אני יודעת שלא אוהבים שאני כותבת פה

מילקי91

New member
אני יודעת שלא אוהבים שאני כותבת פה

אבל יש תקלה בפורום הקבוע משום מה הפוסטים
לא נפתחים שם ,ויש לי חשש לכתוב בפורומים שמרשים
כניסה לאורחים.
ודאי שמתם לב שנרגעתי ועדיין משום מה לפעמים בוחרים
להיטפל אליי ,ואני מבינה שאולי זה בגלל מה שהיה בעבר
אבל עדיין זה מעליב . למרות שאומרים דברים לא נכונים
ונתנו לי אבחנה (שהיא לא נכונה אגב .וכן התפוצצתי שם קצת
כי זה מעליב וגם זה לא נכון .).
אני ממש לא בקטע לעשות עניינים בחיי שלא .
אתמול גם פשוט היה יום מגעיל וקשה, וברור לי שזה בגלל
המשקל שאני נותנת לדברים .
למשל זאת שיודעת הכל איך שהיא אמרה לי שגם עליה אמרו
דברים וזה לא מעניין אותה .היא אמרה לי אגב שהיא יודעת
שבעבר אמרו עליה משוגעת והיא אמרה לי so ?.
לא יודעת מה כל כך מפחיד במילה הזאת .
גם תכלס אני יודעת על עצמי שזה לא נכון ,כן אני רגישה
ולעיתים לוקחת דברים עם אנשים יותר מידע קשה .
(רואה את ההבדלים ביניהם לבין אחרים בעבודה בתחום הזה ).
יכולה להיפגע מאנשים שברור לי שפשוט אין בינינו כימיה.
אבל אני לא חושבת שאני משוגעת ,גם ביררתי והבנתי
שבעבודה דווקא לא חושבים עליי ככה .וזאת שיודעת הכל
וגם הדתייה היו אומרות לי עם כן .(האוחצ'ה חושב עליי כך
הדתייה סיפרה לי ,אבל הוא חושב ככה על הרבה אנשים שם
כולל הוא עצמו .על כל אחד ואחת שם הוא אומר "גם היא קצת
חולה". וגם על עצמו הוא אמר שהוא החולה הראשי ).
היום לא הלכתי ,פשוט לא היה לי כוח ,לא רק בגלל מה שקרה אתמול אלא פשוט גם הפרוייקט הזה נורא משעמם (יש עוד שעושים אותו כך שזה בסדר .) .
מאד מבקשת בלי אבחנות טוב ?

אופירA

New member
מנהל
מאיפה החלטת ש"לא אוהבים" שאת כותבת פה?

מי זה בכלל "אוהבים"? יש פה איזה כותבים קבועים? אין פה כמעט אף אחד.
יש פה מישהו שאוהבים שהוא כותב ומישהו שלא אוהבים שהוא כותב?
הכל בדמיונות שלך, בפרשנויות שלך, בראש שלך, שלא אוהב את עצמך ומפחד נורא מההתנהגות של עצמך, ומהביקורת ההורית הקדומה הנטועה ב-DNA שלו כחווייה נוראה, ומההשלכות שהוא עושה מכך על כל המילים הנורא לא חשובות שאנשים אומרים על כל העולם, כולל עלייך (שאת חלק לחלוטין נורמטיבי מכל העולם).
את כל כך מפחדת מביקורת, אז אם קיבלת איזו ביקורת, את מרגישה נורא ואיום, וברור לך שכולם לא אוהבים שתכתבי פה, ושזוכרים לך "שהיית פעם פויה" ומאז השתפרת... מי זוכר בכלל מי את ומה כתבת?
כל מי שהסתובב פה אי פעם מאוד אהב את הכתיבה שלך, אבל מרוב פחד והשלכת הביקורת ההורית הקדומה על כל העולם ואחותו, "ברור לך שלא אוהבים שאת כותבת פה"...
אם מישהו נטפל אלייך (איפה, מתי? על מה את מדברת? כרגיל, אין לאף אחד מושג מי ואיפה נתנו לך אבחנה, איפה התפוצצת וכו'), זה לא בגלל איזה "פויה" שהיית בעבר, אלא בגלל הרגישות והתגובות הקיצוניות שלך לביקורת. אנשים ילדותיים הם כמו ילדים, שאוהבים להציק לחלשים. זה נטייה מולדת של הרבה בעלי חיים (כולל אנשים שמפותחים בערך כמו בעל חיים).
גם מי שלא מכיר אותך מהעבר, רואה מהדברים שאת כותבת, שאת כל הזמן מתנצלת שהיית "פויה" פעם, ושאת "יודעת שלא אוהבים שאת כותבת", אז הוא מבין שאת רגישה לביקורת. את זו שמספרת על כך בדברייך ובהתנצלויותייך שהשפרת וכו'.
תפסיקי להתנצל, תפסיקי לחשוב שלא אוהבים שאת כותבת, תפסיקי לחשוב שזוכרים ש"היית פויה", שחושבים בכלל שהיית כזו. תפסיקי לחשוב שחושבים עלייך כל הזמן. היחיד שחושב עלייך כל הזמן את כל האמונות האלה שלך הוא רק את עצמך.

