלו
07:28 | 26.02.20 שמים1
01:34 | 26.02.20 דורית1901
06:05 | 24.02.20 גבר בדרכו שלו

חם בפורומים של תפוז

חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