כל כך משעמם לי

sweet virginia

New member
כל כך משעמם לי

חוץ מכמה שיחות קצרצרות מאוד עם ההורים שלי, לא יצא לי לדבר עם אף אחד כמעט בימים האחרונים. אם לא מחשיבים את החיות שלי. ניסיתי לעשות יוגה דרך אפליקציות אבל זה לא נוח אז התייאשתי.
בתקופה הראשונה של האבטלה לפחות עוד ניסיתי לשמור על אישזהו סדר יום. ניסיתי ללמוד קצת ולעשות דברים. אבל אחרי כמה זמן גם זה הפך למטלה ועכשיו אני מעבירה את הזמן בלי לעשות כלום. ככה שממש משעמם לי. חשבתי להירשם לחוג אבל זה כסף ואני לא רוצה סתם לבזבז עכשיו.

מישהי1632

New member
וירג'יניה, ניסית קורס?

אפשר אולי לבקש קורס משירות התעסוקה. מגיע לך כמובטלת.
מניחה שאת מכירה את אתרי חיפוש העבודה. כדאי לעבור על JOBNET ו - JOBMASTER.
אפילו עבודות זמניות וחלקיות, העיקר לצאת מהבית.
ראיתי מודעה שבתי ספר מחפשים מורות מחליפות גם ללא תעודת הוראה.

היי48

New member
וגם

פורטל דרושים ו alljobs.
כמובן גם אפשר להיעזר בחברות כח אדם ולהיכנס לאתרים של חברות כח האדם ושל חברות שבהן רוצים לעבוד. לפעמים גם יש הצעות עבודה בקבוצות בפייסבוק. יש גם את אתר לינקדאין.

הצעה נוספת

ללכת לגן הציבורי הקרוב ואט אט להתידד עם באיו/באותיו הקבועים-ות. זה גם יכול לעזור במיגור השיעמום, וזה גם "נטוורקינג" מצויין, אפשר אולי אפילו להשיג ממנו עבודה.

קרנף לבן 1

Well-known member
מנהל
אני לקחתי לי חוגים באנוש

פעמים בשבוע ציור וכתיבה. וזה עוזר מאוד. להפיג שיעמום ובדידות

היי וירגיניה, יופי לראות אותך

אני לא חושבת שכדאי להתייחס לאיזשהו מקום שמקרב אותי אל החלקים הטובים שבי / אל יכולויות שלי וכולי כאל "בזבוז".
ללמוד לענג את עצמך, להתפתח, לפגוש אנשים חדשים - איך זה יכול להיות בזבוז? אף פעם לא. ובטח לא במצבך.
דבר כזה יהיה התקדמות מטאפורית.
לדעתי.
שבת שלום

sweet virginia

New member
תודה לכולם

לא הייתי צריכה לפרסם את ההודעה. קיוויתי שהיא תימחק לפני כמה ימים, שלא יהיו עוד צפיות.

למעלה