הראשון שיעיז ..

גוש רגש

New member
הראשון שיעיז ..

היא מבעבעת .. , כמו מאגמה שעולה לאיטה ומתפרצת בתור לבה רותחת ונוזלית. הר געש רדום שמתפרץ לפתע. היא כמו עצם בגרון , מקשה אחת של רגשות , גוש רגש שנבנה לו עם השנים. בונה את עצמו , ניזון מעצמו , ובמקביל מחפש מקורות הזנה חדשים , שרירים שסובלים מתת תזונה, זקוקים לחלבון, לפחמימה מאוזנת , שמספקת את האנרגיה לגוף. זקוקה לפעילות גופנית נכונה לבניית שריר הלב. אבל לא בכל מחיר, היא בועטת , מתנגדת , נלחמת , מחפשת את המשטח הראוי לה , שמתאים במיוחד עבורה ולמענה. בוחרת אותו בקפידה , מרגישה אותו . סומכת על עצמה ובטוחה בדרך שלה .עקבית וחדורת מטרה , תמיד היתה . אלומת אור שמספקת אנרגיה וגורמת לצמחים לגדול ומאפשרת את קיומם של בעלי החיים. הוא ניזון ממנה כפי שהיא זקוקה לו . היא תיקח אותו לגבולות שלה ושלו , תנשום כל עוד יתאפשר לה, כל עוד יהיה לה אוויר היא תנשום , עד טיפת האוויר האחרונה . לא מכירה דרך אחרת , זו הדרך שלה , האמת שלה . מסע קיום ארוך מפותל וסוער. מפחיד ? כן. אבל היא אוהבת אתגרים , במיוחד כאלה שמעצימים אותה , מעיפים אותה , גורמים לה לרחף , להרגיש . לאבד את עצמה , ללכת שבי אחריו . ושאף אחד לא יגיד לה אחרת . מחכה לראשון שיעיז..

A לוןA

New member
נשמע כאילו

למי שיעז מצפה רכבת הרים לא קטנה...
ולא מעטים יהיו אלו שינסו ויפלו ממנה בדרך-
אבל כנראה שהפרס בסוף יהיה שווה את זה!
&nbsp
ברוכה הבאה!
&nbsp
(ולהבא, קצת ריווח של העניין יעזור לקרוא
)

גוש רגש

New member
זה לא נשמע כאילו

זה בדיוק ! יחסי שליטה זה לא רק לכרוע ברך או לרדת על 4 , זה היכולת להוריד מגננות וקשיים מול האדון שבחרתי בו וזה בהחלט מסע . שמחה ממש להיות פה, ולגבי הריווח של העניין זה רק ההתחלה של הרכבת הרים ��

platinum70

New member
מסכים בהחלט

יחסי שליטה זה הרבה מעבר לכריעת ברך או ירידה על 4. אם אין התערטלות אמיתית ועמוקה, אז גם ההתמסרות נשארת באזור הרדוד יותר לתפיסתי.

מאידך, כל שאר ה "הו-הא".. נשמע לי קצת מופרז.
את לא יוצאת למלחמה, אין פה עניין של "הראשון שיעז". למה לא לחפש שולט ממקום של סובלנות ונחת?
את מבקשת אינטימיות הרמונית או מלחמה?

גוש רגש

New member
מלחמה פנימית

כל אחד והמלחמה הפנימית שלו, ועל זה בדיוק אני מדברת ,אי אפשר להישאר כל הזמן באזור הנוחות וההרמוניה, בוודאי שהיא צריכה להיות חלק מהמסע , וחובה שתהיה כי אם לא , איבדנו את המטרה. אבל צריך להבין שבמסע הזה יש קושי , יש התמודדות , ויש את היכולת להוריד את כל המגננות כדי שההתמסרות תהיה ממקום נכון ואמיתי . ובהחלט לא כל אחד יכול להתמודד עם החום הפנימי הזה . כאחת שקשה לה לוותר על שליטה לא חושבת שזה מופרז, קשה לעיכול כן .

platinum70

New member
דברים שרואים משם, לא רואים מכאן

ניהלתי יותר משיחה או שתיים עם נשים שרצו להישלט\להתמסר והיו בטוחות שהן מאחורי חומות וביצורים עבים של מגננות. מהר מאוד הסתבר להן שאלה האחרונים, התפוגגו כלא היו.

אם יש רצון, כמיהה ונכונות. עם האדם הנכון - כל ההגנות האלה יתמוססו הרבה יותר מהר ממה שאת יכולה לתאר (אלא אם תתעקשי לסגת בכל פעם בכח נוכח ההבנה שהן התמוססו).

אם זה לא קורה, את כנראה נמצאת עם האדם הלא נכון לך.
לכן כתבתי שזה נשמע לי קצת מופרז.

A לוןA

New member
נראה לי שזו חשיבה מעט פשטנית על העניין

קצת כמו להגיד לרווקה ניצחית "כשיגיע האיש הנכון הוא יסחף אותך ותיכנסו לזוגיות ארוכה ומאושרת"
לא תמיד החומות מתמוססות במהירות, גם עם האיש הנכון- לא תמיד הן יכולות להתמוסס.
זה מאוד תלוי בהרבה גורמים, שלא כולם תלויין בה- או בו

platinum70

New member
אולי אתה צודק

אני באמת אוהב ונוהג להסתכל על החיים בפשטות. וכשאני מקבל את הרושם שהגישה ליצירת קשר יש בה משהו לוחמני ("היא בועטת , מתנגדת , נלחמת , מחפשת את המשטח הראוי לה") אז תחושתי היא לרוב שאם צריך להילחם באדם שמולנו, הוא לא נכון לנו.
אם המלחמה היא עם עצמנו, זה כבר משהו אחר.

Nigun

New member
צועקת, כן.

לפעמים הצורך שיילחמו עלי (בועטת, מתנגדת, נלחמת וכו') נועד להוכיח לי שבאמת רוצים אותי.
וזה מנגנון.
לכאורה לא תמיד הגיוני, מודה. אבל רק לכאורה.

והמלחמה? מלחמה היא הרי תמיד עם עצמינו.

צועק את שחסר לו
מאיר אריאל
מילים ולחן: מאיר אריאל

אדם צועק את שחסר לו
חסר לו ביטחון צועק ביטחון
חסרה לו הדדיות צועק הדדיות
חסרה לו גאווה צועק גאווה
חסר לו יחד צועק יחד
אדם צועק את שחסר לו
לא חסר לו - לא צועק

אדם מפגין את שחסר לו