מילקי91

New member
לא חושבת שחושבים עליי כל הזמן

וזה שאנשים כבר לא כותבים לא אומר שהם לא נמצאים פה ,אני חושבת שהם
עדיין קוראים פה .
מה שקיבלתי היה יותר מביקורת על היותי פויה אבל בבקשה בואי לא ניכנס לזה .(עייפתי מזה).
ואני בטוחה גם שאנשים יודעים מי ואיפה נתנו לי אבחנה .
לא הכל פרי דמיוני;אכן את צודקת בכך שהתסביכים הם כתוצאה מהביקורת ההורית
אבל לא הכל אצלי זה דמיון.
תודה רבה על התגובה היא עודדה אותי ואני מאד מעריכה את זה .
צפוי יום לא קל מחר ואני קצת במתח בגלל זה ,מקווה שיעבור חלק . הכל תמיד כל כך מסובך שום דבר לא עובר או בא בקלות .
וגם כפי שציינת הרגישות הזאת ,רגישות יתר שבגללה אני מסוגלת לבכות בקלות ,גם מאנשים
לא חשובים ,רעים וכו '.
וכפי שציינת אנשים מנצלים את זה ואז אני בוכה בעבודה וזה מביך ,לשבת מול האחמ"ש ולבכות בגלל שאנשים ריכלו עליי .(בקול רם כי הם חשבו שאני לא שם ) ובטח האחמ"ש חושב
מה זה לבכות בגלל שטות כזאת ,נורא ילדותי ,כולם מרכלים על כולם אז מה פתאום היא בוכה בגלל דבר כזה .
ואני בגלל כל מה שעברתי בעבר ,פצעים שטרם הגלידו,כאשר אני מתחילה לבכות קשה לי להפסיק .אז הלכתי לשירותים ,חזרתי ,לאט לאט נרגעתי .(בערך ) כן עצרתי את הדמעות אבל
הלכתי הביתה באותו יום ,כאילו מישהו מת .
ועד היום ,אומנם אני לא בוכה אבל חושבת על האנשים המגעילים האלה , וגם על עוד מגעילים מהעבר ,והכל ביחד. ולא משנה שיש כן אנשים שאוהבים אותי : החברים , הבנות שפוטרו ואנחנו עדיין בקשר . זה לא שכולם שונאים אותי אבל קשה לי להתרכז בדברים החיוביים .

הלוואי שהיית יכולה לעבוד בסביבה עדינה יותר

עם אנשים נעימים וטובים שלא מחפשים לא לרכל ולא להתגבה על ידי הנמכת האחר. הסביבה אנושית חמה ועוטפת היית יכולה לפרוח. באמת מאחלת לך שתמצאי לך חברה כזאת... אולי בעבודה אחרת...

מילקי91

New member
תודה.

נקווה שהעבודה החדשה תהיה מקום יותר נחמד ,
ברור לי שבכל מקום מרכלים ,אבל לפי מה שראיתי כאשר הייתי
שם בראיון ,ואחרי זה שוב אז נראה שזה אנשים יותר ברמה .
כרגע אני בחופש של שבוע ואז אתחיל .
נקווה שאצליח שם ושיהיה שם יותר טוב .
עד לפני חודשיים היה בסדר שם ,אבל השתנו דברים וכבר לא
נעים שם וזה בנוסף לשכר .
מעצבן שיש דברים שהם לא בשליטתנו,מה שהייתי רוצה זה שהמצב
יהיה כפי שהיה מקודם ,שלא יפטרו את החברות שלי ,שלא יקפצו
שעות שהכל יישאר כשהיה ,אבל זה בילתי אפשרי .(תפילת השלווה).

למעלה