עצים.עציצים.פרחים

חיא2

New member
בהיותה אשה עצמאית, לא שגרתית

ט"ו בשבט לא ממש הרשים אותה, יותר הרשים את הטורקי שהביא מסורות מטורקיה אודות חגיגת החג הזה!!
חנוכה היתה בשבילה החג הציוני המרכזי, ורק אותו חגגה, עם לביבות תפו"א מופלאות וסופגניות מזעזעות בטעמן.

עצים.עציצים.פרחים

השבוע יהיו נטיעות בטו בשבט כדי שבוולנטיין שגם יהיה השבוע יתנו עציצים ופרחים..כל מה שקשור לחקלאות אהוב עליי ונטיעות עצים שעוזרים לאקלים הוא מעשה מבורך.אבל חגיגות אהבה שיהיו השבוע לא מבורך בעיניי.ראשית אהבה לא צריכים לחגוג אותה בטו באב או בוולנטיין.אהבה היא יומיומית.שנית אלה שאין להם עם מי לחגוג ליבי אליהם.הם רואים שליחים עם זרי פרחים.שומעים על מבצעים ליום זה וקשה להם.יש בודדים בלי שהכירו בן או בת זוג ויש בודדים בנישואין..
גל קור יהיה בתחילת השבוע.לפחות נטיעות ואהבה יחממו את גופינו ואת הלבבות שפועלים בכולנו.
שבוע טוב.

טו' בשבט הוא חג לטבע ולבריאה

חג נפלא , במיוחד השנה לאחר גשמי הברכה שהכל ירוק ורענן ושירת המים בכל הנחלים . לגבי חג האהבה זה חג שבכלל לא שלנו , חג נוצרי שחוגגים לקדוש שנטען עליו שהיה אנטישמי , אבל למי שעושה טוב לחגוג עם כל האדומים והעציצים שיחגוג .חג האהבה היהודי הוא בטו' באב יום בו בנות ישראל יצאו לחולל בכרמים ולמצוא אהבה . - אני בעד שכל אחד יחגוג מה שטוב וראוי לו , אהבה היא בלב ולא רק אהבה לבן או בת זוג , גם מי שלבד יש לו אהבה גדולה בלב לחיים , לכל מה שסביב , לאהוב את הדברים הקטנים ולהתמלא עליהם בהודיה גדולה . שבוע טוב ומלא אהבה .

חיא2

New member
שמתי תפוח אדמה בעציץ צומח על אדן החלון

צימח הבחור שני ענפים, אחד כבר בגובה של מטר. בעציץ לידו שמתי גלעין של אבוקדו, בינתיים גורנישט מיט גורנישט. אבל יש לי סבלנות.
כל הבית מלא בעציצים, סביב הבית עצים עתירי עלים וציפורים מרננות.

לגבי האבוקדו

נדמה לי שצריך צמר גפן רטוב או שאני מתבלבל עם שועית..

riki yot levi

New member
הכשרנו שטח לשתילת כ-5,000 שתילי זית

1/3 צורי
2/3 ברנע

ועוד מדרון קרח יהפוך למטע מניב...

אבל מי שקבע את ט"ו בשבט בט"ו בשבת... טעה בגלל
תנאי מזג האויר... קררררררררררררררררררררררררררר
ומאחר ורצינו שחיילי צה"ל יהיו חלק מחוויה... ומכיוון שמפקדים בצה"ל
ברכו... הנטיעות יערכו בעוד כחודש חודש וחצי...

למעלה