לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
1057710,577 עוקבים אודות עסקים

פורום רוק מתקדם

הרוק המתקדם ידע זמנים יפים יותר ופחות במשך שלושים שנות קיומו כזרם מוסיקלי עצמאי ומובהק. בשעתו היפה ביותר כיכבו להקות הרוק המתקדם בראש מצעדי המכירות, מילאו איצטדיוני ענק והנפיקו כמה מהקלאסיקות החשובות ביותר בהסטוריה של המוסיקה הפופולרית במאה העשרים. בשנות השמונים הפסיקה תקשורת הבידור העולמית את אספקת החמצן לזרם הרוק המתקדם והוא נאלץ להתחפר לו במחתרת, הרחק מעין המצלמה.בזכות רשת האינטרנט זכה הרוק המתקדם לתחיה מחודשת בשנות התשעים. אורי ברייטמן היה החלוץ המקומי בתחום כשהקים את המדריך העברי לרוק מתקדם (http://www.mitkadem.co.il) ואת הפורום הראשון שעסק בנושא. כיום ניתן למצוא פעילות הולכת וגדולה בארץ: להקות קמות, יוצרות, מופיעות ומקליטות בקצב יציב ובטוח; קמו לייבלים המתמחים בייבוא המוסיקה לארץ ובהפקות מקומיות של רוק מתקדם; בכמה חנויות יש מחלקות לרוק מתקדם; מדי פעם מתרחשים אירועים נפרדים בהפקות פרטיות.לקהילת הגולשים בתפוז מגיע פורום רוק מתקדם, בו הם יוכלו לדון בנושא הכה שנוי במחלוקת, להחליף חוויות ודעות, לקדם פרוייקטים מקומיים ולחלוק מידע בנושא. אני, כמנהל פורום, אשתדל לעשות את העבודה הטובה ביותר, ליזום דיונים, לעורר עניין, לתרום מהידע והנסיון שיש לי בתחום וכמובן לשמור על הסדר. אחרי הכל הרשת היא ג´ונגל גדול ודרושים מאמצים כבירים כדי להתמצא בו ולהפיק ממנו את המירב.שיהיה בהצלחה לכולנו!

אודות הפורום רוק מתקדם

הרוק המתקדם ידע זמנים יפים יותר ופחות במשך שלושים שנות קיומו כזרם מוסיקלי עצמאי ומובהק. בשעתו היפה ביותר כיכבו להקות הרוק המתקדם בראש מצעדי המכירות, מילאו איצטדיוני ענק והנפיקו כמה מהקלאסיקות החשובות ביותר בהסטוריה של המוסיקה הפופולרית במאה העשרים. בשנות השמונים הפסיקה תקשורת הבידור העולמית את אספקת החמצן לזרם הרוק המתקדם והוא נאלץ להתחפר לו במחתרת, הרחק מעין המצלמה.בזכות רשת האינטרנט זכה הרוק המתקדם לתחיה מחודשת בשנות התשעים. אורי ברייטמן היה החלוץ המקומי בתחום כשהקים את המדריך העברי לרוק מתקדם (http://www.mitkadem.co.il) ואת הפורום הראשון שעסק בנושא. כיום ניתן למצוא פעילות הולכת וגדולה בארץ: להקות קמות, יוצרות, מופיעות ומקליטות בקצב יציב ובטוח; קמו לייבלים המתמחים בייבוא המוסיקה לארץ ובהפקות מקומיות של רוק מתקדם; בכמה חנויות יש מחלקות לרוק מתקדם; מדי פעם מתרחשים אירועים נפרדים בהפקות פרטיות.לקהילת הגולשים בתפוז מגיע פורום רוק מתקדם, בו הם יוכלו לדון בנושא הכה שנוי במחלוקת, להחליף חוויות ודעות, לקדם פרוייקטים מקומיים ולחלוק מידע בנושא. אני, כמנהל פורום, אשתדל לעשות את העבודה הטובה ביותר, ליזום דיונים, לעורר עניין, לתרום מהידע והנסיון שיש לי בתחום וכמובן לשמור על הסדר. אחרי הכל הרשת היא ג´ונגל גדול ודרושים מאמצים כבירים כדי להתמצא בו ולהפיק ממנו את המירב.שיהיה בהצלחה לכולנו!
x
הודעה מהנהלת הפורום
0
המשך >>

