נמצא באיטליה,זקוק לכתובת מייל ספיציפית,של מח´ מט"ח בנק הדואר

yosef1561

New member
נמצא באיטליה,זקוק לכתובת מייל ספיציפית,של מח´ מט"ח בנק הדואר

שלום שמי יוסי,אני נמצא באיטליה, היום, גנבו לי את הפלאפון ואת הכסף. יש לי כסף, בחשבון שלי בבנק הדואר.
והדרך היחידה שיש לי למשוך כסף מהחשבון,היא על ידי שליחת אימייל לכתובת ספציפית(פה הבעיה)שאין לי אותה.זו הכתובת מייל של מחלקת מט"ח של בנק הדואר בשיתוף עם ווסטרן יוניון
. זה בערך כך:
[email protected]

אבל אני לא בטוח!.במייל לכתובת ספיציפית זו , אני צריך לנסח בקשה להעברת כך וכך כסף מחשבוני על ידי ווסטרן יוניון,מצרף צילום דרכון וחתימה. אין לי אף אחד בארץ שיכול לעזור לי .ובשום מקום אונליין לא הצלחתי להשיג את המידע. יש רק דרך אחת וזה להתקשר לטלפון של מחלקת מט"ח של בנק הדואר:076-8871133 או 02-5005313 או בטלפון חינם:1800-21-31-41
מקווי בזק בלבד. מענה בין 8:00 ל 19:00 .יש המתנה,ובמצבי בלי כסף אני לא יכול לטלפן ובטח לא להמתין.הכי טוב זה בהתחלת השירות בשמונה ואז אין המתנה. כאן הכל סגור בשעה הזאת בארץ. יש לי גישה מוגבלת לאינטרנט דרך סיפריה ציבורית. בבקשה מי שיכול לעזור לי להשיג את כתובת המייל הזו, יעזור לי מאוד מאוד. אני כבר בדקתי ועבורי זו הדרך היחידה למשוך כסף מחשבוני.
לא יודע היכן עוד לשלוח בקשה זו? מי שיכול להעביר את הבקשה למקום נוסף רלוונטי זה בטח יעזור. TODA
הכל סגור כאן בימי ראשון. אז נראה איך אסתדר!!
האימייל שלי הוא: [email protected]
תודההה

למעלה