לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
1437114,371 עוקבים אודות עסקים

פורום חמישים פלוס

שלום.בדרכי בחיים פגשתי מכל הגילאים ומצאתי בני אדם עם חוכמת חיים,בעלי ידע,ניסיון אישי ומקצועי,אנשים טובים,רגישים,בעלי נתינה...למרות שהפורום מוגדר מגיל 50 עד 60 אשמח שמכל גיל יכתבו בפורום..בסופו של דבר גיל הוא רק לימי הולדת ולמוסדות המדינה.תודה,גבר בדרכו שלו.

הנהלת הפורום:

אודות הפורום חמישים פלוס

שלום.בדרכי בחיים פגשתי מכל הגילאים ומצאתי בני אדם עם חוכמת חיים,בעלי ידע,ניסיון אישי ומקצועי,אנשים טובים,רגישים,בעלי נתינה...למרות שהפורום מוגדר מגיל 50 עד 60 אשמח שמכל גיל יכתבו בפורום..בסופו של דבר גיל הוא רק לימי הולדת ולמוסדות המדינה.תודה,גבר בדרכו שלו.

לצפיה ב-'אני תוהה - כיצד מתנהלת המדינה'
אני תוהה - כיצד מתנהלת המדינה
01/02/2020 | 02:41
17
50
ראש הממשלה טס לוושינגטון ביום ראשון, שהה שם ארבעה ימים רצופים, ואז למוסקווה ורק ביום חמישי חזר לארץ.

ביום שני יטוס לאוגנדה. לא ידוע לכמה זמן. 

אין מדינה לנהל? אין עבודה במשרד ראש הממשלה? מה בכלל עשה ארבעה ימים בוושינגטון? הייתי מציעה שיתכבד מר נתניהו ויפרסם את יומנו ויפרט לאזרחי המדינה מה עשה כל כך הרבה ימים. מאחר והאדון אינו מתראיין כבר שנים אז לא תהיה לאף עיתונאי הזדמנות לשאול אותו.

ואוגנדה בשבוע הבא של שום מה? בפעם הקודמת שהיה שם עלות הנסיעה הגיעה ל-28 מליון שקל מכספי משלם המיסים. מה איבד שם הפעם?

וכמובן, שרה תמיד מצטרפת. לעולם לא נראה אותה בחליפה שלבשה כבר בעבר, ותמיד בגדי מעצבים יוקרתיים על חשבון אותו משלם מיסים.
חמישים פלוס >>
לצפיה ב-'היי דורית'
היי דורית
01/02/2020 | 09:24
27
ראשית יש לו סגנים.שנית יש לנו מזל שמסביבנו אין מדינות שרוצות במלחמה.שלישית גם כשהוא כאן רק איראן מעניינת אותו ושלא יהיה בכלא.אנחנו מדינה של מזל יותר משכל בזמן האחרון.
חמישים פלוס >>
לצפיה ב-'והבגדים הזוועתיים שהיא לובשת'
והבגדים הזוועתיים שהיא לובשת
01/02/2020 | 10:29
5
33
השמינה כמו חזירה, סנטרה הכפול הוכפל, האיפור המזעזע, השפתיים האדומות והפתייניות [ כנראה היא חושבת שזה החלק החזק שלה ], הבוטוקס שלא חודש או לא נעשה בצורה מלאה. גם זה עולה לנו הון תועפות.
חמישים פלוס >>
לצפיה ב-'גם תחזוקת השיער שלה יקרה מאד'
גם תחזוקת השיער שלה יקרה מאד
01/02/2020 | 13:49
1
27
אלה בבירור תוספות שיער יקרות. לאף אישה בגילה אין תלתלים גולשים כאלה באופן טבעי. הכל על חשבונינו.
חמישים פלוס >>
לצפיה ב-'הכי נורא, שעשו את זה כלכך רע'
הכי נורא, שעשו את זה כלכך רע
01/02/2020 | 15:21
26
שרואים את פס ההדבקה מתחת לשיער הטבעי..
חמישים פלוס >>
לצפיה ב-'אני מבקש, מדובר באישה בת 61, לא איזו ילדונת'
אני מבקש, מדובר באישה בת 61, לא איזו ילדונת
04/02/2020 | 14:37
2
18
אז היא לא דוגמנית, אז היא סובלת מעודף משקל, אז מה? אני לא חושב שההערות על הופעתה החיצונית במקום.

