לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
1175011,750 עוקבים אודות עסקים

פורום אנשים ואינטרנט

שלום לכל באי הפורום,ברוכים הבאים לפורום "אנשים ואינטרנט",העוסק בהשפעת האינטרנט על החברה ועל הפרט.אני סבור שהאינטרנט שינה את חיי ואולי עוד ישנה אותם ואני יודע שאני לא היחיד.אולי אפשר להוציא אותנו היום מהרשת, אבל אי אפשר להוציא את הרשת מתוכנו.נושאי הדיון יכולים להיות די מגוונים. היות וחזרתי לניהול לאחר הפוגה והצטרפה אליי "נוסעת סמוייה", שבאה ממקום קצת שונה מהמקום ממנו באתי ועמה הגיעו לא מעט חברים, בואו ננסה להגדיר אותם ביחד. בטאגליינס קיים מאמר שלי שמסביר מה לא שייך לפורום הזה - שמו "מורה נבוכים". במקרה של ספקות אפשר לעיין בו וגם לחלוק על האמור בו ולהציע הצעות בפורום עצמו.בלי כללים קצת קשה, והנה הם: אתם מתבקשים להמנע משימוש בסגנון בוטה או תוקפני אחד כלפי השני. אינני שולל הומור, רק תזכרו שמה שבשביל אחד מצחיק, בשביל אחר, פוגע. אני בהחלט שולל קללות וגידופים ולא אשלים איתם. שיחות פרטיות, תעשו בבקשה בערוצים הפרטיים ולא כאן. יש תפוז מסרים, יש דואר אלקטרוני, יש תוכנות מסרים מיידיים כמו אייסיקיו, סקייפ ואפילו יש טלפונים. אתם רוצים להגיב להודעה קיימת? אנא תגיבו בשרשור ואל תפתחו הודעה חדשה. היות וההודעות קופצות, זה רק מבלבל. בבקשה, אל תפתחו הודעות חדשות בלי תוכן, אתם נורא רוצים לדבר אוף טופיק, תדביקו את האמוטיקון המתאים לכך ותשרשרו על קיים. אל תפרסמו בפורום פרטים כגון איסיקיו כתובת וטלפון, בשביל זה יש לוח מודעות, כרטיסים אישיית ב"תפוז אנשים" וכמובן ערוצים פרטיים. הודעות מסחריות, פוליטיות ופרסומיות (הצפות) כנ"ל הודעות בסגנון: "כנסו מהר, אתר מגניב, "האתר הכי טוב שיש" וכדומה ימחקו שכן, הן מזיקות לבריאות .גלישה נעימה,כי הדבר הכי חשוב באינטרנט הוא ההנאה.e-magine

