לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
1437114,371 עוקבים אודות עסקים

פורום חמישים פלוס

שלום.בדרכי בחיים פגשתי מכל הגילאים ומצאתי בני אדם עם חוכמת חיים,בעלי ידע,ניסיון אישי ומקצועי,אנשים טובים,רגישים,בעלי נתינה...למרות שהפורום מוגדר מגיל 50 עד 60 אשמח שמכל גיל יכתבו בפורום..בסופו של דבר גיל הוא רק לימי הולדת ולמוסדות המדינה.תודה,גבר בדרכו שלו.

הנהלת הפורום:

אודות הפורום חמישים פלוס

שלום.בדרכי בחיים פגשתי מכל הגילאים ומצאתי בני אדם עם חוכמת חיים,בעלי ידע,ניסיון אישי ומקצועי,אנשים טובים,רגישים,בעלי נתינה...למרות שהפורום מוגדר מגיל 50 עד 60 אשמח שמכל גיל יכתבו בפורום..בסופו של דבר גיל הוא רק לימי הולדת ולמוסדות המדינה.תודה,גבר בדרכו שלו.

לצפיה ב-'כישרונות מיוחדים'
כישרונות מיוחדים
03/02/2020 | 04:54
5
33
אני אוהב כישרון.בעיקר של צעירים.צורם לי היחס המיוחד שהצבא נותן למיוחסים.נועה קירל התגייס והלכה הבייתה.השרות שלה יהיה עם הרבה יציאות הבייתה.כדורגלנים מוכשרים מגיעים לבסיס עבודות רסר שעתיים ויאללה הבייתה.היחס המיוחד זה עבור הכישרון האישי ולא המדיני.הרי הם לא יהיו שגרירים או ראשי מדינה.בכלל להקה צבאית באמת עושה מלא הופעות בבסיסים כמו בתקופתי?ילדיי ששירתו ומשרתים סיפרו שאף פעם לא ראו הופעה של להקה צבאית.אז השומרים בלילה שרים:על המחנה עולה ירח כשהמיוחסים מתחת לפוך בבית.
חמישים פלוס >>
לצפיה ב-'בוקר טוב גבר '
בוקר טוב גבר
03/02/2020 | 07:02
1
21
אני חושבת שזה יפה שהצבא מתחשב בחיילים עם כשרונות מיוחדים ונותן להם להמשיך בקריירה בד בבד עם שירות צבאי . יש כשרוניים רבים שהתחמקו משירות ואני בהחלט מפרגנת לאלה שמתגייסים וגם ממשיכים בקריירה שלהם , זה יפה שהצבא מתחשב .

חמישים פלוס >>
לצפיה ב-'היי רעמת זהב'
היי רעמת זהב
03/02/2020 | 15:24
18
אני לא מסכים.זה לתועלת אישית כספית לעצמם..למה אני צריך אחרי שחרור להתחיל מחדש והם במהלך הצבא חוגגים כספית?
חמישים פלוס >>
לצפיה ב-'זה נושא מאוד לא פשוט'
זה נושא מאוד לא פשוט
03/02/2020 | 20:53
18
כי עומדים כאן שיקולים כלליים ושיקולים אישיים וצריך לאזן ביניהם.
אל תשכח שהתמונה שלה במדים עושה הרבה יותר למען הצבא מהשירות שלה, נגיד.. אך השוויון חייב להיות,  כאן אתה צודק.
חמישים פלוס >>
לצפיה ב-'הבת שלי היא כמעט כמו נפוליאון...'
הבת שלי היא כמעט כמו נפוליאון...
<< ההודעה הנוכחית
04/02/2020 | 12:12
22
אין לה מחליפ/ה בעלת יכולות כמוה במה שהיא עושה... 
היא רס"ר בצבא... עובדת בכל יום בין השעות 07.30 ועד ...
אמא ל3 ילדים נשואה. מאז שהיתה בת 18 בצבא.

סוג של מוטיבציה - מבית שברור מלכתחילה שנותנים למדינה (צבא)
את המקסימום.
בכורתי, חוזרת בתשובה, לא העלתה בדעתה ולו לשניה שבעבור דתיותה היא לא תתגייס. השתחררה קצינה בדרגת סרן. מצאה את אהבת חייה בצבע. ארבעה ילדים.
שני בנים לי שניהם שרתו ביחידות מאוד מאוד מובחרות בצה"ל...
ובעל ששרת בשנות ה-70 ב'יחידה'.

