לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
1441614,416 עוקבים אודות עסקים

פורום חמישים פלוס

שלום.בדרכי בחיים פגשתי מכל הגילאים ומצאתי בני אדם עם חוכמת חיים,בעלי ידע,ניסיון אישי ומקצועי,אנשים טובים,רגישים,בעלי נתינה...למרות שהפורום מוגדר מגיל 50 עד 60 אשמח שמכל גיל יכתבו בפורום..בסופו של דבר גיל הוא רק לימי הולדת ולמוסדות המדינה.תודה,גבר בדרכו שלו.

הנהלת הפורום:

אודות הפורום חמישים פלוס

שלום.בדרכי בחיים פגשתי מכל הגילאים ומצאתי בני אדם עם חוכמת חיים,בעלי ידע,ניסיון אישי ומקצועי,אנשים טובים,רגישים,בעלי נתינה...למרות שהפורום מוגדר מגיל 50 עד 60 אשמח שמכל גיל יכתבו בפורום..בסופו של דבר גיל הוא רק לימי הולדת ולמוסדות המדינה.תודה,גבר בדרכו שלו.

לצפיה ב-'פוליאמוריה/א-מונוגמיה..'
פוליאמוריה/א-מונוגמיה..
<< ההודעה הנוכחית
17/02/2020 | 14:52
14
49
בואו נדבר על הנושא השני בחשיבותו.אחרי האוכל(בזכות תוכניות הבישול):סקס.או יותר נכון אנשים שחיים בשלישיה/מחליפים זוגות/זוגיות פתוחה.אבל לא מה דעתכם/ן למרות שאם בא לכם/ן אשמח לדיעה.יותר מעניין אותי אם אנשים בגיל חמישים פלוס גם בעד זוגיות פתוחה/החלפת זוגות/להוסיף צלע שלישית במיטה?..האם אנחנו בנויים לזה?האם כוחנו במותננו?האם הילדות של הורים וילדים גורמת לנו להיות רק עם אחד/אחת במיטה או בזוגיות?
נכון בגידות יש בכל גיל אבל עדיין זה לא בהסכמה/ידיעה וזה עדיין במינון שונה מאשר בזוגיות פתוחה וחופשית..
תודה.
חמישים פלוס >>
לצפיה ב-'כשהגוף צעיר, הכל נראה יותר מושך'
כשהגוף צעיר, הכל נראה יותר מושך
17/02/2020 | 21:47
2
47
הכל מתפקד טוב יותר, ואולי אז מתאימה פוליאמורה או נישואי טור א-לה-היינלין.[עריצה היא הלבנה].
היתרון בחיבורים כאלה היא האפשרות לתת למגוון של העדפות מיניות להתבטא בקשר המיני המשפחתי, כך שזה נורמטיבי לגמרי, ככל שפוליאמורה נורמטיבית.
לגבי גילנו המתקדם, אברינו הרופסים, ריחות הגוף, התנועתיות הלא גמישה, חריקת העצמות [ מה לא לקחת מגהגלופלקס??] וכו' -  קראתי בעיתון אינטרנטי על פרשיית אהבים של גבר [ בן 90 ] עם שתי נשים, שהתחילה מצויין וכיום השלישיה ברוגז ...גם בגיל 90 יש סקס, בהחלט.
חמישים פלוס >>
לצפיה ב-'לא מסכימה איתך לגבי הגיל '
לא מסכימה איתך לגבי הגיל
18/02/2020 | 09:23
1
41
לכלגיל יש היופי שלו , הבשלות שלו , ריח לא קשור לגיל , אני חושבת שזה קשור לאיך אדם מקבל את עצמו ואת גופו , השנה אהיה בת 60 ואני אישה נשית ואסתטית , עם ניחוח של פרחים בכל גיל גבר ואישה צריכים לשמור על אסתטיות .
חמישים פלוס >>
לצפיה ב-'אני מבין שהציניות שלי לא הובנה'
אני מבין שהציניות שלי לא הובנה
18/02/2020 | 11:39
38
למרות שחשבתי שהפירוט המוגזם יבהיר שאני קצת צוחק ..
אני גבר בגיל 65, גבוה, עם בטן סבירה, יציבה בטוחה ומריח היטב בשל מקלחת יומית או דו יומית, וריח - לא יודע איזה, [ הבשמים שלי דומים כולם בריח שלהם, למרות שבכל פעם אני בוחר סוג אחר - לפי המחיר ]אבל חמצמץ נעים, קבוע שנודף ממני.
חמישים פלוס >>
לצפיה ב-'כמו בכל נושא אני חושבת שהתשובה טמונה ברצון האישי של '
כמו בכל נושא אני חושבת שהתשובה טמונה ברצון האישי של
18/02/2020 | 09:20
29
כל אחד מאיתנו וביכולת האישית להתאים עצמו לסיטואציה מתאימה . אני שייכת לדור הישן שמאמין בזוגיות טובה שאר האפשרויות לדעתי לא נראות לי בריאות לזוגיות ומערך משפחתי , כבר שמעתי על מקרים של זוגיות פתוחה או זוגות שהלכו להחלפת זוגות , הגבר או האישה נהנו מאוד ואחד מבני הזוג רצה לחזור לזוגיות הבסיסית וזה כבר לא היה אפשרי . יש זוגות של בנויים למסגרת התוסענית של נישואים בשניים ואפשרויות אחרות מאפשרות להם לשמור על משפחתיות ולא להשאר כבולים לכאורה , לכן מאוד תלוי למה בנוי כל אחד , מה הוא יכול להכיל ואני חושבת שזה כלל לא קשור לגיל .