לצפיה ב-'חוויות פסיכדליות מגונגו'
חוויות פסיכדליות מגונגו
31/10/2009 | 09:07
16
14
הייתי אמש בהופעה ומה אומר לכם,אחת החוויות הפסיכדליות המוטרפות שחוויתי. ההופעה הייתה פשוט אדירה ומעבר למה שציפיתי שעתיים של טירוף חוץ גופי. לא מזמן אמרה נורית ליואב - ''ברור לך שההופעה בשבת תיהיה יותר טובה'' ויואב השיב ''ברור'' - אז זהו שזה בכלל לא ברור , ההופעה הייתה כל כך מצוינת שקשה לי להאמין שההופעה היום תיהיה טובה יותר ( הלוואי ). כל כך נהניתי שאני כנראה אלך גם לשנייה ( אני פשוט מרגיש שאני חייב לראות את הדבר הזה שוב ).
דיויד אלן פרופורמר אדיר , מלא מרץ וחוש הומור שהשתולל , התחפש ומה לא - החייזר הזה פשוט פיצץ לי את המעיים.
סטיב הילג' - הבן אדם פשוט אדיר במימדי על , הסולואים שלו פירקו לי את המח ורק שידרגו פלאים את המופע האדיר הזה. מה זה הנגן הזה - אתה נמצא גם ככה בטירוף ואז הוא מתחיל בסולו שפשוט מטריף את דעתך.
המופע אתמול הייתה הוכחה ניצחת שהגיל הוא לא פקטור במוסיקה , שלא בטוח שהמופעים בזמן אמת (שנות השבעים) היו יותר טובות והכי חשוב: לא צריך כימקלים כדי להיות באטרף שאתה בתוך המוסיקה, אני הרגשתי כאילו צרכתי 100 קילו מריחואנה ואני בקושי מעשן סיגריות.   לכל המתלבטים שתדעו הלבטים מיותרים וכל שקל שווה את מה שמקבלים.

לגבי גיל סמית - סבתא נחמדה שעושה את העבודה אך ברוב ההופעה הרגשתי שהיא מיותרת שם כי למעשה נוכחותה הורגשה מעט יחסית,היו שירים שלמים שהיא פשוט רק עמדה ליד אלן מבלי לעשות כלום.
רוק מתקדם >>
לצפיה ב-'אחלה תגובה'
אחלה תגובה
31/10/2009 | 10:53
1
7
פרסמתי (ברשותך?) גם בעמוד גונג ב'מתקדם'.
רוק מתקדם >>
לצפיה ב-'בכיף אורי'
בכיף אורי
31/10/2009 | 11:53
3
אני ממש ממליץ ללכת. אם אלך היום שוב אשתדל לקחת מצלמה לצלם ולהעלות לפורום תמונות כי בדרך כלל אני לא מצלם בהופעות.
רוק מתקדם >>
לצפיה ב-'הופעה אדירה, מלאת אנרגיות!'
הופעה אדירה, מלאת אנרגיות!
31/10/2009 | 12:32
2
6
פשוט מדהים לראות את דייויד אלן כמעט בן 72 קופץ בלי סוף על הבמה, מצחיק בטירוף, מחליף תלבושות, מגנן בגיטרה כאלו הוא עדיין מתבגר ונראה כאלו יש לו עוד זמן להיות מבוגר. כשהם בצעו את master builder מתוך YOU ממש התפוצצתי מבחינת אנרגיות. בנוסף לארוע המוסיקאלי היה גם וידאו-ארט ברקע הבמה שממש הכניס אותי לאווירת הכוכב Gnome.
יש לציין את התחולצה המגניבה שהוא עלה איתה באמצע המופע עם הכיתוב: nobody knows im lesbian, כמו כן תחפושת החייזר המגניבה- משהו חייב להעלות תמונות.

