פוסט אישי:שהיא ואני לבד בבית..

פוסט אישי:שהיא ואני לבד בבית..

אז כל השבוע מזה חודש היא שמכונה אשתי ואני בימות השבוע לבד למעט שישישבת.כשיהלדים מגיעים.כן,לא אצל כל הזוגות הכל טוב..גם המכרה שעובדת בסופר אמרה לי אתמול שהיא ובעלה כמו זוג זקנים כשהילדים כבר לא בבית..אז היא שמכונה אשתי בסדרות ויוה וויוה פלוס ואני בקריאה או סידור ניירת או צופה בחדשות ולעיתים מוריד סרט קולנוע ושומע באוזניות..בית קברות לשניים.
האנשים הטובים יגידו צאו לבלות,תעשו סקס,תדברו ותשקיעו בזוגיות,האנשים הפחות טובים יגידו לך תחפש בחוץ..
אז יש עייפות נפשית מלהשקיע בזוגיות ולמצוא סקס בלבד בחוץ לא כולם מחפשים רק את זה..וכל זה קורה מסתבר לאחר גיל 50 פלוס..
אז נכון יש זוגות שהולכים לייעוץ ומשקיעים,יש שחיים כפול ויש שחיים כזומבים..
משלוש יוצא אחד...

מנץ1

New member
למרות העייפות הנפשית כדאי מאוד למצוא עיסוקים חדשים.

בכל עיר יש בעיריות פעילויות כמו חוגים סרטים וכ'ו לגימלאים במחירים סבירים ...להיפגש עם חברים (פרלמנט) על בסיס קבוע.....לי זה ממש כיף מפגש עם חברות, בית קפה, סרט, הרצאה....סתם שיחה טובה מלב אל לב, אחרת כמו שאתה מתאר זה באמת מתסכל.....אצלי בלי עין הרע הילדים שנישאו גרים באותו הרחוב איתנו....הנכדים הרבה אצלינו וכ'ו....ותמיד אפשר להתנדב שזה תענוג אמיתי, אני מתנדבת בבית חולים ואני מרגישה שאני תורמת, עוזרת, שצריך אותי וממש מחכים לי.

riki yot levi

New member
זמן לרומנטיקה מתחדשת...

נכון...
לא לימדו אותנו בשום בית ספר או חוג... איך זה להישאר לבד...
אחרי כ"כ הרבה שנים של חיי שיגרה, בדרך כלל מעט ימים שמחים במיוחד ומעט ימים של עצב...
לא לימדו אותנו מה לעשות אחרי שהבכורה אספה את החדר שלה... עד לפרט האחרון... ונשארה מיטה ללא שימוש יומיומי... ואין ספרים על המדף... והארון בגדים - ריק...
לא! לא חשבנו על היום אחרי כשהבן החליט לגור עם חברים בדרום תל אביב - דירת 4 חדרים וסלון... 4 שותפים... חגיגה... והארון שלו התרוקן... וגם את כיסוי המיטה לקח...ואת התמונות מהקיר הוריד... ומהטלביזיה שעל הקיר... נותרו חורים.
וגם הבת... עם החבר בדירה שכורה ... לא זולה לא יקרה... לא נישאה אבל...

30 שנה ויותר בשיגרת החיים... גידול הילדים... עבודה... משפחה עבודה - חופשה עבודה משפחה...
הילדים גדלים והרומנטיקה כבר אז נתחילה במדרון...
כי הם כבר לא נרדמים בשבע... כי בשמונה וחצי היא עוד לא חזרה... והבחור
בתנועה... רק חסר שישמעו 'משהו'...
ובכלל למי יש כוחות לאיזה סקס פרוע... אחרי יום עבודה וארחת ערב משפחתית... אז
אחרי 35 שנה ואתם לבד...
את יכולה להסתובב חמישה ימים ושבוע ועוד כמה שעות בעירום מלא... לתת לעצמך להתענג באמבט כשהדלת פתוחה...
יכולה, אבל...
נכון בגיל 55 פלוס הגוף לא נראה כמו בימים ההם... כשהיינו בנות 25...
לא הירכיים ולא השדיים גם לא הצואר... הידיים והאף... אז מה???
והוא???