חמישים פלוס >>
לצפיה ב-'דעתי שכל אחד שיעשה מה שטוב/בא לו, כל עוד מדובר בהסכמה'
דעתי שכל אחד שיעשה מה שטוב/בא לו, כל עוד מדובר בהסכמה
18/02/2020 | 14:12
22
בין בגירים עצמאיים.
אנשים בוחרים מערכת יחסים מסויימת, איך זה נהיה עניין של מישהו אחר שלא חבר במערכת היחסים הזו?
חמישים פלוס >>
לצפיה ב-'מונוגמיה בשלב מסוים משעממת '
מונוגמיה בשלב מסוים משעממת
18/02/2020 | 14:22
7
31
וכל הקלישאות שמספרות על רומנטיקה ואיך לתחזק את הזוגיות לא שוות את הנייר שעליו הן נכתבות.
פוליאמורה היא מעבר לכל כאבי הראש והתאומים השונים , היא גם הוצאה כלכלית לא קטנה.
מסקנה שלי, בגידה קטנה פה ושם יכולה לחולל נפלאות. וזה כמובן תופס לגבי שני בני הזוג.
חמישים פלוס >>
לצפיה ב-'איך פוליאמורה היא הוצאה כלכלית לא קטנה?'
איך פוליאמורה היא הוצאה כלכלית לא קטנה?
18/02/2020 | 16:49
6
33
 נגיד 4 מחליטים למסד ביניהם קשר משפטי=משפחתי. ארבע משכורות או אולי פחות נכנסות למשק בית משותף, איך זה הופך הוצאה לא קטנה?
דווקא הבגידות הקטנות עולות די הרבה כסף, שהרי מצפים ממך, הגבר, במיוחד אם אתה "תפוס" לממן את כל הערב, ולא נראה לי שהבוגד הממוצע יצליח רק לXXX וללכת, בלי למרוח את הגברת/האדון בקצת תענוגות ארציים אחרים. ערב כזה, בהכירי קצת את מחירי נערות הליווי או רווקות לתל אביב כשהן יוצאות ל"דייט" כדי לחסוך קצת כסף עולות די הרבה אם לא הרבה מאוד.
ואז אתה גם צריך להסביר חור בחשבון הבנק ו/או למשוך מזומנים וללכת אתם בתיק ולפחד מכייסות ושאר חולירעס.
חמישים פלוס >>
לצפיה ב-'תשובתי'
תשובתי
18/02/2020 | 18:35
2
35
כשמישהו מבני הזוג מוגבל פיזית או בעיות נפשיות גדולתו לאפשר לצד השני לקיים יחסים בחוץ .בגידה שנעשית בידיעה.לגבי גילנו שמעתי שאחרי שילדים גדלים אז אנשים מפרקים את החבילה מוציאים זוגיות חדשה אז אין צורך בריבוי אנשים או בגידה..יש אנשים בזוגיות לא משהו לא בוגדים וחיים כמו זומבים.יותר מעל גיל חמישים במקרים האלה.
באופן אישי אף פעם לא פינטזתי על סקס בשלישיה.מעדיף אחד על אחת או להיפך בסקס..
חמישים פלוס >>
לצפיה ב-'תוספת'
תוספת
18/02/2020 | 18:37
29
בתי אבות מלאים באורגיות או בגידות של מבוגרים..מעטים יוצאים לפרסום..אז כוחנו במותננו בעיקר כשאנחנו מוקפים בגירוי..
חמישים פלוס >>
לצפיה ב-'מאלף עקב שתיקתך, תוספת'
מאלף עקב שתיקתך, תוספת
20/02/2020 | 11:50
25
להזכירך, שפוליאמורה וגם פוליגמיה היתה תקפה בעולם במשך אלפי שנים, קיימת גם היום בחלקים שונים של העולם, כולל בנגב הישראלי.
לא שמתי לב ששלמה המלך נהיה יותר עני בגלל ריבוי נשים וילדים, וגם בדווים לא נראים לי עניים יותר בגלל ריבוי נשים.
דווקא סיפורי עוני מאפיינים את יהודי מזרח אירופה שהתחתנו על פי "חרם דרבנו גרשם", וכן גם את יהודי המגרב או הסהר הפורה. 
ל"א, לא רק שפוליאמורה לא מובילה לעוני אלא בדיוק ההיפך, היא מגבירת הכנסות.
לגבי ההעדפות האישיות שלך, לשמחתי בת זוגי ואנוכי מסכימים על האופי הלא-מונוגמי של ההומו-ספיינס. מונוגמיה הינה המצאה תרבותית-חברתית-פוליטית ולא גנטית. אנחנו לא חסידות או דורבנים.
חמישים פלוס >>
לצפיה ב-'אם אתה יודע הכל, מדוע אתה שואל?'
אם אתה יודע הכל, מדוע אתה שואל?
18/02/2020 | 20:59
2
15
לצפיה ב-'מאלף'
מאלף
19/02/2020 | 03:52
1
42
אם אתה מחפש לעשות אווירה רעה אני מציע לך לא להיות כאן.העליתי נושא לשמוע דעות.תגובתי לא הראתה שאני יודע הכל.ברור לי שאתה מחפש להרע.אל תנסה אותי.
חמישים פלוס >>
לצפיה ב-'אתה הזוי לחלוטין אבל מבחינתי... הייתי כאן.'
אתה הזוי לחלוטין אבל מבחינתי... הייתי כאן.
19/02/2020 | 16:20
15
לצפיה ב-'אני אשה של גבר אחד ויחיד בחייה...'
אני אשה של גבר אחד ויחיד בחייה...
19/02/2020 | 21:34
38
ומכאן השקפתי, ועוד אם נוסיף לכך 10 שנות גירושים מהאיש שלי...
ולעניין כאן בעיקר בעיקר המחשבות בגיל מתבגר (אנחנו נשואים יותר מ-11 שנים)
יש לנו ארבעה ילדים 8 נכדים ועוד בדרך...

