שאלות של מתחילים

שיר 470

New member
שאלות של מתחילים

היי נמצאת כאן בפורום בעיקר כצופה קראתי ולמדתי המון. יש נושא שיותר מתווכחים עליו ופחות מדברים וזה נושא השליטה המנטאלית ובעיקר המנטלית וירטואלית .
אשמח אם תוכלו לעזור לי בנושא ולתת לי תובנות ורעיונות מניסיונכם.
תודה.

orbar1

New member
חומר לימוד

https://fetlife.com/groups/459
באתרהזה תמצאי הרבה חומר כתוב ובאנגלית.

קריעה נעימה

A לוןA

New member
למה ששאלה על שליטה מנטלית/וירטואלית תייצר שיחת עובד סוציאלי?

מה הקשר ומאיפה זה מגיע?

יכול להיות שהשאלה לא הובנה

אבל אנחנו בהחלט נותנים ייעוץ גם לאנשים שרוצים לשאול שאלות על העולם הזה בהקשר לזהות המינית שלהם.
&nbsp
&nbsp

A לוןA

New member
זה בסדר גמור

אבל חשוב שההצעה לייעוץ לא תתפרש כהצעה לפיתרון בעיה- כשלא הוצגה כזו.

A לוןA

New member
תראי, יש כל מיני גישות

כלפי שליטה, שליטה מנטלית ושליטה וירטואלית.
אני אתן לך את השני סנט שלי, אבל קחי בחשבון שיש עוד גישות ודרכים להסתכל על העניין-
נתחיל עם הקל- שליטה וירטואלית.
שליטה וירטואלית אומרת בעצם שמתבצעת שליטה, זאת אומרת העברת כוח מצד אחד לצד שני, אך לא מתבצעים מפגשים פיזיים ובעצם הכל מתנהל על גבי מסך המחשב/פון.
בעצם שליטה וירטואלית היא המקבילה הבדסמית לכל שיטה של אוננות-ביחד-אבל-לחוד.
ולמה?
כשאני נמצא עם נשלטת ורוצה להעניש אותה, למשל, אני מחליט כמה הצלפות היא תקבל ובאיזו עוצמה.
בשליטה וירטואלית אני יכול להחליט כמה הצלפות היא תקבל, אבל היא תצטרך להצליף בעצמה והעוצמה- בידיה
חוצמזה, שאם בשליטה אמיתית אני יכול לקשור את עיניה ולהשתעשע בה כרצוני, כשמרכיב ההפתעה והפחד ממנה הוא חלק מהעניין- בשליטה וירטואלית אין את זה.
בקיצור- זה נחמד למי שלא מוכן או לא רוצה לעשות דברים "על אמת". ההבדל בין שליטה וירטואלית לשליטה אמיתית הוא כמו ההבדל בין אוננות לסקס. זה נחמד, זה קרוב לדבר האמיתי- אבל זה לא ממש ובאיזשהו שלב אתה רוצה כבר לחוות באמת
&nbsp
בקשר לשליטה "מנטלית"- ראי, יש הרבה גישות גם בעניין הזה, אבל אני טוען שמאחר ושליטה, ביסודה, היא העברת כח מצד אחד לצד שני- הרי שעצם מסירת הכח וקבלתו הוא כבר תהליך מנטלי, ומכאן שכל שליטה היא שליטה מנטלית, בבסיסה.
עכשיו השאלה כמה אתה מקדיש לעניין של העמקת השליטה המנטלית ויצירת קשר מחשבתי חזק בינך לבין הנשלטת שלך, או שאתה משאיר את השליטה המנטלית רדודה ומתמקד בפן הפיזי.
אותי, אישית, הפיזי לבדו משעמם ואם הפן המנטלי לא ישחק תפקיד- זה לא ימשך.
&nbsp
מקווה שסייעתי :)

שיר 470

New member
תודה עזרת לי מאד

ברור לי שקשר וירטואלי הוא לא כמו הדבר האמיתי אבל לפעמים ה כל מה שאפשרי לכן רוצה לעשות אותו להכי מעניין ומספק שאפשר אשמח לקבל רעיונות להשפלות משימות עונשים

A לוןA

New member
מאוד קשה לענות על זה

בלי לדעת מה אתם אוהבים/שונאים.
אני יכול לתת 20 סוגי עונשים שקשורים בכאב, ובכלל כאב הוא קו אדום אצלכם.
מה שמשפיל אחד מדליק אחר, מה שעונש עבור אחד הוא פרס עבור האחר.
&nbsp
כך שלבקש רעיונות למשימות זה קצת כמו לבקש מהפורום רעיון למתנת יומולדת לחבר שלך- את יכולה לקבל טונה של רעיונות כלליים מאוד שלא יתאימו לכם, אבל המתנה הבאמת מוצלחת חייבת לבוא מתוך היכרות עמוקה של הנפשות הפועלות.

שיר 470

New member
שוב תודה על התגובה

כמו שאמרתי אני בתחילת דרכי לכן מגלה את הכל אני יודעת שהשפלות מדליקות אותו והוא זקוק להן לכן אשמח לכיוון ורעיונות שאוכל לקחת מהן את מה שטוב לי או לו .
כל רעיון למשימה השפלה ועונשים יעזור לי לפתח ולהתאים לנו.
תודה

A לוןA

New member
השפלות זה תחום רחב מאוד

וצריך טיפה להבין בו, לפני שמתחילים.
כמו הרבה דברים שהם טאבו חברתי והבדסמ מתעסק איתם, גם כאן השפלות מתחלקות להשפלות טובות ורעות.
השפלה טובה היא השפלה שמדליקה אתנו, נשארת איתנו למהלך הסשן ולאחר הסשן מאבדת ממשמעותה.
השפלה רעה היא השפלה שמכבה, או השפלה שמדליקה אותנו במהלך הסשן אבל נשארת ופוגעת לאחר הסשן, כשהאדרנלין והאנדרופינים מתפוגגים.
&nbsp
אז כמו בדרך כלל, הייתי ממליץ להתחיל לאט, בקטן- לראות איך זה משפיע (לאורך כמה ימים, לא רק נקודתית במהלך האירוע) ובמידה וזה נכנס לקטגוריית ההשפלות הטובות- להמשיך באותו כיוון.
&nbsp
דוגמאות:
ניוש (שזה כר עצום להשפלות שונות ומשונות)
מקלחות זהב (וצפונה)
השפלות בפומבי (לא חייב להיות אפילו משהו בולט לעין, יכול להיות מאוד דיסקרטי ורק אתם תדעו שמתרחשת השפלה)
שליטה על אורגזמות בצורה משפילה
השפלות הנוגעות לתפקוד, מראה, גבריות וכו'
&nbsp
ומכאן פשוט להמריא

למעלה