אני תוהה - כיצד מתנהלת המדינה

חיא2

New member
הופעת שרה ממומנת על ידי

לכן יש לי זכות מלאה לעסוק במראה היקר שלה, שכספי מממן.

דורית1901

New member
אני תוהה - כיצד מתנהלת המדינה

ראש הממשלה טס לוושינגטון ביום ראשון, שהה שם ארבעה ימים רצופים, ואז למוסקווה ורק ביום חמישי חזר לארץ.

ביום שני יטוס לאוגנדה. לא ידוע לכמה זמן.

אין מדינה לנהל? אין עבודה במשרד ראש הממשלה? מה בכלל עשה ארבעה ימים בוושינגטון? הייתי מציעה שיתכבד מר נתניהו ויפרסם את יומנו ויפרט לאזרחי המדינה מה עשה כל כך הרבה ימים. מאחר והאדון אינו מתראיין כבר שנים אז לא תהיה לאף עיתונאי הזדמנות לשאול אותו.

ואוגנדה בשבוע הבא של שום מה? בפעם הקודמת שהיה שם עלות הנסיעה הגיעה ל-28 מליון שקל מכספי משלם המיסים. מה איבד שם הפעם?

וכמובן, שרה תמיד מצטרפת. לעולם לא נראה אותה בחליפה שלבשה כבר בעבר, ותמיד בגדי מעצבים יוקרתיים על חשבון אותו משלם מיסים.

היי דורית

ראשית יש לו סגנים.שנית יש לנו מזל שמסביבנו אין מדינות שרוצות במלחמה.שלישית גם כשהוא כאן רק איראן מעניינת אותו ושלא יהיה בכלא.אנחנו מדינה של מזל יותר משכל בזמן האחרון.

חיא2

New member
והבגדים הזוועתיים שהיא לובשת

השמינה כמו חזירה, סנטרה הכפול הוכפל, האיפור המזעזע, השפתיים האדומות והפתייניות [ כנראה היא חושבת שזה החלק החזק שלה ], הבוטוקס שלא חודש או לא נעשה בצורה מלאה. גם זה עולה לנו הון תועפות.

דורית1901

New member
גם תחזוקת השיער שלה יקרה מאד

אלה בבירור תוספות שיער יקרות. לאף אישה בגילה אין תלתלים גולשים כאלה באופן טבעי. הכל על חשבונינו.

חיא2

New member
הכי נורא, שעשו את זה כלכך רע

שרואים את פס ההדבקה מתחת לשיער הטבעי..

riki yot levi

New member
ורק השנאה נוטפת...

כי הרי בסופו של עניין 'חשוב'... איך שלא יהיה מגיעים
אל התחתון ואל הטמפון של שרה.
ממתי כל אלה עניינו פעם משהו??? לאין יורדת השנאה???
זה מדהים והיה טוב לו איזה פסיכיאטר טוב היה לוקח את הדברים לניתוח
אישיות השונאים...!!!
אבל כשהשנאה בוערת הראש והנפש יורדים ונפגשים אי שם בימי הביינים...
אבל אנחנו כבר כנראה לא שם...
כי לפני שנכנסים לתחתונים של שרה בודקים כמה שווה נסיעת ראש ממשלת ישראל לאוגנדה... אולי התעשיה הצבאית תרויח מאות מליוני דולר??? והתעשיות החקלאיות תרווחנה עוד כמה מאות מליוני דולרס??? ואולי במשלחת כלכלנים (שלטא יבדקו להם את אזור המפשעה) וסך הקניות לעשר השנים הבאות יהיו שוות שישי ושש פעם את כרטיס הטיסה של שרה???
ואלי הנשיא מאוגנדה מבקש שתבוא אשת הנשיא כמקום של כבוד לנשיאות שתקנה כאן במיליארדים???
כי התחתונים של שרה באמריקה והופ מוכרים גז לאירופה דרך יוון...
וטיפות הפיפי על התחתון של ביבי סגרו דיל של -.15,000,000,000 אמריקן דולר...
אבל ישנם מלפפונים חמוצים... סבבה. רק תבינו שהריח של התחתונים של שרה מריחים כמו התחתונים של עצמכם. כנראה...

