לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן

פורום מוזיקה אלטרנטיבית

מה היא מוזיקה אלטרנטיביתעוד לא החלטנו, אבל זה לא מונע מאיתנו לנסות.סביר להניח שנפסיק לנסות כשיבוא היום בו נביט אחורה על פיקסיז, פייבמנט ויוצאיהם באותו אופן שאנחנו מביטים היום על מאוסי שנות השישים למיניהם.מה מותר כמעט הכל, כולל וויכוחים על טעם וריח.מה אסור קללות, יריקות, משיכה בשערות, עקירת ציפורניים וכל נסיון התעללותי אחר שלא נובע מתוך וויכוחים על טעם וריח.ומעבר לזה - גלישה נעימה.קזאר המכוער

אודות הפורום מוזיקה אלטרנטיבית

מה היא מוזיקה אלטרנטיביתעוד לא החלטנו, אבל זה לא מונע מאיתנו לנסות.סביר להניח שנפסיק לנסות כשיבוא היום בו נביט אחורה על פיקסיז, פייבמנט ויוצאיהם באותו אופן שאנחנו מביטים היום על מאוסי שנות השישים למיניהם.מה מותר כמעט הכל, כולל וויכוחים על טעם וריח.מה אסור קללות, יריקות, משיכה בשערות, עקירת ציפורניים וכל נסיון התעללותי אחר שלא נובע מתוך וויכוחים על טעם וריח.ומעבר לזה - גלישה נעימה.קזאר המכוער
x
הודעה מהנהלת הפורום
הפרסום בשרשורי אוף טופיק בלבד! הודעות שלא ישורשרו ימחקו והמשתמש יחסם
המשך >>

לצפיה ב-'רגע'
רגע
<< ההודעה הנוכחית
22/09/2005 | 04:22
3
12
אז מה קורה עם האייפוד רעב שהובטח לנו?
מוזיקה אלטרנטיבית >>
לצפיה ב-' אכן מחכה לאייפוד'
אכן מחכה לאייפוד
22/09/2005 | 10:30
6
לצפיה ב-'תגובת הנהלת האייפוד הרעב'
תגובת הנהלת האייפוד הרעב
22/09/2005 | 17:20
1
20
הי,

אני יכול להמציא תירוצים עד מחר למה אין אייפוד רעב אבל א. זה לא מעניין אף אחד וב. אני צריך לשמור לעצמי חומר לכתיבה באייפוד הרעב.

תכלס המצב כרגע הוא שאני מחפש שרת חדש שלא עושה בעיות ולא מוחק לי מה שאני כותב כל יום שני וחמישי. ואני צריך גם קצת זמן שלאחרונה היה לי פחות אבל עכשיו אולי יהיה לי יותר.

אם למישהו יש המלצה לגבי איפה לארח את האייפוד הרעב - אני אשקול אותה.

והציור - באמת באמת נגע לליבי.
מוזיקה אלטרנטיבית >>
לצפיה ב-'קדימה!'
קדימה!
25/09/2005 | 22:02
4

חם בפורומים של תפוז

בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