לאישה מאזור רמלה-לוד-נס ציונה-באר יעקב-רחובות-ראשל"צ

דוד2580

New member
לאשה מאזור המרכז או השפלה

שלום רב.
שמי דוד. גרוש, בן 58, גר ברמלה.
נאה, נחמד, סימפטי, אסתטי מאוד. גובה 1.77 רזה, ספורטיבי, אנרגטי.
אנושי, נגיש, פתוח, חברותי, חייכן, חוש הומור, יודע ואוהב לכבד לרגש ולפנק. לא מעשן, לא שותה.
לקשר לא מחייב ולמפגשים מזדמנים, לחברות, לידידות אינטימית.
אני מייחס חשיבות לאופי ולא ליופי. אנושיות וחוש הומור.
נמשך במיוחד לאשה מלאה במקומות הנכונים/שופעת, חזה בינוני או גדול, ישבן גדול, מגולחת במקומות האינטימיים, אסתטית מאוד.
אני יודע ואוהב לעשות עיסוי משחרר מרגש מרגיע ומפנק, עיסוי עדין מכפות רגליים ועד ראש, עיסוי לתענוגות הנפש והגוף. ידיים אצבעות לשון ואיבר מין, אנרגטיים ופעילים והכל בסבלנות וכרצונך ולהנאתך המקסימלית. אני מאוד רגיש וחושני ואוהב ויכול לעשות אהבה. מכל הלב והרגש ורצון ותשוקה הדדיים וללא שום תשלום.
מי שמייחסת חשיבות חיונית לדיסקרטיות, מצידי מובטחת מראש.
להשתמע.

דוד הגרוש

יש פורומים שתמצא יותר מהר את החסר לך..כאן עד שתמצא תצטרך לעשות הרבה ביד..ממליץ לך לטייל בפורומים בתפוז לפי א ב .בהצלחה.

דוד2580

New member
לאישה מאזור רמלה-לוד-נס ציונה-באר יעקב-רחובות-ראשל"צ

שלום רב.
שמי דוד. גרוש, בן 58, גר ברמלה.
נאה, נחמד, סימפטי, אסתטי מאוד. גובה 1.77 חטוב, ספורטיבי, אנרגטי.
אנושי, נגיש, פתוח, חברותי, חייכן, חוש הומור, יודע ואוהב לכבד לרגש ולפנק. לא מעשן, לא שותה.
לקשר לא מחייב ולמפגשים מזדמנים, לחברות, לידידות אינטימית.
אני מייחס חשיבות לאופי ולא ליופי. הבנה הדדית, אכפתיות, אנושיות, חוש הומור.
נמשך במיוחד לאשה מלאה במקומות הנכונים/שופעת, חזה בינוני או גדול, ישבן גדול, מגולחת במקומות האינטימיים, אסתטית מאוד.
אני יודע ואוהב לעשות עיסוי משחרר מרגש מרגיע ומפנק, עיסוי עדין מכפות רגליים ועד ראש, עיסוי לתענוגות הנפש והגוף, עיסוי ידני וגף לגוף, יחד או לחוד. כרצונך ולהנאתך המקסימלית. אני מאוד רגיש וחושני ואוהב ויכול לעשות אהבה. מכל הלב והרגש ורצון ותשוקה הדדיים.
להשתמע.

למעלה