אז מה עושים מה?
לומדים להתאהב מחדש... לומדים לגעת... לנשק.
את בשלו והוא בשלך... לאט לאט... בלי מילים... בנחת - הרי יש זמן... המון זמן.
אז לאט... לעזור לו... לכוון אותו אליך...

זה יפשר את החיים... בימים שכולם (כמעט) בתוך הסמרטפונים בווטאפים... אין ספק שחברות מחודשת... בשלבים הם הפתרון...

riki yot levi

New member
אני חושבת שאתה צודק...

לטנגו צריך שניים... אבל...
השניים האלה שהחלו בנגיעת אצבע לזרת... ואחרי נשיקה ראשונה... מהוססת...
ונגיעה ראשונה בגוף עירום... וחיזור...
ו'מימוש' חתונה...
מקלחת משותפת וסקס פרוע על הרצפה... ולימוד... היא לומדת אותו...
והוא לומד אותה לסוג של הרמוניה... הרמוניה בסקס... הרמוניה בזוגיות...
הרמוניה של חיים. עד להורות...
משפחה. שיגרה משתנה באיטיות... יותר בעבודה ובקריירה... פחות במשפחה...
כביסה קיפול מדיח כלים ארוחה...
ולראשון באה השניה או בכל צורה... וגם הריון שלישי... והגוף החטוב...
ולו יש קרס... והכושר והעייפות... ואת רעבה והוא שבע'... יצא ממך ונרדם...
ונרדם... והקטנצ'י השתחרר מהצבא...
ג'יפ 4X4, דירה מרווחת מעמד... ואתה שואל 'היכן היא, זו שנגעתי לה על הזרת במקרה'... לאן היא נעלמה??? לאן...
והיא? היא שואלת 'היכן זה הנער/בחור שנשקתי לו על שפתיו בזהירות, שלא יבהל ויברח... ' מה נותר מגוף, אתלטי? קרס עגולה... ושפיכה מהירה...

מכאן צריכים לנמשיך...או להתחיל מחדש...
כשם שלא הבטיחה לך דבר כשפתחת בחיזורים אחריה - דווקא, ואתה לא הרפתה... כאותו בוקר על גב של פר משתולל בועט וקופץ... החל לחזר אחריה...
נכון... היא תקועה... מחפשת בווטסאפ את הנכד/ה הבכור/ה... לכמה שורות... אבל אתה איש... הייתה לה אביר... אביר בלי סוס... היית לה חתן ... והרי היא לא כמוך... היא זוכרת כל דקה... כל שניה מאותו הלילה שלפני 30 שנה...
אז אל תפתח את המערכת שלכם בניסיון לסקס סוער... היא מיובשת... היא תסבול ממך... היא תבקש שתפסיק...!!! היא תגיד לך ש'זיונים זה לצעירים'... לא נושא לויכוח... כי כשתיקח אותה לשפת הים... בשעת אחר צהריים לפני שקיעה... היא תחזיק את סנדליה ביד אחת את ראשה תניח על כתף שלך... ותחפש בכף ידה את כף ידך...

בעלי ואני... מנסים כמעט בכח למצוא לנו את עצמנו... דיר כבשים... חווה
מסיק זיתים... אבל גם בת ומשפחתה שכנים... נכדות נכדים שהם בני בית...
אז החלטנו...
שבת בבוקר עד בוא הנכדים... שלנו... לעצמנו...
פעם בחודש אנחנו יחד בנסיעה למקומות בארץ...
היינו בחולה... גליל עליון... כולל רחצה בבניאס בשאר ישוב...
סיור בתי כנסת בגליל ובגולן...
כנסיות במדבר יהודה 4X4

ועד בית מלון באשקלון או נתניה...
פעם רחובות תל אביב... ופעם מסאג'...

המון סלפי - יחד...

ואז היא תשוב אליך... ומכאן הכל פתוח...

למעלה