החיים עוד לפנייך

VICKTORYA 52

New member
החיים עוד לפנייך

נשים יקרות באשר הסטטוס הנוכחי, ובאשר הגיל. דברים שאני מעלה שייך לכולן.
אכן, יש את אלו שהן כבר אסרטיביות בחייהן. יודעות את מיקומן ביקום ומנציחות את נוכחותן בכל אשר חפצות בו.
יש את אלו, שהן בדרך למקום עם הנוכחות העצמית-"הנה אני אשה בזכות מה שאני!!"
יש את אלו , שבטלו את כל היופי שבהן, ונכנעו לאלו שרואים בהן "כשפחה מובנת לכל דבר בעבורם."להן ממליצה לצפות בסדרה- "סיפורה של שפחה". תשאלי את עצמך אם את רוצה להיות ה-שפחה של הפרטנר
פונה אליך לתפישה מחזקת, אם היא לא קיימת.ומבקשת ממך, אל תחכי, שהחיים "ידפקו אותך" בזכות חולשתך וחוסר ערך לעצמך.
את האישה, שמענגת את בן זוגך במיטה-הוא חי .יש לו אותך במיטה ולא צריך לשלם לאחרת או לחפש לו מי עכשיו.....
את האישה, ש"מתחזקת" את ענייני הבית, גם אם זהו רכושו מלפני שנישאתם, את הופכת לשותפה עיקרית.את אולי לא הפיליפינית שבבית, אבל ואבל בגדול, בזכות האכפתיות שלך -יש בית .אל תשכחי שפיליפינית מקבלת שכר בעבור אחזקת הבית!!!!!
את, זו שמשקיעה את כוחותייך וזמנך ואף את יופייך וגופך בכל מה שקשור לילדים המשותפים. נכון שבאהבה. יחד עם זאת, אם לא היה כך, הוא הפרטנר, או שיעסיק מטפלת ב"הכללללל" או הוא יצטרך פשוט לוותר לעסוק בעבודתו שכה להוט.
את אפילו דואגת ל-כלב שלו עוד מרווקותו, כשהוא בחו"ל ועוד ללא תגמול כספי . בשבילו-זה ברור מאיליו.
מה שבטוח, הוא האמור להיות השותף בחברות עימך, לא יכול לנהל את החיים המשפחתיים בלעדייך. כל קידום שלו בחיים,כל רווח שלו בחיים, כל שמחה שלו בחיים. כל הקיים מאז שאת בחייו, הם הם גם שלך וגם בזכותך.
צאי מהסרט שבזכות מה שהוא עושה או עוסק יש לך את קיומך
היי את והפגיני זאת בברור לכל מי שבסביבתך ואל תשכנעי את עצמך: " שאת כבר מבוגרת!!!!
החיים הם עוד לפנייך, גם אם "לא חיית עד עכשיו"
החשוב, אם את מספיק מחוברת לכל היופי והיכולות הקימות בך-אין אחד שיוכל להכניע את חייך

riki yot levi

New member
לשמחתי (או שמה איכפת לי...) מילה מהכתוב לא קשור לדבר...

אני קוראת את המאמרים שאת כותבת, שאת מנסה
להנחיל... לשכנע אולי... להעניק מהטוב שלמדת על החיים...
אבל אני חושבת שיש כאן טעות. את מרצה לא בכיתה הנכונה... כך אני מרגישה.
יש פה תרגום מסינית או מקוראינית... ליוונית מיוונית לעברית... תוך מחיקה ותוספת של עניינים
שאינם קשורים לדבר.
כי עסקינן בבנות 50-60 כמסגרת ויתכן שיש הקוראות וקוראים את הפורום בוגרים יותר או מעט פחות.
בת 50 להערכתי היא כבר לא הזונה של הגבר... ואם היתה אזי
הגבר שלה היה מחליף אותה לפני עשרים שנה... כי זונה בת 55 -56???
לא יודעת... לו היו שואלים אותי הייתי מעדיפה זונה בת 40-42.. לא יותר...
בנות ה-50 אינן משרות... אולי היו בתקן משרתות עשרים שלושים שנה קודם...
הן בשלניות סופר דופר... יש להן יכולות לא מוסברות מתוך נסיון חיים כל אחת
ואחת...
בנות ה-58 לא ישנות אם הכלב של הבעל במיטה... מקסימום כשהגבר שלה זה שמבוגר ממנה בעשור או בתריסר שנים... ומתקשה בכל מיני פעולות יחסית פשוטות... עד לא יכול והיא רוצה להכניס את הכלב שלה שישן לה על הסמיכה...
אם תבקשי אולי אוכל להסביר לך משהו בזוגיות ישראלית... משהו לגבי גבר ישראלי... זה לא קרוב לא למשרתת לא לזונה... להיפך.

