לא מאמינים בקודים של התנ"ך?

mirandi

New member
קודים

לכל מי שרוצה לדעת קצת יותר על השיטה הזו של קודים וצפונות, מוזמן להכנס לסרט בנושא: http://hidabroot.org/Site/ProDetile.asp?id=890&forums=yes הסרט מביא דוגמאות ומסביר על השיטה, פשוט מדהים!!!! mirandi.

mirandi

New member
תנסה שוב

אני ניסיתי עכשיו והוא כן עובד. אוליתנסה/י שוב ותודיע/י לי אם לא!!? mirandi.

קיבלת את האמת בפרצוף

אתה יכול להביא 10000 מאמרים לכסות את ערוותך(בושתך) אבל האמת מול הפרצוף שלך,עדיף שתשתוק...

זהו, אין משהו יותר טוב להגיד?

אם הצפנים בתורה באמת נכונים איך תסביר את הכתוב כאן? ואני מצטט כדוגמה מתוך המאמר צפנים שנמצאו בתורה הקדושה שלך - [יהוה שקר, ,3 ,9 ,15 ,24 ,1689-] [יהוה שקר, ,3 ,2 ,30 ,15 ,4786-] [יהוה שקר, ,3 ,8 ,5 ,16 ,523-] שלוש פעמים! כנראה על משקל שלושת האבות, אבל לא בטוח. אך מדוע זה רק בשלושה מספרי החומש? בדקתי מה הגימטריה יכולה לומר בנושא זה. התברר שהגימטריות של "שמות" ו-"ויקרא", שני הספרים החסרים, נותנות ביחד 1063, וזהו בדיוק נמרץ הערך הגימטרי של המשפט הבא : "יהוה לא קיים, הוא טמא, הוא אגדה מזיקה. תצא בחוץ!". נו, אז עם הוכחות כאלה מי יכול להתווכח. אחרי זה התורה נרגעה קצת. למשל, [האל כזב, ,4 ,17 ,11 ,12 ,5198]; ממצא זה הופיע 5 פעמים בתורה. על משקל חמשת חומשי התורה הקדושה שכידוע אינה משקרת. אחר כך התורה התחילה להתבלבל (בדילוגים שווים). היא אמרה ש [האל רשע, ,4 ,10 ,20 ,19 ,28] - ממצא זה הופיע 41 פעמים על משקל 40 השנים שהיו אבותינו במדבר ואחד לשנה הבאה -והוסיפה, למי שעדיין לא הבין, ש[האל רע, ,2 ,4 ,11 ,24 ,12-]. זה הופיע 752 פעמים. בדקתי את זה בגימטריה, ו- 752 יוצא "הלכה עיוורת". מדהים, לא? אבל, שאלתי את עצמי, איך זה שקודם התורה אומרת שהאלוהים הוא שקר ומייד אחר כך אומרת שהוא רשע? איך משהו לא קיים יכול להיות רשע? והתורה השיבה לי, במבטא טיפוסי של בנות תשחורת - ["אנ'לא'דעת", ,2 ,5 ,11 ,21 ,3743]. מסוקרן כולי, בדקתי מה זה 743 בגימטריה, יוצא "עובדיה יוסף פתי". כל האמת המדהימה הזאת עשתה אותי רעב. התורה הציעה לי [פפרוני, ,3 ,2 ,4 ,1 ,242]. זה הופיע 10 פעמים, על משקל עשרת הדיברות. "פפרוני?" נזעקתי "זה כשר"? ["כשר, כשר", ,4 ,5 ,17 ,30 ,23-] - הרגיעה אותי התורה. בשלב זה כבר איבדתי כל ייראה שהייתה לי. "את תגידי כל מה שירצו שתגידי, נכון?" שאלתי את התורה. והיא, בחיוך ערמומי, ענתה לי : [נכון מאד, ,3 ,10 ,36 ,29 ,4856-] תשובה זו מופיעה רק פעם אחת בתורה, על משקל אחד אלוהינו, אלוהינו אלוהינו אלוהינו אלוהינו, שלא בשמיים ולא בארץ ולא בשום מקום (ותפקחו כבר את העיניים!). וכקינוח, 856 בגימטריה הם, כמובן, "אריה דרעי נוצרי". זו, אם תרצו, ההוכחה הסופית שהתורה לא יודעת על מה היא מדברת. ורק כדי לסבר את האוזן, התורה אף טוענת ש: [משה שקר, ,4 ,8 ,3 ,8 ,130] (מופיע 14 פעמים, לא פחות ולא יותר! שהם כידוע המספר הקדוש שבע כפול שתיים - שני לוחות הברית) ולעומת זאת [ישו האמת, ,1 ,3 ,14 ,4 ,559] ! ולא רק זאת, אלא שהצירוף [דרוין (דארווין בכתיב חסר), ,2 ,11 ,51 ,32 ,59] ו- [צדק, ,1 ,16 ,51 ,32 ,526-] מופיע בסמיכות לא-רגילה (שימו לב למספרים). דארווין צדק ! בכל אופן כדאי להיכנס ולקרוא את המאמר המקורי, הבאתי רק חלקים קטנים ממה שרשום שם

go go power reingers

נמצא בדילוגים(742 15 13 7) אתה נראה לי יושן בעמידה דרגון בול זין(511 18 7 48) אתה חולה נפש(נמצא מצטלב עם ענף שבור בחומש שמות 870 54 31 64) הענף נשבר(425 78 12 3) עזוב אותך מהחשבונות הדמיונים שלך,תהיה מציאותי(346)

שוב אין לך משהו חכם להגיד ../images/Emo35.gif

כמו שהראתי לך, שחור על גבי לבן, אפשר למצוא בתורה המטופשת שלך כל משפט שרק יתחשק לך למצוא בה, אם תתאמץ מאד תוכל למצוא בה אפילו את המשפט "אלוהים טמא, אלוהים זו אגדה מטופשת, תצא כבר בחוץ!!!"

וואו איזה בני ***ות!

אתם מוכיחים שה' לא קיים אבל ישו קיים??? "ישו אמת", אתה חתיכת #$@%@ ומי שכתב את המאמר הדבילי הזה גם!

mirandi

New member
לענף מתנפנף ברוח

איזה שם בחרת לך,טוב כראה שזה מה שמתאים לך... אני רוצה להמליץ לך לצפות בסרט ורק אח"כ יש לך רשות דיבור. כל עוד לא חקרת את שני הצדדים אתה לא יכול לדבר. אז הנה שוב הקישור לסרט,ואם תרצה למדור קודים שם יש את כל ההוכחות שתרצה שמפריכות את הטענות שעליהן כתבת!! הקישורים: סרט-target=_blank style=color:blue>http://hidabroot.org/Site/ProDetile.asp?id=890&forums=yes מדור קודים-http://hidabroot.org/Site/CodesIndex.asp?forums=yes אשמח לשמוע את תגובתך לאחר העיון בקישורים הנ"ל. mirandi.

mirandi

New member
טעות בקישור

הקישור לסרט מוטעה. הקישור הנכון: http://hidabroot.org/Site/ProDetile.asp?id=890&forums=yes צפייה מהנה!!

DeityLost

New member
חחחחחחחחחחחח

אני מצטער שאני צוחק. אבל, הבחור צוחק- ואתה פשוט עיוור למציאות. הוא הביא לך את ההוכחה הכי קורקטית שקוד התנ"ך הוא שטות גמורה- ואתה לא רואה את זה.... כנראה שעלית על עץ יותר מדי גבוה, רק לעם. אני.

למעלה