האם זה אומר משהו?

blbOsh02

New member
האם זה אומר משהו?

יש לי הרבה חלומות שמתגשמים למחרת, ויש לי טלפתיה מאד חזקה עם האנשים הסובבים אותי, ואני מרגישה שיש לי איזו שליחות שאני אמורה להעביר לבני האדם, אני מררגישה שאני נשמה טהורה מן מלאך כזה, וכל הזמן כשאני חושבת על הנושא הזה אני מרגישה מן חום כזה בגוף, ואור. וכשאני קוראת ספרים שיש שם מלאכים אני מרגישה הזדהות איתם. האם זה אומר משהו?

שקראת יותר מדי ספרים

או ראית יותר מדי פעמים את הסרט "רוח רפאים" עם דמי מור. אין שום שליחות, ואין נשמות טהורות. ומלאכים - אם יש, רחוקים מאוד מכאן. ואם את מרגישה חום בגוף זה בגלל שעכשיו אוגוסט. תדליקי מזגן. נראה לי שאיבדת יותר מדי נוזלים. הזדהות עם ספרי מלאכים מראה על רצון שיש לכולנו באיזה מקום להאמין במשהו אחר, שיעזור לנו להתמודד עם המציאות האפורה והשגרתית שמסביבנו. כל אחד נהנה לפעמים לברוח לאיזה פנטזיה. אין בזה רע. אבל מי שחושב שהוא מלאך - צריך טיפול, ומהר!

אני אוהבת את הציניות שלך...../images/Emo6.gif

גם אם לא ממש מסכימה עם מה שכתבת. למה אתה חושב שאין שליחות? למה אתה חושב שאין נשמות טהורות? אין מלאכים? במה אתה מאמין שהופך אותך לאדם שלא צריך טיפול???

שליחות קטלנית

למה את חושבת שיש שליחות? ואם כן - איזו? לא אמרתי שאין מלאכים. בקשר לנשמות טהורות - אולי יש רחוב כזה... בין השאר, אני מאמין במציאות, והשתלבות עניינית בה. ובקשר לציניות - תודה

שליחות מקודשת../images/Emo140.gif

לכל אחד יש את השליחות שלו. לפעמים השליחות היא להיות רופא, לפעמים השליחות היא להיות מורה. לפעמים השליחות היא להיות אמא או אבא וכו'. זה משהו פנימי. שליחות/ ייעוד, זה אותו דבר. זה לא ששלחו אותי, זאת הבחירה שלי לעשות את זה. זה מה שגורם לי להרגיש שלמה עם עצמי "בבית". למה אני חושבת שיש דבר כזה? מנסיון. בעיקר שלי, וגם של אחרים. "רחוב הנשמות הטהורות"..- זה שיר קצת מדכא לא? אני חושבת שההגדרות שלנו קצת שונות. דרך אגב, לא מאמינה שיש נשמות טהורות על פני האדמה. זה לא הולך ביחד (חוץ מפולניות רכלניות...
). גם אני מאוד מאמינה במציאות, והשתלבות עיינית בה, וגיליתי שכדי להיות 100% רוחני, אתה מוכרח להיות מציאותי. הרוח הולך בד בבד עם המציאות. ומי שחי רק את הרוח ולא חי את המציאות, כמוך אני מאמינה שהוא מחמיץ הרבה דברים. אבל, למציאות אלפי זויות, אז מי אנחנו שנאמר לאנשים מהי המציאות הנכונה?

==>

דבר אחד זה בטוח אומר שאת אדם רוחני. ישנם אנשים שלא מתחברים לכל מה שקשור ברוחניות. וישנם שמאוד מחוברים לנושא וכל מה שקשור בו. זה מה שזה אומר בכללי...

מעניין

אם כך, אתה למעשה טוען - שכל משוגע עם הזיות לא מציאותיות הוא אדם שמאוד מחובר לרוחניות שלו? אני חייב לציין שבהחלט מדובר בהגדרה מקורית. עלית כאן על משהו. בתי המשוגעים מלאים באנשים "מחוברים לרוחניותם"

>>>

הבנתי את מה שאמרת. לא לזה היתה הכונה שלי... אני לא מעוניין לפתוח את הנושא, זה פשוט לא המקום המתאים...

אם היית מלאך - היית יודעת

שלחיות זה כבר משהו אחר אולי יש לך דבר יותר גדול להעביר מאשר לרוב בני האדם אולי את בכלל המשיח

תגובה קצת אחרת ממה שקיבלת עד כה..

ממה שאת מתארת את מאוד מחוברת לאנרגיה הנשמתית הראשונית שלך (ולא, אין לי מושג מה זה אומר). אני חווה אותך כנשמה מאוד צעירה שעדיין מחוברת למהות שלה, לפני שהיא ירדה לכאן, ואת נמלאת בחום, שמהווה נוסטלגיה הביתה. לכולנו יש שליחות שאנחנו אמורים להעביר. מי יותר ומי פחות. את יכולה לבקש רגע לפני שאת הולכת לישון לקבל מסר על השליחות הזאת. האם את מתנדבת למען הקהילה? הרבה פעמים זה מחזק בנו את כיוון השליחות שלנו ומאפשר לנו להתקרב לייעוד. המון בהצלחה, ואם את רוצה עוד מידע, או אוזן קשובה את מוזמנת לשלוח לי מסרים. שבת מקסימה. יעל

למעלה