אודות הפורום אנשים ואינטרנט

שלום לכל באי הפורום,ברוכים הבאים לפורום "אנשים ואינטרנט",העוסק בהשפעת האינטרנט על החברה ועל הפרט.אני סבור שהאינטרנט שינה את חיי ואולי עוד ישנה אותם ואני יודע שאני לא היחיד.אולי אפשר להוציא אותנו היום מהרשת, אבל אי אפשר להוציא את הרשת מתוכנו.נושאי הדיון יכולים להיות די מגוונים. היות וחזרתי לניהול לאחר הפוגה והצטרפה אליי "נוסעת סמוייה", שבאה ממקום קצת שונה מהמקום ממנו באתי ועמה הגיעו לא מעט חברים, בואו ננסה להגדיר אותם ביחד. בטאגליינס קיים מאמר שלי שמסביר מה לא שייך לפורום הזה - שמו "מורה נבוכים". במקרה של ספקות אפשר לעיין בו וגם לחלוק על האמור בו ולהציע הצעות בפורום עצמו.בלי כללים קצת קשה, והנה הם: אתם מתבקשים להמנע משימוש בסגנון בוטה או תוקפני אחד כלפי השני. אינני שולל הומור, רק תזכרו שמה שבשביל אחד מצחיק, בשביל אחר, פוגע. אני בהחלט שולל קללות וגידופים ולא אשלים איתם. שיחות פרטיות, תעשו בבקשה בערוצים הפרטיים ולא כאן. יש תפוז מסרים, יש דואר אלקטרוני, יש תוכנות מסרים מיידיים כמו אייסיקיו, סקייפ ואפילו יש טלפונים. אתם רוצים להגיב להודעה קיימת? אנא תגיבו בשרשור ואל תפתחו הודעה חדשה. היות וההודעות קופצות, זה רק מבלבל. בבקשה, אל תפתחו הודעות חדשות בלי תוכן, אתם נורא רוצים לדבר אוף טופיק, תדביקו את האמוטיקון המתאים לכך ותשרשרו על קיים. אל תפרסמו בפורום פרטים כגון איסיקיו כתובת וטלפון, בשביל זה יש לוח מודעות, כרטיסים אישיית ב"תפוז אנשים" וכמובן ערוצים פרטיים. הודעות מסחריות, פוליטיות ופרסומיות (הצפות) כנ"ל הודעות בסגנון: "כנסו מהר, אתר מגניב, "האתר הכי טוב שיש" וכדומה ימחקו שכן, הן מזיקות לבריאות .גלישה נעימה,כי הדבר הכי חשוב באינטרנט הוא ההנאה.e-magine
x
הודעה מהנהלת הפורום
ברוכים הבאים לפורום אנשים ואינטרנט!
שימו לב: הפורום איננו עוסק בתמיכה טכנית ולא בסיוע בחיפוש מידע באינטרנט, אלא בהשפעת האינטרנט על החברה ועל הפרט. לנושאי תמיכה טכנית נסו בפורום תמיכה טכנית.
 בפורום הזה מדברים אינטרנט. מכירים אתר מוצלח? יש לכם שאלה על פייסבוק? קראתם כתבה מעניינת ברשת? סתם רוצים לשתף? הפורום כאן ובשבילכם!
יש לפורום כעת גם קבוצה חדשה בפייסבוק

מוזמנים להצטרף
המשך >>

לצפיה ב-'מזל טוב לויקיפדיה העברית'
מזל טוב לויקיפדיה העברית
30/05/2005 | 03:57
9
שחוגגת 20,000 ערכים.
כן ירבו
אנשים ואינטרנט >>
כתובות אינטרנט מצורפות:
לצפיה ב-'הלוואי ותמשיך לצמוח'
הלוואי ותמשיך לצמוח
30/05/2005 | 07:58
8
היא רחוקה מאד ברמתה מהאנגלית.
אנשים ואינטרנט >>
לצפיה ב-'אני די סקפטי לגבי ויקי העברית'
אני די סקפטי לגבי ויקי העברית
<< ההודעה הנוכחית
30/05/2005 | 09:51
7
11
ניסיתי להצטרף אליה, כתבתי כמה ערכים. אולי לא ערכים מהותיים במיוחד, אבל בכל זאת. הרגשתי שהיחס שם למצטרפים חדשים הוא מאוד מנוכר וביקורתי - לא תודה, ולא נעליים. אז ויתרתי על ויקפדיה, וחבל. כי לכתוב ערכים על דברים כמו אופרות סבון וסדרות ריאליטי, אני יודע.
אני חושב שהבעיה העיקרית של ויקפידיה העברית היא שהיא רצינית מדי. בגרסא האנגלית היא הרבה יותר מעניינת, אפשר למצוא שם ערכים על אסטרונומיה ועל דונלד דק זה לצד זה. אצלנו היא מצטיירת כמין מגדל שן אליטיסטי.
אנשים ואינטרנט >>
לצפיה ב-'ניסית לדבר בקהילה?'
ניסית לדבר בקהילה?
30/05/2005 | 19:54
אני לא יודעת אם מישהו באמת מסתכל על כל ערך שמעודכן. אני יודעת שכשהצטרפתי (אתמול מוזר, חשבתי שיש לי כבר משתמש שם) וכתבתי בדף שלי שאני חובבת קומיקס די מהר מישהו כתב לי ברוכה הבאה בצורה נחמדה והפנה אותי לערכים שקשורים לקומיקס. דוקא נראים נחמדים שם..