הבעיה היא לא שרה נתניהו.
הבעיה היא שיש לנו אשת ראש הממשלה ובעלה של אשת ראש הממשלה. אין לנו ראש ממשלה.
ולכן בעלה של אשת ראש הממשלה מאפשר או יוזם התערבות של אשת ראש ממשלה החל מקביעת מי יהיה ראש המוסד ועד תחומים אחרים חלקם סודיים ורגישים בלי שתהיה לה שום סמכות.
חמישים פלוס >>
לצפיה ב-'הופעת שרה ממומנת על ידי'
הופעת שרה ממומנת על ידי
04/02/2020 | 20:03
1
17
לכן יש לי זכות מלאה לעסוק במראה היקר שלה, שכספי מממן.
חמישים פלוס >>
לצפיה ב-'ההתנהלות שלה בהמית, אתה רוצה גם כן להתנהל כך?'
ההתנהלות שלה בהמית, אתה רוצה גם כן להתנהל כך?
11/02/2020 | 16:24
5
נכון, יש לך זכות.
גם לי יש זכות להגיד שאני מצפה מאנשים להיות מענטש, כולל מהנשים, וזכותם של האנשים לא להתיישר לפי הציפיות שלי.
חמישים פלוס >>
לצפיה ב-'ורק השנאה נוטפת...'
ורק השנאה נוטפת...
01/02/2020 | 15:14
6
37
כי הרי בסופו של עניין 'חשוב'... איך שלא יהיה מגיעים
אל התחתון ואל הטמפון של שרה.
ממתי כל אלה עניינו פעם משהו??? לאין יורדת השנאה???
זה מדהים והיה טוב לו איזה פסיכיאטר טוב היה לוקח את הדברים לניתוח
אישיות השונאים...!!!
אבל כשהשנאה בוערת הראש והנפש יורדים ונפגשים אי שם בימי הביינים...
אבל אנחנו כבר כנראה לא שם...
כי לפני שנכנסים לתחתונים של שרה בודקים כמה שווה נסיעת ראש ממשלת ישראל לאוגנדה... אולי התעשיה הצבאית תרויח מאות מליוני דולר??? והתעשיות החקלאיות תרווחנה עוד כמה מאות מליוני דולרס??? ואולי במשלחת כלכלנים (שלטא יבדקו להם את אזור המפשעה) וסך הקניות לעשר השנים הבאות יהיו שוות שישי ושש פעם את כרטיס הטיסה של שרה???
ואלי הנשיא מאוגנדה מבקש שתבוא אשת הנשיא כמקום של כבוד לנשיאות שתקנה כאן במיליארדים???
כי התחתונים של שרה באמריקה והופ מוכרים גז לאירופה דרך יוון... 
וטיפות הפיפי על התחתון של ביבי סגרו דיל של -.15,000,000,000 אמריקן דולר...
אבל ישנם מלפפונים חמוצים... סבבה. רק תבינו שהריח של התחתונים של שרה מריחים כמו התחתונים של עצמכם. כנראה...
חמישים פלוס >>
לצפיה ב-'ובסוף מצאת דרך לנבל את הפה ולהסריח כאן'
ובסוף מצאת דרך לנבל את הפה ולהסריח כאן
01/02/2020 | 15:23
32
יותר ממה שדורית ואני העלינו בדעתנו.
אבל אני מניח שרכשת במיטב כספך את הבשם של הבלונדה, פאלטרו, ריח הואגינה שלה.
בגילה של שרה כבר לא משתמשים בטמפון, אין סיבה. בררררררררר
חמישים פלוס >>
לצפיה ב-'נו, ולכן הצעתי שיפרסם את יומנו, שיסביר מה עשה ארבעה ימים'
נו, ולכן הצעתי שיפרסם את יומנו, שיסביר מה עשה ארבעה ימים
01/02/2020 | 20:14
3
31
בוושינגטון.

