האתר של --התשובות של פיטר

zbabiron

New member
האתר של --התשובות של פיטר

מה הסיפור של האתר "התשובות של פיטר" האחיין שלי נכנס לאתר וקיבל תשובות שסימרו לו השערות הוא קיבל תשובות נכונות לשאלות שונות האם להאמין ואיזה טריק מתבצע באתר של פיטר (peter-heb.com ) מחכה בקוצר רוח

אני שואלת שם שאלות

וזה רושם לי"את לא מאמינה בי מספיק" "אני לא יכול לענות על שאלה כזאת" איזה שאלות אפשר לשאול בכלל? מי זה פיטר?

zbabiron

New member
תשאלי שאלות סתמיות

כמו מה אני לובשת ומה הצבעים או מה שמות האחים שלי וכו' קראתי באיזה אתר שזה סוג של וירוס שדולה פרטים מהמחשב???

מה זה??

אני שואלת איזה צבע של חולצה יש לי? הוא עונה: תחשבי טוב על השאלה ותרשמי את השאלה שוב. או - איזה צבע של מכנס יש לי? הוא עונה:גש לחדר השינה. מחכה לך שם הפתעה. חחחחח מה זה השטויות האלה? לך זה מאמת עבד?

חחחחחחחחחחחחחח

מה יש לכם אין כזה דבר רוחות רפאים זה טריק אני יכול לאגיד איך זה עובד כתוב באתר

../images/Emo13.gifיש לזה טריק!

את לא עושה את זה טוב! יש טריק כשאת כותבת בקשה לשאלה תכתבי נקודה ואת התשובה לשאלה שאת שואלת ואז המון רווח. ואז אחרי שאת שואלת התשובה היא מה שכתבת!

yuv15

New member
חחחחחחח גם אני רעדתי...

מי שעושה לכם את זה יודע עלייכם הכל בדרך כלל... מה שרשום באנגלית הוא לא באמת רושם את זה כל פעם...הוא רושם את מה שהוא רוצה לרשום כתשובה לשאלה שלכם..... ואז שהוא שואל את השאלה זה מופיע.. ולא משנה מה תרשמו למעלה זה יהיה המילים האלה באנגלית.... גם אם תרשמו נגיד ררררררררררררררררררררררררררררררר זה ירשום peter please answer.....

zbabiron

New member
ניסיתי

ההסבר שלך נשמע הגיוני אבל ניסיתי ולא כל כך הצלחתי האם יש לך הסבר יותר מפורט

zbabiron

New member
הצלחתי

בזמן שמקלידים פיטר ענה בבקשה יש להכניס נקודה את התשובה שרוצים ושוב פעם נקודה ואז שואלים את התשובה

זה עובד בצורה הזו:

זה פשוט גאוני: את תחילת השאלה איפה שאמורים לרשום:פיטר , ענה לי בבקשה על השאלה: מתחילים ב.(נקודה) ואז תרשמו תשובה כלשהי למשל אם החולצה של זה שאיתכם בחדר אדומה תרשמו אדומה ואז אחרי זה עוד פעם.(נקודה) אם תסתכלו על המסך זה בעצם ירשום לכם את השאלה "פיטר,ענה לי..." ואז אתם בשורה התחתונה רושמים מה צבע החולצה של **** ואז זה ירשום את התשובה שרשמתם לו. עשיתי את זה לכמה אנשים והם ניגנבו זה גאונייייייייייייי

למעלה