תפיסת עולם... אבל תפיסת עולם שאומרת אי שיוויון - מרצון ומכתחילה.

בעלי היה אומר שיש 'חוק גיוס חובה'  אבל בשום מקום לא חוקקו חוק שיוויון בשרות...כי שיוויון זו מילה סתמית שלא עומד מאחוריה דבר...

לגבי ידוענים וספורטאים... הרי ברי שהם לא משרתים לפי הכללים של כל האחרים... וכל סיבה טובה וכל דרך טובה... אם היא עומדת בסטנדרט החוק...
נקודה.

חמישים פלוס >>
לצפיה ב-'אם לפי החוק לחלק מהבנות יש זכות להחליט אם בא להן לשרת'
אם לפי החוק לחלק מהבנות יש זכות להחליט אם בא להן לשרת
04/02/2020 | 16:11
19
או שיותר חשוב להן להיות נניח קומונרית בבני עקיבא, על סמך מה אפשר לכעוס על נועה קירל?
אם ציפי חוטובלי החליטה שיותר חשוב לה לייצג את ישראל באטלנטה ולעשות שם אין לי מושג מה (באמת אין לי מושג) ואין בעיה שהיא תהיה חברת כנסת וסגנית שר החוץ כי החוק מאפשר לה על סמך מה מתגוללים על בר רפאלי שגם היא מצאה את הסעיף בחוק שמאפשר לה לא לשרת בצבא ולדגמן בארה"ב?

אם בני ישיבות יכולים לבחור לשרת 17 חודשים בלבד על סמך מה באים בתלונות מול כאלה שמשרתים 32 חודשים בעבודות רס"ר?

ועוד יותר כשמספר בעלי הכישורים המיוחדים הוא זעום, כמה עשרות בכל שנה,
בעוד מספר המיוחסים אזרחים סוג א' שבניגוד לאזרחים נחותים יש להם את הזכות להחליט אם בא להם לשרת, או בא להם לשרת שירות מקוצר, או בכלל לא בא להם לשרת מונים הרבה אלפים?

אני מוצא שכל עוד יש חוק אנטי דמוקרטי מהיותו אנטי שוויוני שנותן זכויות לאזרחים סוג א' ושולל זכויות מאזרחים סוג ב', ההתעסקות במספר אזרחים מצומצם מאוד אזרחים סוג ב' שבכל זאת התקמבנו על שירות קל יותר או בכלל לא שירותו כמו אלפי אזרחים סוג א' הוא צבוע וציני.

ואני אומר את זה כבן למשפחה בה כולם שירתו בצבא, גברים ונשים, חלק בתפקידים בכירים (מאוד), חלק בזוטרים, חלק ביחידות עורפיות וחלק במובחרות,
כאחד שבזמנו גרם דאגות גדולות להוריו כששירת באחת מהיחידות המובחרות ביותר של צה"ל ואבא מודאג (בטירוף) וגאה (מאוד) לבן שהתנדב לשרת באותה יחידה ועושה המון פעולות מבצעיות לא בשטח ישראל.
כי חינכו אותי ואני מחנך את ילדי, "שומר אחי אנוכי", מגיע התור של כל אחד מאיתנו לשמור על כלל תושבי ישראל, ו"לא תעמוד על דם רעך" כל אחד ישמור כמיטב יכולתו.

בשורה התחתונה, אני בן גאה לשושלת ארוכה של אזרחים סוג ב', אלו שלא רק חייבים לשרת אלא גם משרתים הרבה יותר מהחובה שלהם.

ושרק כולם יחזרו אלינו הביתה בשלום
חמישים פלוס >>

הודעות אחרונות

06:05 | 24.02.20 גבר בדרכו שלו
10:43 | 18.02.20 חיא2
13:52 | 17.02.20 גבר בדרכו שלו
04:13 | 13.02.20 גבר בדרכו שלו
06:36 | 11.02.20 גבר בדרכו שלו
05:00 | 09.02.20 גבר בדרכו שלו
12:00 | 07.02.20 riki yot levi
06:06 | 03.02.20 רעמת זהב
03:54 | 03.02.20 גבר בדרכו שלו
03:46 | 02.02.20 גבר בדרכו שלו
22:41 | 01.02.20 riki yot levi
20:19 | 29.01.20 גבר בדרכו שלו

חם בפורומים של תפוז

חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