"קרבות בתימן בשבת" = לו היו יותר מתפללים בנוסח תימן בישראל..

הר תבור2

New member
"קרבות בתימן בשבת" = לו היו יותר מתפללים בנוסח תימן בישראל..

קראתי ב- ynet שיש עשרות הרוגים ב"תימן" - כעת.... אחר הצהריים של יום שבת. כנראה שהתפילות שלנו כאן בארץ הקודש בשבת "לא מכסות" את המרחב... על מנת למנוע את חילול השבת באופן נורא כזה של " דם בשבת " דבר שמבטל את השבת שלנו ומחייב אותנו לחזור על השבת ביום נוסף מחר או באמצע השבוע - תלוי בהחלטת הרב הראשי לישראל . ואני תוהה ... לו היו בישראל יותר ויותר בתי כנסת מונהגים על ידי יוצאי תימן... אך בעצם אני תוהה מחדש - ואולי כל זה בעוון המפכ"ל החדש.... של המשטרה.. ממוצא תימני - שתימן ככה נענשת . זה ההסבר שנראה לי יותר. מינוי של ביבי חייב להיות משהו "מסולסל לחלוטין" האיש מטורלל שלא נדע - כמה רוע אפשר לבלוע

הר תבור2

New member
50 ימים השאיר את עמו תחת "אזעקות צוק איתן" ....

ואף פסיכיאטר לא פרסם קול קורא נגד פגיעה כל כך קשה באישיות של המבוגרים והילדים. הם מיישרים קו האיגוד הפסיכיאטרי העולמי עם תעשיית המלחמה ומכריזים על פסיפיסטים כבוגדים.... תוך התעלמות גמורה של הממסד הרפואי מהזיהום שגורמת תעשיית המלחמה.... (( ראה הפיצוץ בתע"ש נוף ים 1992 בתקופת "אלי לנדאו" כראש עיר. איך אפשר למנות נשיאת מועצת העיתונות שכלל וכלל איננה עיתונאית אלא דווקא "סוג של צנזורית צבאית" מונעת מידע )). אני מרגישה שאני מנהלת כאן סוג של "יום הורים" ברגע זה - מחשש שישראל מעורבת בחילול מכוון של שבת על ידי רצח בתימן (("מדינה יהודית" היא כותרת שמאפשרת "תחבולות" נגד היהדות = למשל השתתפות ישראל בלוחמה צבאית בשבת בשביל "להרגיז" את אלוהים... בשביל שיעניש את עם ישראל

למעלה