האתר של --התשובות של פיטר

../images/Emo53.gif

אני שואלת איזה צבע של חולצה יש לי? הוא עונה: תחשבי טוב על השאלה ותרשמי את השאלה שוב. או - איזה צבע של מכנס יש לי? הוא עונה:גש לחדר השינה. מחכה לך שם הפתעה. חחחחח מה זה השטויות האלה? לך זה מאמת עבד?.... אני?, קרתי את זהההה:pPPP אני מעוד מיתענינת בנוסע הזההה , כי... זה מעוד מוזר:0000 גם לי הוא כתבב : "גש לחדר השינה." או דברים אחרים שחוזרים על עצמם...פחחחPP: מה לגשת לחדר שנה?, אני כבר שם.. : \\\\\\\\\ :||||| אני מבקשתתת עזרהה.. אם מישו יודעעה משו בנוסעע?!, הינה האיימייל ש'לי :)))) ;)))))) [email protected] ומי שלא ניסה? אני מציעעעע, לו?, לא לנסותת.

התשובות של פיטר|../images/Emo129.gif

האתר של פיטר מזה מפחיד,אתמול אבא שלי רצה לראות את האתר של התשובות של פיטר. אז נכנסתי לאתר אח שלי כתב איזו שאלה ופיטר ענה הלילה הנשמה שלי תנוח מיתחת למיטה שלך. אני מזה פחדתי ואז אח שלי היביל אותי. שלכם היפה בנשים.

YOYO6911

New member
הנפש שבי ומה מצפה לי

לפיטר שלום ענהלי בבקשה רציתי לדעת אים אי פעם תחלוף או תחלופנה הרגשות הסוערות שבי לאור כול מה שעברתי במהלך חמש השנים אחרונות כולל המות של אבי שזה משהו שאני מתייסרת בגללו ואולי אף אשמה

YOYO6911

New member
הנפש שבי ומה מצפה לי

לפיטר שלום ענהלי בבקשה רציתי לדעת אים אי פעם תחלוף או תחלופנה הרגשות הסוערות שבי לאור כול מה שעברתי במהלך חמש השנים אחרונות כולל המות של אבי שזה משהו שאני מתייסרת בגללו ואולי אף אשמה

1818yossi

New member
האתר של פיטר

הטריק הוא שלוחצים נקודה ואז רושמים את התשובה ושמסימים את התשובה לוחצים נקודה וממשיכים.........

פיטר

שטויות זה סתם אני רוצה שפיטר יבוא אלי מתחת למיטה בולשיט בטח איזה ילד עם משקפיים מחוצקן

hello all

im about ansering about the last massege,in my oppinion its jest some kind of a joke you dont need to belive that rediciles thing hope i helped
youres killer of anseres

קצוות

New member
אני יסביר לכם

העינין פשוט מאוד האתר הזה נועד בכדי לעבוד על אנשים ואיך עושים זות אז ככה: קודם כל שיהיו הרבה אנשים בחדר 3 או יותר כדי שלא יקלטו את העבודה בעניים ושנית יש 2 שורות כתיבה השורה הראשונה זה בקשה לשאלה בשורה זו אתם צרכים לרשום כך:נגיד החבר שאתם עודים עליו הוא לידכם אתם שואלים אותו תשאל מה שאתה רוצה והוא שואל מי נימצא בחדר כדי לאמת את הדברים אז בשורה של הבקשה אתם רושמים נקודה וישר בלי רווה את התשובה המחשב אוטומטית ירשום לכם פיטר ענה לי בבקשה...אבל זיכרו רישמו נקודה ואז את התשובה ואז בסוף התשובהסמנו ב:וזה יקפוץ לכם לשורה של השאלה שם אתם רושמים באמת את השאלה ואז בסוף סימן שאלה ומה שקורה זה שהתשובה שנירשמה כבר צצה והחבר שלכם בהלם

קצוות

New member
אני יסביר לכם

העינין פשוט מאוד האתר הזה נועד בכדי לעבוד על אנשים ואיך עושים זות אז ככה: קודם כל שיהיו הרבה אנשים בחדר 3 או יותר כדי שלא יקלטו את העבודה בעניים ושנית יש 2 שורות כתיבה השורה הראשונה זה בקשה לשאלה בשורה זו אתם צרכים לרשום כך:נגיד החבר שאתם עודים עליו הוא לידכם אתם שואלים אותו תשאל מה שאתה רוצה והוא שואל מי נימצא בחדר כדי לאמת את הדברים אז בשורה של הבקשה אתם רושמים נקודה וישר בלי רווה את התשובה המחשב אוטומטית ירשום לכם פיטר ענה לי בבקשה...אבל זיכרו רישמו נקודה ואז את התשובה ואז בסוף התשובהסמנו ב:וזה יקפוץ לכם לשורה של השאלה שם אתם רושמים באמת את השאלה ואז בסוף סימן שאלה ומה שקורה זה שהתשובה שנירשמה כבר צצה והחבר שלכם בהלם

מה אכפת לאחרים מה אנו מסוחכים נכון פיטר תיקרא

פיטר אני האבתטי מאוד את האתר אני מפרסמת אותו לכל מקום ואני עובדת על אנשים ואני משמחת אותם אני יודעת את הסיסמא ות מה שצריך לעשות ואני אוהבת על ילדים אבל עושה אותם שמחים מאוד יוצאים מהאתר שלך בשמחה רבה ודבר אחד לומר רק חותי סמה לב כי פספסתי משהו ומאז גם היא שותפה שלי....

roeew

New member
זה קל...

קודם כל לחץ נקודה וזה יכתוב פ. אחרי זה כתוב את התשובה וז הרבה רווחים ותראה שזה מגיע לסוף המילה האחרונה ותעשה :. אחרי זה תכתוב את השאלה ותראה את התשובה של פיטר!

מתי תהייי לי חברה...

קוראים לה חרות....מתי היא תהיי חברה שלך....ומתי אני יזיין

מתי תהייי לי חברה...חחרותתתת י

קוראים לה חרות....מתי היא תהיי חברה שלך....ומתי אני יזיין

למעלה