חוייה בלתי נשכחת לכל החיים זה בטוח, תודה לגונג ובמיוחד לאלן

רוק מתקדם >>
לצפיה ב-'יהיה קשה להעלות'
יהיה קשה להעלות
31/10/2009 | 12:52
2
לפורום תמונות מכיוון שניסיתי להעלות תמונה ונאמר בכיתוב שלא ניתן להעלות תמונות לפורום,אין לי מושג למה.
רוק מתקדם >>
לצפיה ב-'תודה ששיתפת'
תודה ששיתפת
<< ההודעה הנוכחית
31/10/2009 | 21:50
109
הוספתי את ההודעה שלך לעמוד גונג במתקדם, אם זה בסדר מבחינתך (מקווה שכן)...
רוק מתקדם >>
לצפיה ב-'עשית לי בילד אפ להיום בערב - חבל על הזמן!!'
עשית לי בילד אפ להיום בערב - חבל על הזמן!!
31/10/2009 | 13:24
1
2
מקווה שיהיה טוב.
רוק מתקדם >>
לצפיה ב-'אל תדאג אתה'
אל תדאג אתה
31/10/2009 | 13:40
1
הולך להינות ביותר.
רוק מתקדם >>
לצפיה ב-'מדהים מדהים!!!'
מדהים מדהים!!!
31/10/2009 | 13:41
5
7
הייתה חוויה פשוט מטורפת. ציפיתי להופעה מעולה, לאנרגיות ולקסם המיוחד של דיויד והחבורה. הם התעלו מעל לציפיות שלי. דיוויד היה מעולה, ולאורך כל ההופעה פשוט חשבתי "בואנה, הוא זמר ממש טוב". זה לא רק ההומור והכריזמה, או הרוח הצעירה שלו, הוא זמר מצויין. כמובן שכל המסביב מוסיף לחוויה. הוא פרפומר מהטובים שנתקלתי בהם, ופשוט לא נמאס לצפות בו אפילו לשנייה.
גילי סמית' דווקא תרמה לטעמי. ברור שהיא לא במיטבה כפי שהייתה לפני ארבעים שנה (!!אתם קולטים?) אבל הנוכחות שלה הייתה חשובה מאוד להשלמת החוויה. הצווחות החלליות שלה הדהדו ברחבי האולם, כמו שצריך.
סטיב הילאג' היה ענק!! ענק!!! לא ידעתי למה לצפות ממנו, כי לא שמעתי ממנו הרבה מאוד זמן. אבל הבנאדם פשוט נתן בראש!!! כל סולו שהוא ניגן אתמול היה מדהים, ובתוך כל הבלאגן והאקסטזה מהמוסיקה, כשהוא התחיל לנגן סולו, פשוט עצרתי לרגע ומיקדתי את הפוקוס שלי כדי להקשיב לו. וואו.
שאר הצוות ביצע עבודה מעולה. הבס-תופים היה סוחף וגרובי כמו שצריך להיות בגונג (למרות שהייתי נותן המון כדי לראות את הצמד מורלן-הוולט על הבמה), במויחד בקטעים Never glid before, master builder, ya never blow your trip forever
, הקלידנית מיקט ג'ארדי מילאה את תפקיד אשת הסאונדים והחלל בצורה מרשימה ביותר. עבודת אלקטרוניקה מעולה מצידה. גם בעמדת החליל-סקסופון הייתי שמח לראות את החבר המקורי, דידיה מלהרב, אך המחליף שלו היה אחלה. לא משוגע כמו דידיה אבל...
קיצר, הייתה הופעה מדהימה, ולמי שיש עוד הזדמנות, אל תוותרו על לקנות כרטיסים להיום ולחוות את הדבר הנפלא הזה.

