בהירות אישית

VICKTORYA 52

New member
בהירות אישית

עם החיים, למדתי, כי ככל שאני בהירה עם עצמי בכל "קטע" בחיי, כך אני ממגנטת את הנכון.
נתקלת , תוך כדי מפגשים עם מודרכים/מודרכות בחוסר בהירות עם עצמם. עם הנפש .בעיסוק יומיומי בהאשמות/בזכרונות שליליים/בהתנהלות חיים ללא שיכות מותאמת לאישיות וכו'.
מנסיון, אוכל לומר במילה אחת-"חבל".
כמו שנאמר-"על הבשר", למדתי, כי כשאני רואה את עצמי "מרכז העולם" ומטפחת את אישיותי, את הנפש היקרה שקיימת בי, הנגעים השלילים לא מעיזים אף להתקרב לחיי.
הבהירות והמכובדות לאישיות המולדת, היא היא שמעניקה לחיי את הנפש הבריאה

riki yot levi

New member
נשמע מעולה... אבל

אומרים עלי 'את טריפוליטאית'... ואני יודעת שהאומרים אומרים שלא מתוך רצון להעליב חס ושלום... אבל מה אומרים לי?
המקור שלי טבוע בי, אומר שאני לא התחלתי את החיים שלי ביום שנולדתי... כי כשנולדתי... באותו הרגע - כבר הייתי טריפוליטאית... לטוב ולרע...
בנוסף או בקשר של מוצא היו לא מעט עניינים שנקשרו לחיינו עד שלמעשה קבעו לנו - מי אנחנו.
או כמו שאומר הפסוק 'דע מאין באת ודע לאן אתה הולך'... ולדידי אין '... לאן אתה הולך' בלי החלק הראשון...
יש ואני רואה אצל בני ביתי... - בני שהיה נער עירוני רמת גני די מפונק אבל בגיל ההתבגרות שלו היו לו מצד אחד אמא פזרנית על ומצד שני אבא שחי בנגב... עדר צאן, זה אחריות זה לתת יד לאבא בחופשות... זה להחליף את אבא וכאלה... הוא היה הדואג הראשי לסוסים בחווה... אבל עדין נער מפונק... שהגיע לצבא החליט שהוא הולך על הטופ... ואחרי שלושה חודשים או מאותם שלושה חודשים... הפך להיות גבר. גבר ממש.
אז כמו שהוא הפך לגבר בצבא אני חלק מהאופי שלי כך אני מאמינה עוצב בבתים או בפתחי בתים שהייתי הולכת עם אמא כדי להתפרנס מעבודות הניקיון.
וזו לא רק העבודה... עצמה אלה מה שסובב אותה...
הילדה בת גילך שיושבת ומנגנת על הפנתר בסלון כשאת מנקה את שאריות הקקי שלה... זה שהגברת הולכת ובאה וכל הזמן רק אומרת 'לא ליגנוב, לא ליגנוב'...
לחיות את העבר - לא! אבל להשיל אותו? - לא

Ron W

New member
זה יותר הכיוון שהאינטראקציה עם הסביבה מעצבת אותך

לא יעזור כמה שננסה להרגיש טוב מגובש חיובי וממוקד
בסופו של יום המשחק הוא עם אנשים שונים והתגובות שלהם
לא תלויות רק במה שאנחנו מקרינים. עד כמה שנשתדל
וכמה שנהיה יצירתיים ומשכנעים - עדיין זה לא רק אנחנו לבד במשחק.

למעלה