האתר של --התשובות של פיטר

Over To You

New member
מי אתה בכללל?!

מה הקטע של אבא שלךך אני לא מבינהה מי אתה? מה אתהה רוצהה? בוא אני יגיד לך דבר פשוט .. אתהה אחד המושפעיםם חחחחחחחח מה אתה חושבב אנשיםם יאמינוו לךך?! בחיים שליי לא שמעתיי עללל בנאדם אם אפשר להגדיר אותך ככהה לשפעתתת אחתתת גדולה חחחחחחחחחחחח חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח נשבעתת לך אתה אחדד המצחיקיםם חחחחחחחח יום טוב ותמצא לעצמך עיסוק אחר חמודדדד למה אתה לא מפחידד אףףף אחד חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח ביו'שש

יסמין85

New member
שטיות

מה את בכלל מאמינה לשטיות האלו עלק פיטר יענה על השאלות עוד סתם אתר אם עוד שטות מי בכלל מאמין בזה אם הוא כן יכול לענות על השאלות אז למה הוא לא ענה לי מן הסתם זה כי הוא לא יודע סתם המציאו אתר על דמות מטופשת!!!!!!!!!!!!!!!

dank98

New member
זה עובדד

שאלתי אותו ..שאלות כמו ליד מי אני ...והוא אמר לי את השמות .. שאלתי אותו מי הכי זונה בשכבה והוא ענה לי השם של הילדה.. שאלתי המון שאלות כאלה והוא ענה פולללל כל מה שרציתי אי פעם לדעת כמו מי הייתה הזיון הראשון שלי וכו...

מי שרוצה לדעת מה הטריק להיכנס דחוף!

פשוט בבקשה לשאלה כותבים כך:לוחצים על נקודה זה:.וזה כותב פ ואז כותבים את התשובת לשאלה שאתם שואלים וזה פשוט כותב לכם פיטר,ענה בבקשה על השאלה הבאה:ואז יורדים למטה לשאלה ואז שואלים לדוגמא:מה אתה? ובבקשה לשאלה כתבתם את התשובה הומו אז הוא עונה שהוא הומו נכון מצחיק חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח תנסו........!!!!!|

ויקיכהן

New member
זה נכון!!!

אני באמת ניסיתי וזה באמת ננכון הכללללל חרטה אחת גדולה פיטר הזה סתם המצאה של אתר "מוצלח" וכנראה כןן יש ילדים שמאמינים (חחחחחח סתומים...) וזה לא נכון זה סתם חרטה....הקיצ'...אל תאמינו מניסיון....

mami54

New member
../images/Emo186.gifפיייטטטררר...

התשובה של פיטר: הנשמה שלי תנוח הלילה מתחת למיטה שלך. מה ???? אימלה... מה הוא מפחיד??????? הוא מת או חי ???? אמאלה הצילו...

סילבי47

New member
הפחיד

פיטר הוא לא אמיתי!!! רושמים את התשובות יש במקלדת נקודה בצד ימין לוחצים על זה ושלוחצים על רושמי ביחד את התשובה ואז שואלים את השאלה

רות171

New member
הסוד של האתר של פיטר

באתר של פיטר יש טריק מאוד פשוט...... השאלות אינן אמיתיות וגם תוכן האתר לא הכוונה היא שחברים שיודעים את הטריק יראו לכם את האתר ויעבדו עליכם בעיניים. אם אתם רוצים לדעת את הטריק, צרו איתי קשר

RinkaDinK

New member
אנ יגיד לכם את התשובה בסבתה שלי שאני יודע

שרושמים פיטר,ענה לי בבקשה: או פיטר,תענה לי בבקשה על השאלה הבאה: אחרכך לא יורדים שורה לוחצים על הכפתור ליד ה0 del ואז למשל אתה אתה כותב אבל שאתה כותב לא ירהו מה אתה כותה ביגלל שאתה לחצתה על הכפתור del ואז אתה כותב את התשובה למשל קודם אתה שואל מישהוא את מי אתה אוהב אז הוא אומר נגיד מעיין אז אתה כותב את התשובה ושאתה כותה לא רואים ואז אתה יורד לשאלה באנטר ואז הילד שרוצה לישאול את מי הוא אוהב אז הוא אומר לא מעיין איך:ביגלל שרשמתה את התשובה למעלה ככה זה פשות תנסו ותיראו איך שעובדים עליכם בעניים לא להעמין לדברים כאלה היא גילתי לכם

פיטר לא עונה לי על השאלות!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

אני שאלתי את "פיטר" מליוני שאלות שהוא כל הזמן התחמק מהן, לשאר הילדים בכיתה שלי הוא כן ענה!!!!!!!!!!!! זה לא פייר!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! למה הוא מתחמק כל הזמן מהשאלות שלי?!?

roee rodoy

New member
פיטר זה לא אמיתי.

תאמין לי עובדים עליך יש שיטה כל שהיא שגורמת לענות בכאילו איפה אתה גר וכאלה מבין אין כזה דבר פיטר בקיצור סתם המצאה של מפגרים.

marin 5555

New member
אני רוצה תשובות

היי פיטר רציתי לדעת איך קוראים לבן זוג של אימי

למעלה