אני מוסיף גם קישור לתמונות מההופעה. האיכות לא משהו, בגלל התנאים, אבל יש מה לראות. תהנו
http://www.facebook.com/album.php?aid=122386&id=52...
רוק מתקדם >>
כתובות אינטרנט מצורפות:
לצפיה ב-'ותמונה אחת שלי עם דיויד '
ותמונה אחת שלי עם דיויד
31/10/2009 | 13:47
5
שנייה אחרי שנתתי לו חיבוק ארוך.
רוק מתקדם >>
לצפיה ב-'המחליף של מלהרב'
המחליף של מלהרב
31/10/2009 | 15:09
1
3
למיטב הבנתי אמור להיות Theo Travis. האם אני צודק?
רוק מתקדם >>
לצפיה ב-'כן. '
כן.
31/10/2009 | 15:20
3
לצפיה ב-'אחלה סיכום'
אחלה סיכום
31/10/2009 | 21:49
1
3
גם את ההודעה שלך פרסמתי, עם הלינק, (ברשותך, מקווה) בעמוד גונג ב'מתקדם'.
רוק מתקדם >>
לצפיה ב-'בכיף!'
בכיף!
31/10/2009 | 23:11
2
לצפיה ב-'אולי חבל שלא הזמנתי כרטיס למוצא''ש'
אולי חבל שלא הזמנתי כרטיס למוצא''ש
31/10/2009 | 20:49
2
נשמע שהיה ממש טוב אני האמת ההיתי בהתלבטות משתי סיבות א- אני לא מכיר הרבה חומר של הלהקה ב- החברה היו נראים לי קצת זקנים ולא חשבתי שהם עדיין בימטבם מה גם שממש בקרוב יש את לי את ההופעה של אופת' וארבעה ימים אחר כך את הירומי אוהרה אז עשיתי סדר עדיפויות
רוק מתקדם >>
לצפיה ב-'אולי חבל שלא הזמנתי כרטיס למוצא''ש'
אולי חבל שלא הזמנתי כרטיס למוצא''ש
31/10/2009 | 20:51
1
נשמע שהיה ממש טוב אני האמת ההיתי בהתלבטות משתי סיבות א- אני לא מכיר הרבה חומר של הלהקה ב- החברה היו נראים לי קצת זקנים ולא חשבתי שהם עדיין בימטבם מה גם שממש בקרוב יש את לי את ההופעה של אופת' וארבעה ימים אחר כך את הירומי אוהרה אז עשיתי סדר עדיפויות
רוק מתקדם >>
לצפיה ב-'היה מדהים'
היה מדהים
01/11/2009 | 01:06
2
סטיב הילאג' תמיד היה אחד הגיטריסטים האהובים עלי, ולראות אותו אתמול היה בכלל הגשמת חלום בשבילי. הוא היה מדהים ונתן כמה מהסולואים המסוממים ביותר שיצא לי לראות בלייב, לא יודע איך להסביר את זה, היו קטעים שהוא כביכול יצא מהסינק של הלהקה אבל באופן שהתאים לג'אם הכללי כך שזה עדיין היה מדהים.
הייתי מת שיהיו גם קטעים משאמאל המושלם, אבל לא ציפיתי כי אתמול הופיע הבסיס של ההרכב המקורי

חוץ מזה - כל חברי הפורום מתבקשים דחוף להרים תרומה להתקנת מערכת מיזוג אוויר בזאפה
רוק מתקדם >>

הודעות אחרונות

17:44 | 12.03.10 מורנא007
13:02 | 12.03.10 Rudess
18:02 | 11.03.10 gunr7
15:34 | 11.03.10 RamiSun
08:47 | 09.03.10 Whitebell
11:20 | 07.03.10 dragonfly430
17:55 | 06.03.10 Nadavcat
16:17 | 06.03.10 סופר הכבשים
15:07 | 05.03.10 AnarchistPhilosopher
22:08 | 02.03.10 Stoned Junglist

חם בפורומים של תפוז

חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