את הקשר ביני לבין בעלי ניתקתי אני.. באמצע שנות השלושים לחיי... ולא משנה למה וכמה... העובדה שהאיש שלי נפגע מאוד מכך ... אומרת לי שלמרות זוגיות ולמרות כל מה שקשור לזוגיות בגילאים האלה צד אחד מושך לצד אחד והאחר מושך בכל כוחו לצד נגדי.
כנ"ל לגבי כל הפנטזיות שעוברים בראשם של בני אדם... 
לעולם (לדעתי) צד יוזם וצד ניגרר ברמות כאלה ואחרות. ולכן הסיכוי שזוג יחיה כזוג לאורך זמן נמוך מאוד עד בלתי אפשרי.
ובגידות כשמן כן הן... 
חמישים פלוס >>

הודעות אחרונות

14:49 | 05.04.20 גבר בדרכו שלו
09:44 | 28.03.20 גבר בדרכו שלו
06:59 | 26.03.20 גבר בדרכו שלו
05:20 | 24.03.20 גבר בדרכו שלו
10:29 | 15.03.20 riki yot levi
11:26 | 14.03.20 אורחים בפורום
10:28 | 13.03.20 גבר בדרכו שלו
10:09 | 10.03.20 גבר בדרכו שלו
11:31 | 07.03.20 חיא2
07:59 | 29.02.20 גבר בדרכו שלו
07:28 | 26.02.20 שמים1
01:34 | 26.02.20 דורית1901
06:05 | 24.02.20 גבר בדרכו שלו

חם בפורומים של תפוז

חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