חלאס , ת`אמת!

חלאס , ת`אמת!

אומרים שרק משוגעים וחולי נפש יכולים רוחות רפאים ושאין דבר כזה בכלל! מה זה בכלל רוח רפאים ? אתם רושמים כאן סיפורים אמייתים שקרו לכם / ן או שסתם כדי להפחיד אחרים? די כבר חלאס אפשר להשתגע מדבר כזה אני רוצה רק את האמת! מי המציא בכלל ת`רוחות רפאים? איך אפשר להוכיח שיש רוחות בלי סיאנס? חלאס אני רוצה לשים לזה סוף! אני לא משוגעת שחושבת שהם באמת קיימים? אף אחד לא יכול להוכיח ! אני יודעת שתגידו שאם אני לא רוצה להאמין אז לא , אבל איך אפשר להוכיח את זה ? ולדעת אם זה באמת ? אני מכירה אנשים שאישפזו אותם בגלל רוחות , ושהם סתם חושבים על דברים כאלה..

הוכיחו את זה

אבל תמיד יהיו כאלו שיגידו "אנחנו לא מאמינים לשטויות האלו" את תעשי מה שבראש שלך...בא לך להאמין? תאמיני... לא בא לך? אל תאמיני אם את רוצה את יכולה לעשות סיאנס ולראות בעצמך....

את לא חייבת להאמין.

אנחנו לא קובעים פה עובדות,אנחנו מספרים סיפורים שקראו לנו כדי שיעזרו לנו להבין מזה בכלל. רוח רפאים זאת דמות,כמו של דמות בעולם,רק שזאת דמות בדר"כ של מישהו שמת. הנשמה שלנו זאת רוח הרפאים שבעצם "רודפת אותנו". אני חושבת שזאת רוח רפאים-לא בטוחה :\.. אנשים הוכיחו את זה עם סיאנס,ואנחנו מאמינים שיש רוחות רפאים ושדים. רוצה תאמיני,לא רוצה אז לא. מקווה שעזרתי.. :\

כי לא מסבירים מה זה המובן רוחות

רפאים ,זה לא סדין לבן שעף בטירות זה פשוט אדם שמת ומי שמאמין בעולם הבא ובחיים אחרי המוות חייב להאמין בזה בדרך כלל לא רואים אותם רק לעיתים נדירות רק הם רואים אותך אנשים חושבים שרוחות רפאים זה "קספר" ובגלל זה זה נחשב מטופש

למעלה