חברות ..ואני עדיין בכיתה א'

מיקאלה1

New member
יש משהו בדבריך קורע, אם בא לך על בן אדם או בת

אדם, אתה תמצא את הזמן להרים לה טלפון. גם באמצע הלילה. ולפעמים אין חשק לבן אדם הזה, מספיק לך פעם בשבוע. יש לי גם חברות כאלה שמספיק לי פעם בשבוע לדבר איתן או להפגש איתן, ויש כאלה שבא לי לדבר איתן יום יום. תלוי מי החברה ומה עושה לי ולה הכי טוב.

הכבוד הוא לנו שסוף סוף גבר מתערב

דברייך נכונים חוץ מהראשון.
אם אני לא אומר לה אני אוהב אותך, פעם ביום לפחות, אני באמת לא אוהב אותה

מיקאלה1

New member
הרבה פעמים מורידים זבל במקום להגיד אני אוהב

אותך
(הנשואים) הרווקים - אולי אומרים פעם ביום, מי זוכר?

shkedud

New member
מיקאלה../images/Emo24.gif../images/Emo45.gif

אהבה לא צריך להגיד, אלא לעשות (גם להוריד ת'זבל, וגם במיטה...

מיקאלה1

New member
../images/Emo9.gif../images/Emo140.gifוכשהם אומרים שיחשבו לפני כן

מה הם כן אומרים, לפעמים עדיפה שתיקה, מאיזה משפט מאפן.

אודרי11

New member
צריך גם להגיד....אבל לא רק להגיד...

חשוב גם להרגיש ...אפילו אם זה בלזרוק זבל...
...אני חייבת להיות כנה איתכן, זה שהאיש שלי משליך זבל, אף פעם לא גרם לי להרגיש אהובה יותר...ובטח לא נחשקת...

B T1

New member
לי נראה שהחברויות בין גברים...

הם הרבה יותר פשוטות ונטולי אינטרסים, אבל כאשר יש חברות מתוך אינטרסים הן לא נלוות בהתחשבנויות הדדיות כל הזמן

אודרי11

New member
לי נראה שאתה טועה ביטי...זה אולי נראה

כך על פני השטח...אבל במציאות נתקלתי גם בחברויות גבריות שהיו מאד אינטרסנטיות.... מה שכן, מכיון שלגברים ממש לא איכפת שהגוונים בשיער של החבר יצאו יותר יפים מהגוונים שלו....אז אין קינאת נשים בסיפור הזה...

מיקאלה1

New member
גם אצל נשים החברויות הן נטולות אינטרסים

חברות לשמה, לא על עניינים מקצועיים או משותפים. חברות שנעים להיות ביחד להעשיר אחד את השני.

מיקאלה1

New member
צלילתה אנחנו מרגישים מי באמת חשוב לנו ומי

פחות, וגם השני מרגיש, וגם לשני יש צרכים משלו, כמו שסיפרת בסיפור, לגבי המשבצת הריקה, כשהאדם מוכן החבר מגיע.... וכשמגיע החבר/ה הנכונים לנו, נרגיש את זה. זה ימלא אותנו אנרגיה טובה.

redredole

New member
ועכשו בכיתה ב' נועה../images/Emo168.gif

וזה מזכיר לי סרט שראיתי בהיותי ילד, אנני אוקלי אשת לפידות. ויש שם שיר שמלווה אותי מאז, כל מה שתעשה אני אעשה טוב יותר. ואם החברות מבוססת על אמירה שכזאת, העניין הופך לתחרות. ותחרות זה רק בספורט. אסור למדוד חברות במה כל צד נותן לשני. נתינה שבאה עם פנקסנות אינה נתינה.

shkedud

New member
רד רד, כולנו מחזיקים פנקסים, אצל

חלקנו גודלים ומלאים, ואצל חלק קטנים ודי ריקים. ככל שהאגו יותר חסון ובריא - הפנקס יותר קטן ויותר ריק לא ככה?

redredole

New member
נכון כולנו בעלי פנקסים

אבל בעקבות מקרה שהיה לי לאחרונה זרקתי את כל הפנקסים ואת הפנקסנות. השכלתי להבין שהפנקסנות אינה מועילה, לשקול כל אדם וכל מעשה לגופו. הנתינה שבאה לשם תזכורת הייתי שם כשהיית צריכה, עדיף של תינתן.

שילה1

New member
שקדןד-את פנקסי השלכתי כבר לפני שנים,

ושמחה להודיעך כי כך עשו רבים ורבות מחברי וחברותיי.כי-חיים עם "התחשבנויות" מתאימים לחנות המכולת,לא לעולמנו אנו.

shkedud

New member
נכון שילה, אבל בשביל זה, אמרתי

האגו צריך להיות מספיק בטוח בעצמו ולא מאויים. הפנקסנות היא תולדה של פחד

../images/Emo5.gifנוגה מבלי להכירך רק מהאינציקלופדה ....

של החיים! אם 3 מתוך 4 חברות ניתקו מגע ממך, סימן שלך יש חלק גדול בכך ,מבלי להיכנס לסוגיה מי צודק יותר ומי אשם יותר.לי למשל יש 3 חברי ילדות שלפעמים אנחנו לא משוחחים אפילו חודש אבל אם מישהו מאיתנו יזדקק לעזרה או לכל סיוע,הוא יודע שיש לו חברים שיתנו את הדם למענו ולא יחשבו פעמיים .בחברות אמיתית אין משחקי אגו!!!! פה האגו לא קיים!!! חברות אמיתית אינה "תלויה בדבר"

למעלה