פסטיבל נעמה יששכר

פסטיבל נעמה יששכר

אקדים ואומר שאני שמחה שכנראה יחונו אותה ונעמה תחזור הביתה .
כל אמא נלחמת עבור ילדיה וכל אמא תעשה הכל שהבן או הבת ישובו הביתה .
אבל בין עובדה זו לבין הפסטיבל המביש שהפרשה הזו הפכה להיות המרחק עצום .
הגיעו לארץ כל נכבדי העולם לחלוק כבוד וזיכרון במלאת 75 שנה לשחרור אושויץ , במקום לנצל עובדה זו להעמיק בנושא האנטישמיות המתפרצת וזוקפת ראשה המכוער בכל העולם , במקום לנצל במה זו להביא לידיעת כל שואי העולם על החיילים הנעדרים והשבויים
כל מדינת ישראל עסקה בפריים טיים בנעמה יששכר - מה אומר? בושה וכלימה שבכל העולם זה מה שסיקרו ביום החשוב הזה במקום לשים את כל כובד המשקל על נושא האנטישמיות , על ניצולי השואה החיים בחרפת רעב ושרובם אפילו לא הוזמנו ליד ושם .

דור הולך ונעלם , והעיקר שנעמה יששכר תשוב הביתה

riki yot levi

New member
סוגיה מעניינת שיש צורך לחלק אותה...

האמת שגם אני נדהמת למראה הסיפור הזה שקוראים לו 'נעמה יששכר'...
הרי אם נשים את הסיפור על השולחן... למי באמת איכפת כמה קיבל/ה כל אחת ואחד בכל מיני מקומות בעולם עבור כך וכך גרמים או יותר של סמים??? לאף אחד.
אין עיתונאי אחד בישראל שחי מסיפורי העברות סמים בשדות תעופה ע"י כל מיני 'נעמה יששכר'.
אלה שכאן, במקום ליפול לשבע וחצי שנות כלא סובייטי קשוח... נפלה הגברת הצעירה בימים די מבולבלים בלשון המעטה... כמו לוליין על חבל דק מידי... אם מקל ארוך מידי וחוסר ידע מקצועי כיצד לעבור נהר מלא בתנינים...
התחושה במקומותינו שכל ניע. כל אות נאמרת, כל רגל שבורה בכסא אולפן... והבחירות בישראל יוכרעו לצד הנכון...
אז ברור - אם נתניהו יקח את נעמה יששכר תחת חסותו ויצילח להביא לה חנינה... הימין ניצח ושרשרת אירועים נוראיים יקרו תוך כדי...
יותר ויותר גז ימכר בשווקים החופשיים...
עוד ימצא נפט בנגב...
בקעת הירדן... עירק... איראן, כורדים שואה.
ואם יכשל
ביבי אפס - יחי גנץ ואם לא גנץ אז בוגי ואםם לא בוגי פרץ...
לוי... הומואים
אמרנו לכם שרה ...מירי רגב זבללללללללללללל...

וכאן נכנסת התקשורת... חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח
זוכרים את אלה שסיפרו לנו שהגב'. קלינטון מובילה על טרטמפ 29% ????
זה הם!!!

את התקשורת בישראל לא מעאניין לא אשוויץ ולא שואה.
אין להם כתבים לכל מיני שטויות...
יש להם מומחים לענייני שרה. תנו להם שרה יתנו לכם בראש...
לתקשורת יש מה לעשות... שואה פח זבל.

דורית1901

New member
אני נדהמת מהבלבלת שעשית

קודם כל - כלא רוסי ולא סובייטי. לידיעתך הסובייטים אינם שולטים ברוסיה בערך 30 שנה.

שנית, קלינטון אכן קיבלה 3 מליון קולות יותר מטראמפ. זה באמת נכון שאיש לא חזה את נצחונו, אך ממש לא ברור למה את מטילה את החיזוי המוטעה על התקשורת. גם כלי תקשורת ימניים לא חזו נכון.

שלישית, לטעון שהתקשורת היא זו שפמפמה את נושא יששכר, זה התעלמות מוחלטת מהעובדות בהן נתניהו הוא שיזם פגישות שוב ושוב.

רביעית, הרשי לי להשתתף בצערה של השפה העברית שאת גוררת בבוץ ללא התחשבות מינימלית בכלליה וללא התייחסות כלל לאפשרותו של הקורא להבין מה את כותבת.

היי דורית

אפשר לא להסכים עם דיעה או כתיבה אבל נראה שזה משהו אישי נגד הכותבת שאליה הגבת.מתרשם לפי כתיבתך שאת משכילה לכן כעס או זעם מיותר.זה רק מדיה כתובה.

מיקהפ

New member
לגבר בדרכו,

כתבתי כבר כמה פעמים על ריקי הנ"ל, אף מילה טובה,
הרשה לי לשאול,
איפה בדיוק ראית אצל דורית
1. משהו אישי נגד הכותבת שאליה הגיבה,
2. כעס או זעם (מיותר או לא),
ובנוסף, זו לא פעם ראשונה שאתה "מגן" על ריקי, כמנהל? לא ברור.
מדיה כתובה - בה אנו עוסקים כאן, הן לא מתווכחות על סמך צבע העיניים של מישהו וגם לא על הילדים שרבים,
מה שייך השכלה לכל השאר? משכילים תמיד הגיוניים? גם בכעסם? אני לא רואה כאן שום כעס, תגובה לגיטימית למה שכתבה הנ"ל.
לשמחתי הפסקתי להגיב לה, אז אשתוק בעניין השפה.

מיקה

התשובה פשוטה.לא אוהב שפונים אחת נגד השניה כאן.יש דעות שונות אבל יש תרבות דיבור.שנית היא כותבת כאן ומגיבה לפוסטים.היא בשבילי פעילה כאן.את רק נכנסת קוראת.פורום נועד לפעילות וריקי ורון הם אנשים שכותבים כאן מאז שאני מנהל.

מיקהפ

New member
הכל טוב, זכותך גם לא לענות לשאלה משאלותי.

בדיוק כמו שעשית, מעלה תהיות והרהורים, אבל היי, אתה המנהל.

אכן סלט לא טעים

בין השואה לפסטיבל נעמה.. החוסר הגיון או ערבובים של דברים נפוצים בארצנו שנים רבות..מישהו ממהר לאן שהו?

מאלף שבלולים

Well-known member
חוסר מזל וטיימינג מחורבן

היתה במקום הלא נכון, בזמן הלא נכון, ואף אחד לא בדיוק יודע מה היה שם בתחילת הארוע, מה ההוראות שיש לאנשי ביקורת הגבולות ומי נותן להם את ההוראות.
קשקשנים ומפיצי פייק ניוז יש המונים,

למעלה