היי ריקי..אולי הפוסט לא נמצא במקום הנכון

מאחר ואכן מדובר בנשים כמו שכתבת בנות 50-60. ואם הן משתמשות באינטרנט הן בטח לא נותרו מאחור.הן בטח התקדמו קדימה. והן בטח לא משרתות של אף אחד...
אבללל
יוצא לי להיפגש עם הרבה נשים, בפורומים אלה או אחרים בחיי היום היום
ותתפלאי אבל ישנן נשים גם בגילאים אלה ומבוגרות יותר
שעדיין חיות תחת הסינר של הגבר.
וגם אל אותן הנשים הפוסט לא אמור לדבר מאחר ואותן נשים
גם אם תקראנה, הן לא תעשנה את השינו שהיה נדרש מהן לעשות
לפני עשרים או שלושים שנה.

שבוע טוב לך ולכולם

VICKTORYA 52

New member
היי

&nbsp
&nbsp
חולקת
&nbsp
אין גיל העומד בפני כוח הרצון לחיים בריאים
&nbsp
הכל עניין של בחירה וצעדים מתאימים אישית לשינוי
&nbsp
שבוע טוב
&nbsp
ויקטוריה

riki yot levi

New member
אני חיה תחת סינרו של אישי...

ומאחר ועשר שנים לא חייתי במחיצתו אני אשה מאושרת
פשוט מאושרת... אז מה... הופך אותי לזונה שלו???
כתבתי לא פעם שלא איכפת לי מה יגידו...
לבעל שלילא אתן בחייו - יתחנן לא יקבל רשות לבשל אצלי במטבח...
לא רוצה שינקה אחרי שחירבן באסלה...
לא ישתוף אצל האשה שלו ספל, צלחת או כפית...
משתי טעמים -
1. כן!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! אני רוצה גבר אצלי בבית בסלון... במטבח ובמקלחת...
2. הוא לא מוכשר לזה. הוא לא יודע ואני מבקשת 100% ניקיון.
3. יש לו תפקידים שימות ואני לא אגע בהם... למה? כי אני המלכה בממלכה שלו...
סתימה בכיור? החלפת נורות... קצר בחשמל פיצוצי מים... ואצלנו נוסיף שמירה...

Ron W

New member
לא חיית במחיצתו?

מעריך שאת גם מכבדת וגם טריטוריאלית לגבי המטבח והנקיון
אז יש לכם חלוקת תפקידים מוגדרת וכל אחד גם עובד די קשה
אבל נראה לי ששניכם מסוגלים לקחת משימות אחד של השני
גבר לא שוטף כוס או מנקה אחריו ולהוריד זבל כן ?
תתקעי לבד לא תחליפי מנורה?

riki yot levi

New member
קשה להסביר על רגל אחת...

אבל אנחנו מתגוררים בחוות בודדים, והחווה מתבססת על
עדר צאן לבשר ומטעי זיתים לשמן.
במקום (כי אנחנו לא לגמרי בודדים...) גם כרמים לענבי יין
שמוחזק ע"י משפחה שנכנסתי לפני שנים כשותפה עיסקית
(לא מעורבת רק נהנת מהלגימות)...
מכאן -
א. באמת לא נכנסתי לענייני הזבל... אבל פשוט פח האשפה נמצא ב-30 מ' מדלת המטבח... ללא מדרגות.
ב. חלוקת התפקידים שלנו... נובעת בעיקר מכך שהיינו פרודים למשך עשר שנים...
עשר שנים די לגבר (אני חושבת שלכל גבר - כמעט) כדי שישכח את כל מה שלימדה אותו אשתו האקסית שלו... לגבי נקיון, בישול מול טיגון... ארונות וכו'.
מאחר ואצל 'המשרתת' לפי הכותבת כמו כל פיליפינית טובה הכלים יהיו שתופים ורחוצים בתום הארוחה.. כל ארוחה... אצל הגבר הכלים יחכו עד הצורך בשימוש חוזר... כמשל... אז מאחר ואנחנו רוצים כל אחת ואחד את מקומו... אנחנו מבינים שאני עושה מה שאני עושה הכי טוב... והוא? לא יאמן - כנ"ל...
ג. מאחר ועשר שנים הייתה המשרתת פרודה קרי עצמאית במקצועה ואם וארבעה... עיקר ענייני החינוך והתרבות נפלו על המשרת האישי שלי...
ד. העיקר שבאותם הרגעים האיכותיים של הביחד... של הנגיעות... של החשק הזה ללעוס אותו... כשהוא לא מגיע הרוס מיום מרעה שמתחיל בהנץ ומסתיים בשקיעה והמעלות מחוץ למזגן נושק ל-40 צלזיוס... לא בצל... ואחרי המקלחת וארוחת הערב לא מחפש כמו פודל מקום להניח את הראש... אני לא מבקשת ממנו כסף בעבור... ולא בגלל שאני סתם גאוותנית בעובדה שאצלי קיום יחסי מין אינו בגדר זונה לקוח... והוכחתי מה שהוכחתי... אלה פשוט אני בעלת הממון ואני מנהלת את עסקי הבית, החווה ועוד עניינים שלי שרכשתי בחיי...!!!

למעלה