מוטרדת נורא

crema61

New member
מוטרדת נורא

לפני 3 שבועות סיימתי קשר עם חברה היחידה שהייתה לי במשך שנתיים.
הקשר הסתיים בצורה מאוד מכוערת
אני טענתי בפניה שמאז שיש לה את החבר היא שמה אותי בתחתית סדר העדיפויות , שהיא ילדה מאוד עצבנית
וכעסתי נורא על הקטע שהיא והמחזר שלי היא מילתה לו את הראש לקבוע לי תור לפסיכולוג ואז התפרצתי עליה שהיא צריכה פסיכיטאר שיביא לה כדורים להרגעה.. שאפילו מתנה ליום הולדת שלי היא מתקמצנת לקנות לי.היא ועוד מישהי מעבודה בת 51 ירדו עליי שאני אינטרסנטית , שכל מה שמעניין אותי ממנה זאת רק המתנה.
לא עזר כלום שניסיתי להסביר שזה יותר ערך רגשי עבורי. בסוף היא מתוך הלחץ שאמא הפעילה עליי ללחוץ ולהזכיר לה קנתה לי מתנה שעולה 29.80 שח בלבד לעומת ההשקעה הכפולה שעשיתי לה ואפילו יותר מכך.
גם היא וגם האישה הזאת פגעו בי שאני אישה בת 30 שעובדת בסופר ואילו היא ילדה עם שאיפות
שעכשיו היא רוצה למצוא עבודה מכובדת יותר, לעשות רשיון וגם ללמוד ובסוף השבוע להיפגש עם החבר הערבי שלה.

היא לעומת זאת טענה שאני מרכלת עליה בעבודה . דוגמא לכך ששיתפתי את המחזר ורק דיברתי עליה .שבגדתי באמון שלה , ואני זאת שהרסתי את החברות ביננו , ואין שום קשר לחבר..
ושאני חברה לא מפרגנת , שאני לא נשואה לה ואם לא החבר הזה אז היא תחפש לה גבר אחר..ובסוף תשאף להתחתן לא כמוני

היום בשעה 18:00 אחת מהבנות שאני בקשר איתה שלחה לי תמונה -עוגה על שולחן בבית קפה.
יום חמישי עבדתי איתה והייתה לנו משמרת נהדרת ביחד מבחינת צחוקים ופטפוטים. במקום לעבוד רק דיברנו ודיברנו.. אחת המשמרות הכייפיות שהיו לי בתקופה האחרונה.
ראיתי תמונה ולא יחסתי חשיבות. רק רשמתי לה שזה נראה טעים..
ואז היא הפילה עליי פצצה
אמרה לי ששתי בנות מעבודה מוסרות לי ד"ש..
לא יודעת מה ישר התמלאתי בהררבה רגשות שליליים.
קודם כל לפני הכל ראיתי בזה מאין עקיצה, הנה תראי אנחנו מבלות ואת בבית..ונכון שסיפרתי לה שאין לי כסף אני במינוס כששאלה אותי ביום חמישי אם אני מגיעה לחתונה של מישהי מעבודה, אבל זה היה שקר הפעם כי יצאתי החודש ממנו . פשוט לא רציתי להגיד שלא בא לי לבוא לחתונה כי היא לא קרובה אלי. אז המצאתי תירוץ.. אגב גם התירוץ הזה מישהו ביקר אותי וניסה לכפות עליי לבוא לחתונה ואת הכסף להביא לה במשכורת במעטפה וגם על זה כעסתי שמי הוא שינהל אותיי
עדיין גם אם אין לי כסף עדיין יכולים להציע לי לבוא לפניי..לא צריך ככה להכאיב לי בלשלוח לי תמונות..יכול להיות שאני מגזימה וסתם מנפחת את הסיפור ונפגעת רק כי כבר אין לי עם מי לצאת ואני תקועה בבית.

ניסיתי להיות מאופקת, לא להתפרץ . רק שאלתי עם חברה לשעבר שלי שם והתשובה הייתה לא. אין לדעת אם זה נכון או לא..
מפה לשם אני פתחתי את הנושא ושאלתי אותה מה עם אחת הבנות שאיתה בבית קפה. רשמתי לה שראיתי שלא שיבצו אותה בסידור עבודה.
היא ענתה לי תשובה כזאת "שכחו אותה בבית"
אמרתי לה כזה בהודעה מה את מסתלבטת כאילו? היא אמרה שלא..בגלל שהיא היתה חולה אז נתנו לה עונש.
אני הגבתי בעוקצנות אולי מקנאה שהן מבלות ואני לא איתם.
אמרתי שידוע שהיא כמו החברה שלי לשעבר אם לא מגיעות לעבודה, סימן שמחכות למכתב פיטורים (ושמעתי אותה מספרת לבנות שהיא מתה לעזוב ). היא רשמה ומסרה ממנה "שהלוואי"
ואז אני רשמתי לה שתקבל פיצויים יפים..
ואז פתאום היא מוסרת לי ממנה ש"היא יודעת הכל.."
רשמתי בהודעה מה הכוונה..ושוב חזרה על המשפט הכל בלי לפרט.
וישר התחלתי להריץ מחשבות שהיא וחברה שלי לשעבר בקשר (פעם הם היו חברות טובות במשך חודש חודשיים )שהן מרכלות עליי גם בבית קפה וגם מחוץ .
אז כל מיני מחשבות רצות לי בראש ולא בא לי שכל הסופר ירכל עליי.
יש מלא דברים שהסתרתי מכולם ורק חברה לשעבר ידעה..

חברה לשעבר שלי, היא בחורה שיודעת לספר את הסיפור מהד שלה בצורה משכנעת , בצורה שמצדיקה אותה ומקטינה אותי. שכל מי שישמע את הסיפור יחשוב שאני לא בסדר והיא צודקת ..אבל אין זה כך
ואני יותר פסיבית בסיפור..
ואני מאוד מודאגת..
איך לא בא לי שירכלו עליי בעבודה
ממש לא בא לי למות מבושה..

אולי תנסי לדבר עם חברה שלך?

להסביר לה את מה שכתבת פה ולנסות לחזור להיות חברות.
וגם להגיד לה שהדברים שסיפרת לה הם אישיים ושגם אם מאיזשהי סיבה אתן לא מסתדרות אז שרק תכבד אותך ולא תספר לאנשים.
&nbsp

הי

קודם כל - מעולה שאת מענה רוצה "חברתי לשעבר". נהדר, זאת כבר התקדמות. את בקשר פוגעני - לא מוכנה יותר להיות!
דבר שני, בקשר לחברה ששלחה לך תמונה מבית הקפה: יכול להיות שהיא לא מודעת למצבך החברתי ולא יודעת כמה את כמהה לחברות ולחברה? אולי היא לא ידעה שהיא זורה לך מלח על הפצעים, ובאמת רק רצתה למסור לך ד"ש ולשתף אותך? ויכול מאוד להיות שהיא לא הזמינה אותך כדי לא להעמיד אותך במצב מביך מבחינת התשלום...? מה את אומרת?

למעלה