האתר של --התשובות של פיטר

חחחחחחחח../images/Emo6.gif

יש שם טריק ואני מככיר אותו טוב מאוד!!! חחחחחחחחחחחחחחחחח

natalie151

New member
תשובה על איך עושים את זה...

למעשה התשובה לשאלות ששואלים את פיטר כביכול נמצאים בשאלה עצמה...אני מתארת לעצמי שלא הבנת למה התכוונתי תראה...לפני שאתה רושם את השאלה אתה לוחץ על הכפתור נקודה במקלדת ואז אתה רושם במקום "פיטר ענה על השאלה הבאה" את התשובה לשאלה ומה שאתה תראה זה "פיטר ענה על השאלה הבאה" ואחר כך אתה יורד לשורה השנייה ורושם כביכול את השאלה וברגע שאתה לוחץ על סימן השאלה רשומה התשובה שרשמת בשאלה... מקווה שעזרתי

איזה קטלני יש עוד אתר דומה לזה

www.poligraf.il-il.com אתר גם דומה לזה!!! כנסו אתם נגנבים

אני יכול למור לכם איך

תראו. זה טריק. תכנסו לאתר בעברית למשל. תעשו נקודה וזה יכתוב "פ". אז אתם צריכים לכתוב למשל רוני ואז ברבה נקודות עד הסוף. ואז אתם שואלים סתם שאלה ואז הוא יכתוב רוני. בהצלחה

gal99994

New member
שאלה אלייך∑≈≈

יבן שרמוטה בוא ניפגש היום בחולון בקניון דר גת תביא את כל החברים שלך כי אני יהרוג אותך

לפיטר

שלום לך פיטר שמעתי עליך מאימי אי לא יודעת אם כרגע אני מגיעה אליך אז אם תוכל להביא לי סימן אני אשמח ואגיע לשאלות |

שאלות

שלום פיטר אבי לא מרגיש כל כך טוב ואיני יודעת איך לגרום לו להרגיש טוב מכייון שהוא לא מוכן לטפל בעצמו מה עושים? איפה אני רואה את התשובה ?

לינוי45

New member
לכול מי שלא יודע איך כותבים שם

מאיפה שכתוב בקשה לשאלה קודם צריך ללחוץ על נקודה ואז את התשובה שאתם רוצים שיצא אם אתם רוצים תשובה קצרה אחרי שאתם כותבים את התשובה תעשו המון רבח עד לנקודותיים ואז לעשות שוב נקודותיים(בסך הכל צריך שיהיה שם 2 נקודותיים). ואז בשאלה לעשות המון רבחים(איך שלא כותבים את זה) עד שיוצא משם סימן שאלה ואז לעשות אנטר ויוצאת התשובה שרצית

את כולם פיטר מפחיד אותי לא

התשובות של פיטר עוקצות אנשים לחבר שלי פיטר אמר תבזבז את כול הכסף שלך בלוטו ותזכה בפרס גדול חבר שלי זכה ב40 שקלים וביזבז 200 שקלים

אדיר777

New member
לכל המעוניינים מה הטריק של פיטר

שלום לכולם קוראים לי גדי שמעתי על התשובות של פיטר והחלטתי לראות מה זה בכלל טוב אחרי 3 שעות גילתי את התשובה והיא פשוט מאוד אתם כותבים בשורה של בקשה לשאלה פיטר נקודה רווח ואז את התשובה דוגמא פיטר נקודה רווח{פיטר. } קוראים לי גדי ואז בסיום : ואז זה יורד לשורה של השאלה ושם אתם כותבים איך קוראים לי? ואתם מקבלים תשובה גדי לא להבהל זה סתם טריק בהצלחה

LINDSAY15

New member
איזה שטויות הוא לא עונה טוב

ממ שאלתי שאלות סתמיות פחח הוא עונה תשובות לא נכונותXD

GiLi73

New member
פיטר

אני לא גילי אני אח שלה. קוראים לי אלירז. את/ה רוצה לדעת מה הסוד של התשובות של פיטר? אז ככה: כשכותבים: פיטר, ענה בבקשה........ אז צריך בהתחלה לכתוב . וזה עושה את האות פ'. אחר כך כותבים את התשובה וכשמסימים ממשיכים להקליק . אחר כותבים את השאלה שמתאימה לתשובה. ואז עושים אנטר וזהו. מאלירז

GiLi73

New member
פיטר

אני לא גילי אני אח שלה. קוראים לי אלירז. את/ה רוצה לדעת מה הסוד של התשובות של פיטר? אז ככה: כשכותבים: פיטר, ענה בבקשה........ אז צריך בהתחלה לכתוב . וזה עושה את האות פ'. אחר כך כותבים את התשובה וכשמסימים ממשיכים להקליק . אחר כותבים את השאלה שמתאימה לתשובה. ואז עושים אנטר וזהו. מאלירז

orlina

New member
טריק

יש טריק מסוים אם אתם רוצים לעבוד על מישהו תיכנסו לאתר ובבקשה לשאלה תכתבו נקודה זאת אומרת תלחצו על הסמן תרשמו את התשובה ואז עוד פעם נקודה(סמן) כשתשאלו את השאלה זה ירשום לכם את התשובה תודה!!!!!!!!!!

פיטר

זה יש טריק אתם כותבים פיטר נקודה בלי רווח את התשובה של השאלה שלכם ואז זה נותן את התשובה

למעלה