בקשר למונחים, אם תוסיף ערך על דונלד דק יהיה ערך עליו.
אנשים ואינטרנט >>
לצפיה ב-'אני לא מתמצא מספיק'
אני לא מתמצא מספיק
30/05/2005 | 21:46
5
לפי מה שאתה מתאר, יש אנשים ששולטים בוויקיפדיה העברית. אולי אתה יכול לפרט קצת איך זה נעשה.
אנשים ואינטרנט >>
לצפיה ב-'מה שולטים'
מה שולטים
30/05/2005 | 22:35
4
1
יש אנשים שאחראים על האתר, אבל כמעט כל התכנים באתר ניתנים לעריכה ע"י כל מי שרוצה..
יש רישום של השינויים, אז אם מניאק בא ומוחק משהו אפשר לשחזר.
אנשים ואינטרנט >>
לצפיה ב-'יכול להיות שאני פשוט רגיש מדי '
יכול להיות שאני פשוט רגיש מדי
01/06/2005 | 10:50
3
הנה הנסיון שלי עם ויקי. כבר הרבה זמן אני משתמש בה בתור קורא. לפני כמה זמן שוטטתי בה וככה סתם עליתי על הערך "אופרות סבון". מפה לשם, תרמתי את התרומה שלי, ומייד אחר כך גם בניתי ערך לטלנובלות, שיהיה. עשיתי עוד כמה עריכות קטנות או גדולות (סטיבן קינג, סדרות ריאליטי, וכו').
בכל מקרה, אחרי שתרמתי לכמה מהערכים ופתחתי אחד או שניים, קיבלתי יחס, די מנוכר. היה לי הרושם שהיחס לערכים שכתבתי היה די שווה נפש, כי הם לא מתייחסים להיסטוריה או לפיסיקה, אלא לתרבות הפופ. שהיא, בעיני לפחות, משמעותית לא פחות בימינו. הייתי מרחיק לכת ואומר שלמדונה ולאופרה ווינפרי יש לא פחות השפעה מהמלכה אליזבת' או פיסיקאי זה או אחר.

א-קיצר, לא קיבלתי תגובות ממש. התגובות שקיבלתי היו בעיקר טכניות וקצרצרות. ובגלל שהרגשתי שהתרומה שלי לא משנה לאף אחד, הפסקתי לתרום.

מפה לשם - על ההבדל בין ויקפידיה העברית ללועזית: בכל פעם שאני מגיע לעמוד הראשי בויקי.קום, אני נהנה נורא לראות שיש שם, תמיד, ערך אחד שהוא היסטורי/גיאוגרפי, אחד שהוא מתימטי/טכני, ואחד שהוא תרבותי/בידורי. היום יש שם איזו דמות קומיקס שאני לא מכיר. ולא שדמות הקומיקס הזו מעניינת אותי דווקא, אבל לפחות האתר לא נראה כמו אתר שפונה בעיקר לתלמידי כימיה.

אנשים ואינטרנט >>
לצפיה ב-''
01/06/2005 | 12:17
העניין הוא שהוויקיפדיה העברית היא עדיין התחלתית.
לכן, במידה רבה האופי שלה מושפע מכל תרומה חדשה.
אני נתקלתי במאמר בנושא חופש הביטוי שאין לי ספק שהוא תרגיל של סטודנט למשפטים שנה א'.
אם יתנפלו על הויקיפדיה סטודנטים למשפטים, היא תראה כמו בטאון של הפקולטה למשפטים. אבל כזה שנכתב ע"י סטודנטים ולא כזה שנכתב ע"י פרופסורים.
לא הכי טוב, אבל הרבה יותר טוב מכולם.
אם יתנפלו עליה סטודנטים למדעים, יראה כמו משהו שלהם.
אני חושב שנורא חשוב שכמה שיותר אנשים מכמה שיותר תחומים יכתבו.
אני בסה"כ העליתי ערך אחד וייחסתי אימרה ידועה לאומרה.
היות והרוב, תמיד דומם, יש סכנה שקבוצה קטנה "זדונית" תעשה נזק.

