חברות ..ואני עדיין בכיתה א'

חברות

קודם כל ברצוני לציין שאהבתי את כתיבתכם. לא צריך קורס בכדי לדעת שיש תמיד חברויות לצורך...... יש חברות שכייף ללכת אתן להצגה או סרט חברות שכייף ללכת לרקוד לטיולים להשתפכות נפש לעזרה אבל, אין ספק שחברות זה נפלא עם היתרונות ועם החסרונות

B T1

New member
יש לי חברה...../images/Emo6.gif

שאני מת ללכת איתה רק ללויות... על פניה מצטייר סבל, כאילו קוברים אותה ולא את המנוח כשהיא בוכה, יש רעידת אדמה בליווי שיטפון. אמא הייתה מקוננת מקצועית בעדתם והיא עזרה לה בעבודה מפעם לפעם...

itaf10

New member
אכן חברות שכזו אפשר לפתח רק כאשר

אין זוגיות. גם לי יש חברות כמעט לכל דבר. חברות להרצאה, נפגשות פעם בשבוע ואחר כך כל אחד נתפזרת לעיסוקיה. חברות על כוס קפה בקניון מסויים. כן יש דבר כזה... חברות אמיתיות לשיחות נפש. (יש אחת ואולי שתיים) חברות לבילוי ערב שישי (יש גם דבר כזה) חברות לחדר כושר כי"ח... שבת שלום

itaf10

New member
אוי אגל, לא פניתי אליך ../images/Emo140.gif

אוהבת אותך מכל הלב

מסכימה איתך לגמרי בענין הנתינה והקבלה

אני יודעת זאת ממקור ראשון ומנסיון של שנים בעבודה עם מתנדבות.

גם מסכימה עם הנתינה והקבלה

תרד כבר מהמאדים כוכבי..מי זו נוגה ? אמרתי כבר,חברים אמיתיים הוא מצרך נדיר ביותר. ויש לשמרם מכל משמר.

itaf10

New member
מסכימה ב-100%

ולכן, הגעתי למסקנה שרוב החברות הן אינטרסנטיות. ואין חברות אמיתית לשמה

shkedud

New member
נראה לי שאינטרסנטיות לא סותרת

חברוּת. לכל צד בקשר יש אינטרס, וזה לא דבר רע בהכרח.

רק נועה

New member
בודאי...

אינטרסנטיות קיימת בכל צד בקשר.. וכאשר יש תיאום והתאמה בין שני הצדדים הוא יזרום ללא מעצורים...

אגל ט ל

New member
כל הכבוד שקדודה.. אשה כלבבי...../images/Emo6.gif

תראו מה קיבלתי מ'הסוד'.... באופן 'מקרי' לחלוטין... קריאה נעימה.

shkedud

New member
נפלאאאאאאא, אגל, עשיתי קופי פייסט!!!

תולה בגדול על המקרר

רק נועה

New member
צלליתה..כתבת כ"כ יפה..

שלחתי לך קובץ עם קורות חיים
גמני מהמתנצלות, כי הרי יתכן ופגעתי מבלי שידעתי.. ומוזרויות? כולנו "לוקים" בהן במידה זו או אחרת.. אז הנה אחד השירים היפהפיים של אגי משעול (הבאתי אותו בעבר לכאן)

אודרי11

New member
הקדמת אותי נועה...

רציתי לשלוח לה קורות חיים, כי כתבה כל כך יפה ומהלב...אבל הסתבר לי שאני צריכה לשפץ אותם קצת....
צלליתה...חכי גם אני שולחת....

מיקאלה1

New member
נעה החברה שנתנה מעצמה צריכה לקחת אחריות על

הנתינה שלה, ועל הציפיות שלה, את לא ביקשת את זמנה ואת הנתינה שלה. נתנה יפה, בטח הודית לה, הייתי שולחת לה זר פרחים עם תודה ענקית. ועכשו מתחיל פרק חדש, בו את חזרת לעבודה ולעיסוקים, ואת לא צריכה להרגיש לא בנוח שאת עסוקה בחיים שלך. אם אותה חברה לא מבינה שאת הבראת ויש לך חיים בנוסף לחברות איתה, זו בעייה שלה. היו לה ציפיות והיא התאכזבה. את יכולה לשבח אותה על הנתינה ועל מה שעשתה בשבילך, ולהזכיר לה שהמינון לא קובע, קובעת הפתיחות והאכפתיות גם אם זה פעם בשבוע או פעם בשבועיים. ואם היא רוצה בחברתך, עליה לקבל אותך עם המינוסים והפלוסים שלך. עם כל מה שיש בך. וכנראה היא לא הכירה אותך מספיק טוב, אם חשבה שאחרי שתחלימי תוכלי להתקשר אליה כל יום. אז אם באמת היא תרצה לקבלך כפי שאת תהיי שם, ואם זה יהיה רק בתנאים שלה, היא תפסיד אותך.

shkedud

New member
נועל'ה, מדהים השיר של אגי משעול

נתתי אותו מתנה לשבת לאיש שלי תודה לך!!!

הרשו נא לי נשים כבודות

להתערב בשיחה שלכן. הרשו נא לי לפוצץ כמה אגדות ביחסים בין בני אדם. 1. אם אני לא אומר לה אני אוהב אותך, פעם ביום לפחות, אני באמת לא אוהב אותה. 2. אם אני לא מצלצל לאדם מסוים, הוא פשוט לא בראש שלי. 3. נתינה אינה ערובה למערכת יחסים. 4 .לא צלצלת, לא התחברת 5. לא צלצלו אליך כמה ימים? לא החזירו טלפון? או אתה בבעיה או בקצה השני נמצא אידיוט. בכל מקרה חבל"ז. כה זה. חד וחלק. כל ניסיון לפרש בדרך מיסטית ואנרגטית נידון לכישלון. הדבר הכי שנוא עלי זה כשמישהו אומר לי "תרים טלפון". פעם פשוט מחקתי ת'בנאדם. היום אני גם מגיב בקללה. "יא מניאק. אנירים טלפון? אני? כשהדינגו יאכל ת'אצבעות שלך אנירים". היום החברים יודעים לא ל'גיד לי דבר כזה. אקס אישתי נהגה ל'גיד את זה. אפחד לא הרים טלפון. רק אני האידיוט.

למעלה