לא רק שזה לא יקרה, אלא גם ראיונות עיתונאיים אינו נותן, כך שאין דרך לדעת אם אכן עשה משהו לטובת הציבור. 

הגז אכן זורם, אבל הכסף נשאר אצל תשובה ונובל אנרג'י. מה שווה המשאב הזה אם השתלטו עליו טייקונים שמוכרים אותו למפעלים בישראל, כולל חברת חשמל, במחיר מופקע שבמופקעים שסידר להם נתניהו באדיבותו. לנו רק נותר לממן את הספינות שישמרו עליו ולשאול את עצמינו מה הביא את נתניהו להעניק מתנות על חשבונינו.

לא אתייחס לשפת הביבים שלך בנוגע לנוזלי גוף.
חמישים פלוס >>
לצפיה ב-'אל תתיחסי לשפת הביבים שלי...'
אל תתיחסי לשפת הביבים שלי...
<< ההודעה הנוכחית
01/02/2020 | 23:05
2
27
רק כדי מאוד שתתיחסי לעובדה שמשהם שטפו לך את המח...
והצליחו להוריד כל הגיון מאזור שאמור לחשוב באופן עצמאי...
מדהים פשוט מדהים...
גם תחת כסות של כינוי היה טוב לו היית כותבת במשהו שאת לפחות מבינה...
אמנם זו קומונה מפורקת ואין הרבה מי שיקרא את כל האיוולת שלך שכמובן עטופה בשפה מאוד גבוה כמו השיער של שרה... השפתיים של שרה... השומנים של שרה...
פילוסופית. חסרת בינה...
חמישים פלוס >>
לצפיה ב-'את סבורה שאסור למתוח ביקורת על נתניהו'
את סבורה שאסור למתוח ביקורת על נתניהו
01/02/2020 | 23:56
28
ולכן זיכית אותי בשלל עלבונות כמיטב המסורת הביביסטית. לכי תפתחי ספר אזרחות ותלמדי מה ההבדל בין דמוקרטיה לפשיזם. מה שכן, לפחות השתפרת עם העברית. אני שמחה שאת לוקחת הערות לתשומת ליבך. רק נשאר שתביני מה זה דמוקרטיה והמהפך יושלם . גם ספר קטן על שחיתות שלטונית והשפעותיה יוסיף מאד להשכלתך, ואולי תביני שאין מצב שמנהיג מושחת יהיה מנהיג מוצלח.

חמישים פלוס >>
לצפיה ב-'ריקי תיקון קטן גדול'
ריקי תיקון קטן גדול
02/02/2020 | 04:37
28
זה פורום ולא קומונה.יש הרבה מאוד  קוראים אני רואה את כמות הנכנסים.רק בודדים כמוך כותבים.
חמישים פלוס >>
לצפיה ב-'זו לא שנאה זו ביקורת לגיטימית לחלוטין '
זו לא שנאה זו ביקורת לגיטימית לחלוטין
02/02/2020 | 08:11
22
הגברת מבזבזת כספי ציבור ללא היסוס , וכן , כבר מגוחך שבכל תצלום בין מנהיגים נדחפת שרה , שתדע את מקומה , אף אשת ראש ממשלה לא התנהגה כפי שהיא מתנהגת , שתשב קצת בבית לא יזיק לה , שתלך לעבודתה ותפסיק לבזבז כספי ציבור יקרים .
חמישים פלוס >>
לצפיה ב-'המדינה מתנהלת כרגע לפי גחמות של ממשלת מעבר '
המדינה מתנהלת כרגע לפי גחמות של ממשלת מעבר
02/02/2020 | 08:09
23
רוב הפעולות כרגע כנאה מונעות מאינטרסים אלקטורליים . המדינה שלנו בשפל גדול , כספי ציבור יקרים מבוזבזים על מערכת בחירות שלישית , ואת המחיר כמובן נשלם אחרי הבחירות במיסים וקיצוצים במשרדים חשובים לאזרחים . מה שמדאיג ביותר זה מפלס השנאה שעולה בעם , שיח אלים ומדאיג , הסתה פרועה וכאב לב אחד גדול מה נהיה מעם הסגולה . לגבי שרה , זו תופעה שגם מנהיגי העולם מרימים גבה , ראוי שתדע את מקומה בפגישות מנהיגים , וראוי שתחוס על כספי ציבור , היא יכולה להשאר קצת בבלפור לא יקרה לה כלום .