עוד דבר. אני מסכים איתך שכאזרח ישראלי, אני גם יותר מושפע ממדונה מאשר ממלכת בריטניה. אבל מה שאני מחפש במאגר מידע שרוצה להיקרא אנציקלופדיה זה מידע ברמה לא מאד מעמיקה, על כל נושא שבעולם. מבחינתי, צריך להיות שם מידע על מדונה, על מלכת בריטניה, על דונלד דאק ועל המון דברים שאני לא יודע בהם ממש כלום וגם על דברים שאני יודע עליהם משהו מעורפל ואני רוצה לגשת למקום שיכול לסדר לי ולרענן לי את הידע.
אני לא מצפה לקבל בויקיפדיה ניתוח ברמה מאד גבוהה על ההשפעה התרבותית של מדונה. אבל אם זה יהיה שם, זה כמובן מבורך מבחינתי כי אולי מישהו אחר רוצה לקרוא על כך.
אנשים ואינטרנט >>
לצפיה ב-'נראה לי מההודעה שלך'
נראה לי מההודעה שלך
01/06/2005 | 16:48
שחלק מהעניין הוא חוסר בתיאום ציפיות לגבי התגובות.
כתבת:
" א-קיצר, לא קיבלתי תגובות ממש. התגובות שקיבלתי היו בעיקר טכניות וקצרצרות."

מסקרנות- איזה מן תגובות ציפית לקבל?

אני יודעת שהתגובות שציינת הן בדיוק התגובות שאני מקווה לקבל (בהנחה שבכלל אקבל תגובה, מה שאני בדרך כלל לא מצפה לו), ללא קשר לנושא הערך, אבל נראה שאנחנו שונים במובן הזה.
אנשים ואינטרנט >>
לצפיה ב-'בטוח שאתה רגיש מדי'
בטוח שאתה רגיש מדי
21/06/2005 | 20:27
1
כמי שבחילה שם לא מעט, וכתב שם לא מעט (בשם אחר), זה נכון שיכולים לפרגן יותר. אבל לא יכולים לתת מדליה לכל אחד שכותב ערך. בסך הכל כותבים שם די הרבה אנשים ודי הרבה ערכים ומתמקדים בבניה של אנציקלופדיה חופשית. כאשר מישהו כותב ערך יוצא דופן, לא כל כך חשוב הנושא אלא ההיקף, העמקות, וההשקעה אז הוא מחלץ תגובות מיוחדות. אני בטוח שאם תכתוב על מיקי מאוס מאמר גדול ורחב הקף, אתה תקבל את התגובות שציפית לקבל.
אנשים ואינטרנט >>

הודעות אחרונות

20:04 | 04.12.15 סאפ23
19:51 | 14.04.10 המגירה של נורית
19:10 | 14.04.10 דומינו6
13:41 | 14.04.10 ליליxx
23:20 | 11.04.10 davidnNYC
09:19 | 11.04.10 מלומדת55
15:22 | 08.04.10 meirruu
15:07 | 07.04.10 אורי נציג פלאפון10
23:59 | 06.04.10 קצלה שליש
14:50 | 06.04.10 miriim
20:30 | 04.04.10 גברת פריזל 2
09:39 | 04.04.10 Miss Ziggy
21:08 | 30.03.10 יפה ירקוני הצרודה

חם בפורומים של תפוז

חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