חיא2

New member
ובסוף מצאת דרך לנבל את הפה ולהסריח כאן

יותר ממה שדורית ואני העלינו בדעתנו.
אבל אני מניח שרכשת במיטב כספך את הבשם של הבלונדה, פאלטרו, ריח הואגינה שלה.
בגילה של שרה כבר לא משתמשים בטמפון, אין סיבה. בררררררררר

דורית1901

New member
נו, ולכן הצעתי שיפרסם את יומנו, שיסביר מה עשה ארבעה ימים

בוושינגטון.

לא רק שזה לא יקרה, אלא גם ראיונות עיתונאיים אינו נותן, כך שאין דרך לדעת אם אכן עשה משהו לטובת הציבור.

הגז אכן זורם, אבל הכסף נשאר אצל תשובה ונובל אנרג'י. מה שווה המשאב הזה אם השתלטו עליו טייקונים שמוכרים אותו למפעלים בישראל, כולל חברת חשמל, במחיר מופקע שבמופקעים שסידר להם נתניהו באדיבותו. לנו רק נותר לממן את הספינות שישמרו עליו ולשאול את עצמינו מה הביא את נתניהו להעניק מתנות על חשבונינו.

לא אתייחס לשפת הביבים שלך בנוגע לנוזלי גוף.

riki yot levi

New member
אל תתיחסי לשפת הביבים שלי...

רק כדי מאוד שתתיחסי לעובדה שמשהם שטפו לך את המח...
והצליחו להוריד כל הגיון מאזור שאמור לחשוב באופן עצמאי...
מדהים פשוט מדהים...
גם תחת כסות של כינוי היה טוב לו היית כותבת במשהו שאת לפחות מבינה...
אמנם זו קומונה מפורקת ואין הרבה מי שיקרא את כל האיוולת שלך שכמובן עטופה בשפה מאוד גבוה כמו השיער של שרה... השפתיים של שרה... השומנים של שרה...
פילוסופית. חסרת בינה...

דורית1901

New member
את סבורה שאסור למתוח ביקורת על נתניהו

ולכן זיכית אותי בשלל עלבונות כמיטב המסורת הביביסטית. לכי תפתחי ספר אזרחות ותלמדי מה ההבדל בין דמוקרטיה לפשיזם. מה שכן, לפחות השתפרת עם העברית. אני שמחה שאת לוקחת הערות לתשומת ליבך. רק נשאר שתביני מה זה דמוקרטיה והמהפך יושלם
. גם ספר קטן על שחיתות שלטונית והשפעותיה יוסיף מאד להשכלתך, ואולי תביני שאין מצב שמנהיג מושחת יהיה מנהיג מוצלח.

ריקי תיקון קטן גדול

זה פורום ולא קומונה.יש הרבה מאוד קוראים אני רואה את כמות הנכנסים.רק בודדים כמוך כותבים.

זו לא שנאה זו ביקורת לגיטימית לחלוטין

הגברת מבזבזת כספי ציבור ללא היסוס , וכן , כבר מגוחך שבכל תצלום בין מנהיגים נדחפת שרה , שתדע את מקומה , אף אשת ראש ממשלה לא התנהגה כפי שהיא מתנהגת , שתשב קצת בבית לא יזיק לה , שתלך לעבודתה ותפסיק לבזבז כספי ציבור יקרים .

המדינה מתנהלת כרגע לפי גחמות של ממשלת מעבר

רוב הפעולות כרגע כנאה מונעות מאינטרסים אלקטורליים . המדינה שלנו בשפל גדול , כספי ציבור יקרים מבוזבזים על מערכת בחירות שלישית , ואת המחיר כמובן נשלם אחרי הבחירות במיסים וקיצוצים במשרדים חשובים לאזרחים . מה שמדאיג ביותר זה מפלס השנאה שעולה בעם , שיח אלים ומדאיג , הסתה פרועה וכאב לב אחד גדול מה נהיה מעם הסגולה . לגבי שרה , זו תופעה שגם מנהיגי העולם מרימים גבה , ראוי שתדע את מקומה בפגישות מנהיגים , וראוי שתחוס על כספי ציבור , היא יכולה להשאר קצת בבלפור לא יקרה לה כלום .

jj25

New member
נתניהו יוצא למבצע אנטיבה,באוגנדה...

(הומור)ביבי נתניהו יוצא למבצע אנטיבה...
באוגנדה.כאילו,הכי מתבקש....נכון..?!

למעלה