חמישים פלוס >>
לצפיה ב-'נתניהו יוצא למבצע אנטיבה,באוגנדה...'
נתניהו יוצא למבצע אנטיבה,באוגנדה...
04/02/2020 | 09:48
14
(הומור)ביבי נתניהו יוצא למבצע אנטיבה...
באוגנדה.כאילו,הכי מתבקש....נכון..?!
חמישים פלוס >>
לצפיה ב-'הממשלה הזו מתפקדת כל כך רע שעדיף בלי ממשלה'
הממשלה הזו מתפקדת כל כך רע שעדיף בלי ממשלה
04/02/2020 | 14:49
14
לאזרחי ישראל עדיף שהממשלה הזו לא תתפקד, כשראש הממשלה ושריו נמצאים רחוק הם עושים הרבה פחות נזק מאשר כשהם נמצאים בארץ.

כמה כבר עלה לנו הטיול של ראש הממשלה שלנו במטוס פרטי עם פמליית מלווים עיתונאים ומלחכי פינכה לארה"ב ואחרי כן לקאר פול לסאטלנית למוסקווה? כמה עשרות מיליונים?
באותו הזמן הוא לא היה בארץ כדי לפזר את תקציב מדינה לכל מיני גורמים מפוקפקים והנה הצטמטם הגירעון בהרבה יותר, אין את המספרים הסופיים אבל הכלכלנים מדברים על ארבעה מיליארד שקלים.
כל ההוצאות האישיות של ראש הממשלה ורעתו, גם אם הן עשרות מיליוני שקלים בחודש, הן זעירות לעומת הנזק שהוא גורם כשהוא בישראל.
מבחינת תושבי ישראל עדיף שימשיך לנסוע ולטייל בעולם, אם הוא מטייל ושר האוצר נוכח/נפקד יש סיכוי שהגירעון של עשרות המיליארדים ששני הגאונים האלו סידרו לנו יצטמצם משמעותית.
נכון שיש החלטות חשובות שמתעכבות כמו מימון השיורת הפסיכולוגי לילדים שנפגעים בחוטף עזה אבל בינינו, מה הסיכוי שהממשלה הזו היתה נותנת מימון לשירות החיוני הזה ולא עוסקת בעיקר בהעברות תקציביות נניח לבחורי ישיבה.
אולי אפילו אם לא תהיה ממשלה אולי איכשהו כמו שהכלכלה משתפרת גם הביטחון ישתפר והילדים יצטרכו פחות טיפולים פסיכולוגים?
חמישים פלוס >>

הודעות אחרונות

06:05 | 24.02.20 גבר בדרכו שלו
10:43 | 18.02.20 חיא2
13:52 | 17.02.20 גבר בדרכו שלו
04:13 | 13.02.20 גבר בדרכו שלו
06:36 | 11.02.20 גבר בדרכו שלו
05:00 | 09.02.20 גבר בדרכו שלו
12:00 | 07.02.20 riki yot levi
06:06 | 03.02.20 רעמת זהב
03:54 | 03.02.20 גבר בדרכו שלו
03:46 | 02.02.20 גבר בדרכו שלו
22:41 | 01.02.20 riki yot levi
20:19 | 29.01.20 גבר בדרכו שלו

חם בפורומים של תפוז

חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