משהו די מרתיע שקרה לי..

MetalKiska

New member
משהו די מרתיע שקרה לי..

אוקי, זה קרה אולי לפני שנתיים - שלוש ככה. לא ממש דיברתי על זה מאז, ניסיתי לברר קצת פרטים , אך זה לא עזר. אז החלטתי לעזוב את זה, ולנסות לשכוח. בכל מקרה שיטטתי לי קצת בפורום, וחשבתי לשתף אתכם. זה קרה באיזשהו ערב כשהיתי לבד בבית, וראיתי טלוויזיה בחדר. והיתי די רגועה, (למרות עוד כמה דברים שקרו לי לפני באותו הנושא, אבל עזבו את זה) והבית היה די שקט, וגם הטלוויזיה. שהיתה דלוקה בדיוק על החדשות. ופתאום, התחלתי לשמוע קולות של דהירות אדירות מהסלון (החדר שלי הכי רחוק בבית) כאילו דהירות של להקת סוסים גדולה, והם התחזקו והתחזקו ככל שהתקרבו לחדר שלי, הרגשתי את כל הבית רועד. היתי בהלם, אבל נשארתי רגועה מאוד. וכשהדהירות הגיעו לדלת החדר שלי, הם נעצרו בבת אחת ושמעתי את הדלת חוקרת טיפונת (היא היתה חצי פתוחה) והרגשתי שמישהו מסתכל עלי ומתבונן בי, כאילו קורא אותי, למרות שלא ראיתי כלום. אבל הרגשתי את זה היטב, ואחרי דקה בערך זה נעלם. והכל הפסיק. מישהי ששאלתי אותה, אמרה שלי שהמקרה מסמל בואה של מלחמה. (ואז בדיוק התחילה המלחמה בעירק, בערך כמה ימים אחרי) אני לא יודעת אם זה מתקשר למקרה, או שזה צירוף מקרים. אבל היתי רוצה לשמוע את דעתכם בעניין.

MetalKiska

New member
יכול להיות :

אחרי זה, היתה תקופה קצרה ששמעתי פעמונים. ואין לנו בסביבת הבית פעמונים, וזה תמיד היה בערך באותה שעה בערב. אם אני לא טועה 8 או 9 ככה. וצלילי פעמונים חזקים כאלו ורחוקים, כמו של כנסייה. משהו בסגנון. וגם פעם אחת קיבלתי שיחה לפלאפון חסויה, ועניתי ושמעתי שוב את הפעמונים הללו, אבל אף אחד לא אמר כלום. אז ניתקתי. אותה אישה אמרה לי שקול הפעמונים מבשר על כל שלאדם קרוב עלול לקרות משהו רע, או לי. אבל לא קרה כלום. אני חושבת שזהו.

למעלה