האתר של --התשובות של פיטר

שיר Z

New member
אני יודעת את הטריק..

איפה שצריים לכתוב "פיטר ענה בבקשה..." כותבים 'נקודה' ( . ) ואז את התשובה זה עושה שיהיה כתוב משהו אחר.. אחרי זה כותבים את השאלה ומוצגת בתשובה שכתבתם זה עובד על כולם

tsachi26

New member
התשובות של פיטר- הטריק שעבד על כולם..

תלחצו בשורה הראשונה על סימן הנקודה ליד SHIFT ותראו שהופיעה האות פ ואחר כך תכתבו את התשובה לשאלה שביקשו מכם לשאול ואתם תראו שהמחשב כותב לכם: "פיטר ענה בבקשה על השאלה:" בשורה השנייה תרשמו את השאלה שביקשו מכם לשאול ואז בתשובה יופיע מה שכתבתם בשורה הראשונה. עליתי על זה אחרי שעבדו עליי שעות... צחי

פיטר השקרן

פיטר השקרן הוא אמר לי שיש משהו שמכה לי בחוץ וזה לא נכון :):):):):)::ף(((00

shon51

New member
האתר של פיטר

אני וחבר שלי קראנו באחד האתרים על האתר של פיטר והיה כתוב שם שהוא עונה לכולם,אבל לנו ולעוד כמה ילדים הוא לא רצה לענות ואנו לא מבינים מדוע. אם תוכלו אנה הגידו לו את זה.

oren812

New member
פיטר

את יכולה לשלוח לי את הקישור לאתר, חבר שלי סיפר לי עליו ואין לו הסברים , משהו מדהים , אמרתי לו שאני לו מאמין לו עד שאני רואה אודה לך אם תשלחי לי , תודה

גאקו10

New member
אני יודעת איך עושים את זה

פשוט לוחצים על המקש שיש עליו סימן שאלה בלי המקש shift ומתי שאתם לוחצים עליו תירשמו ביחד עם זה את התשובה למשל מה הצבע של החולצה שלי(זאת השאלה)אז אתם צריכים לירשום עם הסימן שאלה שחור ואז אתם לוחצים enter וכותבים את השאלה עם סימן שאלה רגיל(כזה?) ולוחצים עם מופיע לך למעלה מסכים או לא מסכים תילחצו מסכים וזה יענה על השאלה בתודה שיראל

"התשובות של פיטר"

רק שתדעו שהאתר של פיטר זה אחד האתרים הכי שווים בארץ זה באמת ניראה אמיתי למשל ליפני הרבה זמן אני לא הכרתי את האתר הזה עד שחברה שלי הראת לי אותו וזה אחד האתרים ואני לא אומרת את הסוד של האתר....

henchuk1

New member
אני יודעת את התריק...!

זה פשוט לוחצים על ה "?"ואז כותבים את התשובה שרוצים לקבל... וככה אפשר "לעבוד" על אנשים..

איזה מפגרים!

אתם יכולים לירשום שם את התשובות שאתם רוצים!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! יאו אלהים תעסור לי איזה טימטום יש היום לאנשים בעולם הזה!

למעלה