יום חדש - הודעה חדשה

TheBursar

New member
../images/Emo42.gifיום חדש - הודעה חדשה../images/Emo42.gif

אז בוקר טוב לכולם. ננסה משהו חדש היום. להתחיל את היום עם הודעת בוקר טוב אבל עם טוויסט! לדוגמה: הבוקר טוב של הBURSAR:"אוי! איזה יום יפה! הממ.... גלולות צפרדעים מיובשות! איזה כיף! אני חושב שאני אתחיל לרחף לי קצת"

ויימס

New member
ה'בוקר טוב' של דיבלר:

(פרסומת בטלוויזיה) *מחייך חיוך לא אמין* "כשאני קם בבוקר אני מיד אוכל נקניקיית דיבלר. אין כמו להתחיל את הבוקר עם נקניקיית דיבלר- בריאה ומזינה. ואין מה לדבר על הטעם!" *לוקח ביס מהנקניקייה בחוסר רצון. מקבל צבע מעניין ומתחיל להיחנק. וקאאאאאט!* חחח, מאיפה קיבלת את הרעיון הזה? מארץ נהדרת? בוקר טוב!!! בוקר טוב!!!

TheBursar

New member
אני חושב שאנשים לא יצרתיים במיוחד

היו היום בפורום. אי לכך ובהתאם לזאת ההודעה הנוכחית, קרי - ההודעה הזאת!!! - תועלה שוב לראש הפורום לניסיון נוסף. וחבר'ה, תנו צ'אנס! תפעילו כמה תאים אפורים ששרדו אחרי שנת הלימודים האחרונה ותנסו למצוא איך תגיד הדמות האהובה עליכם בוקר טוב

The Mad Hatter

New member
מעט היצירתיות שאני מוכנה לחלוק אתכם

מוות: בוקר טוב. ... טוב, לפחות לא הלכתי על האפשרויות הברורות יותר כמו מוות העכברושים או הספרן.

הממ... אולי יותר...

למה בוקר טוב? אני לא צריך לישון... למה בני האדם האלה בכלל ישנים, לפי חישובים זה בעצם מבזבז להם בממוצע שליש מהחיים, אז מה הטעם בשינה שכזו, אולי הם עושים את זה לכיף, האם זאת חוויה מעניינת? אתם חושבים שכדאי לי לקנות מיטה? באיזה כריות בני אדם משתמשים? למה הכריות חשובות? האם ייתכן שהכריות משפיעות על איכות השינה? איך קוראים לדבירם האלה שקוראים לבני אדם כשהם ישנים? אה, נכון, חלומות. מה זה בכלל חלומות? איך אתה יכול לבקר במקומות מסוימים ולעשות דברים בלי באמת לעשות אותם? אני עושה כל מה שאני עושה, זה הכי ברור, אז למה הם לא? מה בכלל הטעם של חלימה? וואו, תראו את השעה, אני מאחר לעבודה, טוב, לא שיש לי שעון, ואני לא מבין, למה צריך אותו בכלל? אבל זה נראה דבר שבני אדם אומרים, נכון? התנהגתי כמו בנאדם?... וכך הלאה...

TheBursar

New member
הרבה יותר טוב

מושקע ונאמן לדמות. כמה זמן אתה עוסק בזה? לא משנה, האנשים שלנו ייצרו איתך קשר בנוגע לתפקידים נוספים כמו פתיחות של קניונים וחלטורות בבר-מצווה

ווווהווווו!!!!! (חמישה סימני קריאה)

אדוני! מימשת לי חלום ילדות! תמיד רציתי לעשות את זה! תוכל גם לארגן לי להנחות בערוץ הילדים?

TheBursar

New member
זה יהיה טיפה בעייתי....

הם מחפשים בלונדיניות עם ציצים גדולים שרוצות להתנהג כמו ילדות בנות 8 ושזה יראה אמין כדי לתפוס קהל בוגר יותר (בני 10)

הממ... עזוב...

תקרא את כל הודעות התגובה ל"ווווהווווו!!!!! (חמישה סימני קריאה) לאט וכמה פעמים...

פנחסון

New member
ואני עדיין לא יודע מי זו

אז שתי אופציות, או שתגיד לי מישהי שאני מכיר, או שתתן לי לינק לאתר תמונות שלה (אפשרי תמונות זימה).

למעלה